Nejúčinnější prací prostředek, co vypere i skvrny od příkrmů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

winter.gift
Stálice 81 příspěvků 01.10.18 08:21
Nejúčinnější prací prostředek pro miminka (příkrmy)

Jaky je podle vás nejúčinnější prací prostředek, který vypere i skvrny od příkrmů? Mrkev, dýně, banány… Když před praním odmacim, tak docela v pohodě, ale když jsme třeba na vylete a ja nemam čas skvrnu hned odmocit a pak peru třeba az za tři dny, zůstávají mi fleky.
Děkuji za názory

Nejnovější recenze z kategorie Prací prostředky

Reakce:

Káťa19
Echt Kelišová 7681 příspěvků 19 inzerátů 01.10.18 08:24

@winter.gift tohle je super, kamaradka si nemuze vynachvalit https://odstranovace-skvrn.heureka.cz/…adlo-475-ml/

winter.gift
Stálice 81 příspěvků 01.10.18 08:28

@Káťa19 Děkuji, vyzkousíme

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1419 příspěvků 01.10.18 08:36

Potřít žlučovým mýdlem a pak vyprat.

Tylo
Ukecaná baba ;) 1141 příspěvků 01.10.18 08:45

a vanish oxy? ja mam vyzkoušeno teda jen na pokakane věci (zluta) ale funguje výborně.. zkušenost s flicky od prikrmu nemam zatim a doufam ze bude fungovat i na to :nevim:

xantule
Ukecaná baba ;) 2258 příspěvků 1 inzerát 01.10.18 08:45

Taky souhlasím, nejdřív žlučové mýdlo a pak vyprat.

Tylo
Ukecaná baba ;) 1141 příspěvků 01.10.18 08:45
@Adelka951 píše:
Potřít žlučovým mýdlem a pak vyprat.
taky jsem slyšela a též budu zkouset

halflive
Stálice 70 příspěvků 6 inzerátů 01.10.18 10:06

Neni spatny tekuty Jelen pro prani v ruce, a pak normalne dat do pracky

Uživatel je onlineAduš8
Ukecaná baba ;) 2241 příspěvků 01.10.18 10:08

Mně žlučové mýdlo na fleky tedy vůbec nepomáhalo když jsem to s ním přeprala hned,bylo to ok,ale když to bylo zaschlé,nepustilo to. Vypralo se to až po několika praních a úplně nejlepší bylo pověsit mokré na sluníčko,což teď nejde. Sama s tím bojuji a zatím mi pomohl každý přípravek,jen když jsem ho použila hned po znečištění.

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 01.10.18 10:26
@Aduš8 píše:
Mně žlučové mýdlo na fleky tedy vůbec nepomáhalo když jsem to s ním přeprala hned,bylo to ok,ale když to bylo zaschlé,nepustilo to. Vypralo se to až po několika praních a úplně nejlepší bylo pověsit mokré na sluníčko,což teď nejde. Sama s tím bojuji a zatím mi pomohl každý přípravek,jen když jsem ho použila hned po znečištění.

Jojo. Bohuzel ted budou asi veci s flekama. Slunicko uz nema silu.
Ja ted koupila Frosch. Tak uvidime, jak bude ucinkovat. Vzorek, co sem mela, tak ten byl super.

Janli
Kelišová 6242 příspěvků 01.10.18 10:46

Bodyčka kupuju zásadně bílá a fleky řeším savem. Stačí trošku potřít a hned hodit do pračky.

JancaV
Povídálka 11 příspěvků 24 inzerátů 02.12.18 00:14

Holky, u nas taky resim skvrny dnes a denne. Se trema detma to ani jinak nejde. :)
Zkuste nakouknout do me fb skupinky. Mam tam super vychytavky, jak se zbavit skvrn od prikrmu, vodniho kamene, rzi apod. :palec:

https://m.facebook.com/profile.php?…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >