Největší špína co máte doma a odmítáte to uklidit

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jakanas
Kelišová 6286 příspěvků 14.03.18 14:09
Největší špína co máte doma a odmítáteuklidit

Velmi často se tu setkávám s tím, že partneři i diskutující mají jiný pohled na úklid domácnosti a to kdo by ho měl provádět.
A tak mě napadlo, hoďte fotku toho co vás nejvíc vytáčí a vysvětlení proč ho nechcete uklidit sami :-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.18 14:10

Sám mám jasno, jedná se o okno za klecí se synovýma osmákama degu. Před rokem je přesunul z pokojíčku do obýváku a čímdál méně se o ně stará :cert:
Okno je ze strany z ulice pokovené, takže dovnitř není vůbec vidět ( naštěstí).
A tento hnus chlupů, moči, kakanců a žrádla prostě odmítám uklízet. Osmáci nejsou moji a snad stačí že je krmím a napájím. Blbý je, že jsem doma asi jediný komu to okno vadí.

Russet
Extra třída :D 11749 příspěvků 14.03.18 14:11

To máte v bytě?! :zed:

Russet
Extra třída :D 11749 příspěvků 14.03.18 14:12
@jakanas píše:
Velmi často se tu setkávám s tím, že partneři i diskutující mají jiný pohled na úklid domácnosti a to kdo by ho měl provádět.
A tak mě napadlo, hoďte fotku toho co vás nejvíc vytáčí a vysvětlení proč ho nechcete uklidit sami :-)

Nemůžu vyfotit, ale nesnáším štosy u počítače a na němém sluhovi… :zed:

Denisa56
Kelišová 6338 příspěvků 14.03.18 14:14
@Anonymní píše:
Sám mám jasno, jedná se o okno za klecí se synovýma osmákama degu. Před rokem je přesunul z pokojíčku do obýváku a čímdál méně se o ně stará :cert:
A tento hnus chlupů, moči, kakanců a žrádla prostě odmítám uklízet. Osmáci nejsou moji a snad stačí že je krmím a napájím. Blbý je, že jsem doma asi jediný komu to okno vadí.

To je ale fakt děsnej problém. Vždyť je to práce na pár minut, vzít hadr, utřít a je to. A stejně tak by neměl pro tebe, jako pro otce, bát problém syna prostě přinutit to udělat. Anebo si to tam nechte, až se z toho začne něco pěkného líhnout…

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1098 příspěvků 14.03.18 14:15

Jo jo, to si psal vlastně i vedle o osmácích. Tohle mi přijde v pohodě. To bych asi neměla problém uklidit. Navíc, se to může roznést po bytě a taky to může být cítit, což by mi dost vadilo.
Přemejšlím, co mám doma za bordel, který bych odmítla uklidit, ale nic mě nenapadá, na všechno se nakonec někdy dostane řada.
Nejvíc mi vadí špinavý pruh ve vaně, to se mi blbě meje, ani pořádně nevím čím, a je to furt dokola :(
A prach na vysokých skříních, na ten s oblibou zapomínám, třeba i na půl roku. Ale vánoce to vždycky jistí :lol:

Uživatel je onlineaiwwa
Neúnavná pisatelka 18126 příspěvků 14.03.18 14:15
@Anonymní píše:
A tento hnus chlupů, moči, kakanců a žrádla prostě odmítám uklízet. Osmáci nejsou moji a snad stačí že je krmím a napájím. Blbý je, že jsem doma asi jediný komu to okno vadí.

twl a to je problém vzít vysavač a hadr? já jsem teda těžce laxní na úklid, ale toto je fakt moooooc. to bych se se svou alergií udusila.

Heivka
Závislačka 3201 příspěvků 14.03.18 14:16

Fotit to nebudu, ale oba s manželem se „chystáme“ na úklid krabice s důležitými papíry. Je to 40litrová bedna z IKEA a stále do ní přihazujeme důležité dokumenty. Musíme udělat systém na tyhle věci a chystáme se na to od rekonstrukce bytu, takže skoro 3 roky :oops:

MartinaIrena
Extra třída :D 10224 příspěvků 14.03.18 14:18

Ja teda nesnasim cisteni odpadu, ale kdyz to zacne smrdet, tak stejne nakonec vezmu kybl a ty sifony procistim a proleju louhem. A pak mam zase pul roku klid. Jo osmaci degu, to je jiny kafe, kdyz to hned druhy den je stejny :pocitac:

elen-ka
Extra třída :D 12325 příspěvků 23 inzerátů 14.03.18 14:20

@jakanas fotit také nebudu, ale není to „špína“ či hnus. Jsou to papíry a doklady na roztřídění. Dávám to do pořadače, který je potřeba jednou za čas roztřídit. Jo a pak mám krabici s časopisy, které nechci vyhodit, občas v nich listuji a hledám, ale nevím kam s tím :oops:

vertunka
Závislačka 4648 příspěvků 14.03.18 14:21

Ja mam zase par supliku kam hazim uplne vsechno co kde vidim. Hlavne kdyz ma prijit navsteva. Ty supliky jsou plny nejruznejsich veci od hracek, pres svicky a z k dokumentum. Jednou za cas me chytne rapl a vsechno to vysypu a uklidim. A pak zase od znovu :mrgreen:.

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1098 příspěvků 14.03.18 14:26
@elen-ka píše:
@jakanas fotit také nebudu, ale není to „špína“ či hnus. Jsou to papíry a doklady na roztřídění. Dávám to do pořadače, který je potřeba jednou za čas roztřídit. Jo a pak mám krabici s časopisy, které nechci vyhodit, občas v nich listuji a hledám, ale nevím kam s tím :oops:

Jo jo, časopisy, taky nevím, kam s nimi.

@vertunka píše:
Ja mam zase par supliku kam hazim uplne vsechno co kde vidim. Hlavne kdyz ma prijit navsteva. Ty supliky jsou plny nejruznejsich veci od hracek, pres svicky a z k dokumentum. Jednou za cas me chytne rapl a vsechno to vysypu a uklidim. A pak zase od znovu :mrgreen:.

Jo to jsem mívala taky, a pak jsem zjistila, že ty věci třeba rok nepostrádám. takže teď se to zredukovalo na jednu menší krabici.

Aries6
Generální žvanilka 21963 příspěvků 5 inzerátů 14.03.18 14:27

Vzhledem k tomu, že jsme - dočasně - na 2+1 v 5 lidech s minimem úložnýho prostoru, tak pořád něco přerovnávám, stěhuju, přeskládávám… atd. A to mě nebaví, strašně moc. Už se nemůžu dočkat podkroví a s tím spojeným úložným prostorem.

Chci už asi 2 měsíce přebrat dětské hračky a část jich odnést a ne a ne se k tomu dokopat. A teď zase bude předělávám šatníku na jaro-léto… to jsem taky hotová :zed:

Uživatel je onlineLenka_Hal
Kelišová 5381 příspěvků 14.03.18 14:27

Manzelova pracovna, I kdyz nejde o spinu, Jen obycejny binec. Nastesti ta mistnost ma dvere :pankac:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25071 příspěvků 14.03.18 14:27

Krabice s věcmi dětí ze školy a školky, co si chceme nechat.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Běsnění živlů na Tenerife: Jak jsou na tom s domy Bendová nebo David?

Bouřky, přívaly vody a několikametrové vlny změnily oblíbený prázdninový cíl... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >