Největší propadáky posledních let

639
27.4.21 07:25

Největší propadáky posledních let

Servus ženský,
poslední dobou je televize strašně úmorná. Jen samé nové detektivky, a když film, tak propadák všech dob. Teď začali náhle vysílati Doktora Martina, kterého všickni známe. Co si myslíte, že se televizi zásadně nepovedlo? Ženský pište!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2494
27.4.21 07:30

Spíš mám problém zapátrat, co se povedlo. Jo, snad ušly Zločiny velké Prahy, tam mi ale strašně vadila a rušila ta rádoby umělecká kamera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
27.4.21 07:36

Nazdar ženska, tak ja zacala nesnaset porady pro deti. Co mi dite poporostlo, tak jsem naplno pochopila, co jsem vzdycky tusila, ze deti nejsou zadni blbci, ze maji svuj nazor, smysl pro humor a rozum.

A to, co se deje na Dčku? 8o debilni pitvořeni nejakych konzervatoristu, kteri pravdepodobne nemaji radi deti a svou karieru si predstavovali uplne jinak a divakum to museji neustale naznacovat. Takze pitvoreni, nevtipne vtipy, hovoreni k detem jak ke zviřatkam, nuda… 8o a to vynecham zjevnou alkoholičku Majdu v Kouzelne skolce…

A dodavam poznamku meho 9leteho synka: mami, ale na plachetnici prece prikaz ‚plnou parou vpred‘ nedava smysl 8o

• Citovat
  • Nahlásit
63691
27.4.21 07:39

Mi to přijde jako jedna velká tragédie.. Od pořadu pro děti až po rádoby seriály.. Všechno nekonečné a trapné. TV už nezapinam :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
27.4.21 07:46

Ja teda mam rada a zapinam ct24 a vylozene se tesim na volebni studia nebo specialy, typu k americkym volbam, k ruznym kauzam. Mam rada zpravodajstvi od te doby, co ho vede Michal Kubal. Zacal se mi libit i Martin Řeznicek, dokud byl v Americe, tak mi prisel takovej hujerovsky naspeedovanej, ted je v klidu. To same David Borek-ve studiu ct24 zjevne hynul, od te doby, co brazdi Blizky vychod, tak rozkvetl jak jarni louka. Zeny jsou tam taky skvele -Linda Bartosova, Danielu jsem obrecela…atdatd. Libi se mi krasna čestina, s divaky nemluvi jak s de.bi.ly, zato jine kanaly uz nemuzu vydrzet, ani 5 minut :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
6100
27.4.21 07:55

České TV sleduji minimálně, naposledy seriál Kukacky, před tím Bozenu, jinak jen zprávy.. Na seriály mám netflix.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7981
27.4.21 07:55

Už dávno jsem pochopil, proč se říká „televizní KANÁL“. Podle sraček co tam jdou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99323
27.4.21 07:59

Naposledy zjištěno při puštění filmu Případ mrtvého nebožtíka. Chápu že to byla parodie, přesto neskutečná hovadina.Pak pohádka Tři bratři, další blbost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21942
27.4.21 08:08

@JohanaRottova já se na tv nedívám, jelikož mi přijde celé televizní vysílání hrozné, jak tu někdo zmínil Déčko - to jsem pustila 2×, to je taková příšernost a hrůza, že už nikdy, u nás se na tv dívá pouze můj otec a ten sleduje kanál Mystery

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20936
27.4.21 08:11

V poslední době se mi líbily jenom Kukačky, jinak nic, je to tragédie v přímém přenosu :roll: koukáme na Netflix a zaplaťpánbůh, že už je venku trochu hezky, jinak bych tu televizi vyhodila z okna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.4.21 08:14

Je to jednoduchý, televizi nemáme. :lol: Ale na ivysilani jsem viděla právě doktora Martina (a to asi před mesicem) a Kukacky, zločiny velké prahy mě teda nebavil ani první díl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3580
27.4.21 08:17

Top odpad byla estrada Zlatá maska :lol: Nic tak slaboducheho jsem snad jeste nikdy nezazila.. Jinak je to celkove bida, uz se neda koukat vubec na nic..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16732
27.4.21 08:22

Na telku skoro nekoukám, není na co. Máme webshare (něco jako Netflix) a sjíždím starší seroše a filmy podle hodnocení ČSFD nebo přátel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31399
27.4.21 08:28

Wow, všechny znite jako moje babička, když jsem byla malá, nebo můj taťka teď :mrgreen: v televizi nic není, to je hrůza, na nic se nedá koukat, to dřív… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1172
27.4.21 08:32
@Bábrdl píše:
Wow, všechny znite jako moje babička, když jsem byla malá, nebo můj taťka teď :mrgreen: v televizi nic není, to je hrůza, na nic se nedá koukat, to dřív… :lol:

A co nám teda za pořad doporučíš? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat