Nejúčinnější prací prostředek, co vypere i skvrny od příkrmů

128
1.10.18 08:21

Nejúčinnější prací prostředek pro miminka (příkrmy)

Jaky je podle vás nejúčinnější prací prostředek, který vypere i skvrny od příkrmů? Mrkev, dýně, banány… Když před praním odmacim, tak docela v pohodě, ale když jsme třeba na vylete a ja nemam čas skvrnu hned odmocit a pak peru třeba az za tři dny, zůstávají mi fleky.
Děkuji za názory

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19779
1.10.18 08:24

@winter.gift tohle je super, kamaradka si nemuze vynachvalit https://odstranovace-skvrn.heureka.cz/…adlo-475-ml/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
1.10.18 08:28

@Káťa19 Děkuji, vyzkousíme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2050
1.10.18 08:36

Potřít žlučovým mýdlem a pak vyprat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1541
1.10.18 08:45

a vanish oxy? ja mam vyzkoušeno teda jen na pokakane věci (zluta) ale funguje výborně.. zkušenost s flicky od prikrmu nemam zatim a doufam ze bude fungovat i na to :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2325

Taky souhlasím, nejdřív žlučové mýdlo a pak vyprat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1541
@Adelka951 píše:
Potřít žlučovým mýdlem a pak vyprat.
taky jsem slyšela a též budu zkouset
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
1.10.18 10:06

Neni spatny tekuty Jelen pro prani v ruce, a pak normalne dat do pracky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10733
1.10.18 10:08

Mně žlučové mýdlo na fleky tedy vůbec nepomáhalo když jsem to s ním přeprala hned,bylo to ok,ale když to bylo zaschlé,nepustilo to. Vypralo se to až po několika praních a úplně nejlepší bylo pověsit mokré na sluníčko,což teď nejde. Sama s tím bojuji a zatím mi pomohl každý přípravek,jen když jsem ho použila hned po znečištění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10992
1.10.18 10:26
@Aduš8 píše:
Mně žlučové mýdlo na fleky tedy vůbec nepomáhalo když jsem to s ním přeprala hned,bylo to ok,ale když to bylo zaschlé,nepustilo to. Vypralo se to až po několika praních a úplně nejlepší bylo pověsit mokré na sluníčko,což teď nejde. Sama s tím bojuji a zatím mi pomohl každý přípravek,jen když jsem ho použila hned po znečištění.

Jojo. Bohuzel ted budou asi veci s flekama. Slunicko uz nema silu.
Ja ted koupila Frosch. Tak uvidime, jak bude ucinkovat. Vzorek, co sem mela, tak ten byl super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20773
1.10.18 10:46

Bodyčka kupuju zásadně bílá a fleky řeším savem. Stačí trošku potřít a hned hodit do pračky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat