Reklama

Nejúčinnější prací prostředek, co vypere i skvrny od příkrmů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

winter.gift
Stálice 75 příspěvků 01.10.18 08:21
Nejúčinnější prací prostředek pro miminka (příkrmy)

Jaky je podle vás nejúčinnější prací prostředek, který vypere i skvrny od příkrmů? Mrkev, dýně, banány… Když před praním odmacim, tak docela v pohodě, ale když jsme třeba na vylete a ja nemam čas skvrnu hned odmocit a pak peru třeba az za tři dny, zůstávají mi fleky.
Děkuji za názory

Nejnovější recenze z kategorie Prací prostředky

Reklama

Reakce:

Káťa19
Kelišová 7080 příspěvků 36 inzerátů 01.10.18 08:24

@winter.gift tohle je super, kamaradka si nemuze vynachvalit https://odstranovace-skvrn.heureka.cz/…adlo-475-ml/

winter.gift
Stálice 75 příspěvků 01.10.18 08:28

@Káťa19 Děkuji, vyzkousíme

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1383 příspěvků 01.10.18 08:36

Potřít žlučovým mýdlem a pak vyprat.

Tylo
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 01.10.18 08:45

a vanish oxy? ja mam vyzkoušeno teda jen na pokakane věci (zluta) ale funguje výborně.. zkušenost s flicky od prikrmu nemam zatim a doufam ze bude fungovat i na to :nevim:

xantule
Ukecaná baba ;) 2243 příspěvků 01.10.18 08:45

Taky souhlasím, nejdřív žlučové mýdlo a pak vyprat.

Tylo
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 01.10.18 08:45
@Adelka951 píše:
Potřít žlučovým mýdlem a pak vyprat.
taky jsem slyšela a též budu zkouset

halflive
Stálice 66 příspěvků 5 inzerátů 01.10.18 10:06

Neni spatny tekuty Jelen pro prani v ruce, a pak normalne dat do pracky

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1692 příspěvků 01.10.18 10:08

Mně žlučové mýdlo na fleky tedy vůbec nepomáhalo když jsem to s ním přeprala hned,bylo to ok,ale když to bylo zaschlé,nepustilo to. Vypralo se to až po několika praních a úplně nejlepší bylo pověsit mokré na sluníčko,což teď nejde. Sama s tím bojuji a zatím mi pomohl každý přípravek,jen když jsem ho použila hned po znečištění.

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 01.10.18 10:26
@Aduš8 píše:
Mně žlučové mýdlo na fleky tedy vůbec nepomáhalo když jsem to s ním přeprala hned,bylo to ok,ale když to bylo zaschlé,nepustilo to. Vypralo se to až po několika praních a úplně nejlepší bylo pověsit mokré na sluníčko,což teď nejde. Sama s tím bojuji a zatím mi pomohl každý přípravek,jen když jsem ho použila hned po znečištění.

Jojo. Bohuzel ted budou asi veci s flekama. Slunicko uz nema silu.
Ja ted koupila Frosch. Tak uvidime, jak bude ucinkovat. Vzorek, co sem mela, tak ten byl super.

Janli
Kelišová 5667 příspěvků 9 inzerátů 01.10.18 10:46

Bodyčka kupuju zásadně bílá a fleky řeším savem. Stačí trošku potřít a hned hodit do pračky.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >