Největší lež/blbost od šéfa/nadřízeného

Anonymní
16.1.20 12:09

Největší lež/blbost od šéfa/nadřízeného

Ahoj, dovoluji si založit téma spíš pro pobavení…

Zajímá mi, jakou největší lež nebo blbost vypustil z pusy váš šéf nebo nadřízený.
Každý z nás určitě nějakou,,,perlu¨ slyšel a tak se pojme o ně podělit a společně se jim zasmát :D.

Už je to delší čas, kdy jsem potřebovala jít k lékaři. Můj šéf se moc rozlobil a oznámil mi, že on taky nechodí k lékaři v týdnu během pracovní doby, že on chodí jedině o víkendu :lol:
Na to jsem neměla odpověď…
Prosím anonym, šéf je jinak,,vážený¨ člověk :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
964
16.1.20 12:12
@Anonymní píše:

Zajímá mi, jakou největší lež nebo blbost vypustil z pusy váš šéf nebo nadřízený.
Každý z nás určitě nějakou,,,perlu¨ slyšel a tak se pojme o ně podělit a společně se jim zasmát :D.

Už je to delší čas, kdy jsem potřebovala jít k lékaři. Můj šéf se moc rozlobil a oznámil mi, že on taky nechodí k lékaři v týdnu během pracovní doby, že on chodí jedině o víkendu :lol:
Prosím anonym, šéf je jinak,,vážený¨ člověk :mavam:

Jo, můj šéf mel taky problem s nemocemi. Pry on to taky odtrpi v praci, tak co jako? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4592
16.1.20 12:17
@Anonymní píše:

Prosím anonym, šéf je jinak,,vážený¨ člověk :mavam:

Zas taková blbost to není, moje ségra je vysoká managerka a k lékaři - zubaři chodí jen o víkendech a k ostatním ve všední dny fakt výjimečně..ale jasně, že většina odborných lékařů o víkendech neordinuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1000

Nejvetsi perla byla vzdicky vyse mzdy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Při zákonném nároku na odstupné při skončení pracovního poměru mi řekl, že osobně by mi ho rád dal, ale dostal nařízeno shora, že ne. :lol: Shora! :roll:.. no, tak mě to stálo pěknýho času a práce, ale mám ho :palec: ;) anonym z osobních důvodů 8)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní

Když jsem se chodila zaučovat měsíc a půl před nastoupením do práce ve svém volném čase (vím, byla jsem blbá) téměř každý den na 4 hodiny po škole, šéf mi předtím sliboval, že mi za to dají alespoň 5 000,–. No nedostala jsem nic… :lol: :zed: Zpětně vím, že byla chyba tam chodit ve svém volném čase. :roll: Přitom šéf je seriózní člověk. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.20 12:18

Před klientem - že v naší firmě jsou všichni profesionálové :lol: :lol: Jó když to člověk vidí zevnitř, diví se, že tu vůbec něco funguje :roll: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.20 12:23

Na každém prstě mám 10 takových jako ty, tě tady nepotřebuji. Bylo mi řečeno, když jsem šla požádat o zvýšení platu, tak jsem odešla. No a místo té co jsem na svou práci zaučila museli přijmout další, protože ta jedna to nezvládala. Tak hlavně že na mne ušetřil :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
16.1.20 12:24

„Nutně potřebuju, abyste tu dneska byla do 4 do rána“
Logicky jsem domů jela taxíkem…
Při výplatě: „Já se rozhodla, že vám ty hodiny navíc nezaplatím, protože by to nebylo fér vůči ostatním, kteří neměli tu možnost mít hodiny navíc“

• 300 Kč za taxíka, -1.200 Kč za směnu navíc :potlesk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.20 12:34

Když jsem chtěla trochu zvýšit plat, protože jsme byly v práci od rána do večera. Bylo mi řečeno, ze na moji pozici tam stojí fronty. Tak jsem odešla. No a i přes pekne tucny naborovy příspěvek tam nikdo nechce :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.20 12:39

Ze mame razit heslo vuci nasim klientum : slibem nezarmoutis :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
34286
16.1.20 12:39

Moje sefova psala emaily s douskou:
„Dekuji Vam za spoluprcá a zustavam s podrazem“ ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
883
16.1.20 12:40

Tak přeci se něco vtipného najde :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.20 12:56

My řešili na poradě retenci, no a když se šéf zeptal jestli máme něco k retenci ( kreténci)Tak jsme šli s kolegyní do kolen, když to zopakoval asi ještě třikrát, tak nám ještě nadal, ať se furt nechlamal, na to jsem mu řekla, že bych zas byla ráda kdyby nám furt nenadával. No chvilku mu trvalo, než to pochopil. Šéf je super, takže se pak taky nasmál.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.20 14:04

Já těch perliček mám plno, ale to už by každý poznal o jakou firmu se jedná a to není můj cíl.

Ještě jsem vzpomněla na tu, kdy mi šéf vyčetl, že jsem nikdy pro firmu toho neudělala tolik, jako on.
Podotýkámí: on je šéf a zároveň jediný majitel a já pouze zaměstnanec :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat