Nejvhodnější antikoncepce, když chci svoji menstruaci

Anonymní
4.11.19 09:53

Nejvhodnější antikoncepce když chci svoji menstruaci

Ahojky, hledám pro mě nejvhodnější antikoncepci.. když chci mít svůj cyklus a normální menstruaci.. takže žádné hormony ( ty beru teď a chci vysadit) kondom pro přítele nepřipadá v úvahu ( to by nic nebylo, sama jsem to zažila a já pro to taky moc nejsem)..tak přemýšlím nad Caya (diafragma)..ale rozhodně teď děti nechci, tak aby to bylo spolehlivé..nejste někdo v podobné situaci? Nějaké zkušenosti? Mockrát děkuju, už jsem z toho zoufalá..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5625
4.11.19 09:58

Nehormonální tělísko, nebo pharmatex a prerusovana souloz, ale nic není 100%.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
4.11.19 10:00
@Alušáček píše:
Nehormonální tělísko, nebo pharmatex a prerusovana souloz, ale nic není 100%.

Taky jsem to chtela napsat :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.19 10:11

Nad tím tělískem hodně přemýšlím..ale dost často mívám různé výtoky..a gynekolog mi ho nedoporučoval ( ale byl názoru že hormony jsou v pohodě a nic to s tělem nedělá) teď měním doktoray tak to ještě proberu tam

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.19 10:14

Jistota neni zadna :roll:. Uz se v tom placam dva roky. Hormony kvůli zilam nemuzu. Pri pouzivani pouze caya diafragma jsem otehotnela :roll: ctvrty dítě fakt nechci. Takze ted jedeme system. Caya, pharmatex, prerusivani. A je to dost opruz a jeste drahy. Ale nic lepsiho jsem nevymyslela :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
24400
4.11.19 10:16
@Anonymní píše:
Nad tím tělískem hodně přemýšlím..ale dost často mívám různé výtoky..a gynekolog mi ho nedoporučoval ( ale byl názoru že hormony jsou v pohodě a nic to s tělem nedělá) teď měním doktoray tak to ještě proberu tam

Otazka, na jakeho doktora narazis. Vetsinou bude lobovat za produkty, ktere musi tlacit. Z pharmatexu maji nula nula prd a prerusovana souloz, to je jasny :mrgreen:.Uvidis sama, drzim palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.19 10:22
@Anonymní píše:
Jistota neni zadna :roll:. Uz se v tom placam dva roky. Hormony kvůli zilam nemuzu. Pri pouzivani pouze caya diafragma jsem otehotnela :roll: ctvrty dítě fakt nechci. Takze ted jedeme system. Caya, pharmatex, prerusivani. A je to dost opruz a jeste drahy. Ale nic lepsiho jsem nevymyslela :nevim:

Tak držím palce, no právě s přítelem když to probírame tak nejpohodlnější jsou hormony, ale to já nechci.. a dítě také ne..v mém věku to nejde..tak uvidím, jak se nakonec rozhodnu…

• Citovat
  • Nahlásit
6584
4.11.19 10:28

My se „chráníme“ pomocí Pharmatex krému v kombinaci s přerušovanou souloží (tu jsme provozovali léta před tím než jsme měli první dítě, protože jsme byli ve stavu že „nehoda“ by se v pohodě zvládla), hormony nemůžu (negativně mi ovlivňují psychiku), nehormonální tělísko taky ne - alergie na kovy, kondomy taky ne hrozně mě dráždí a sex je nepříjemný (a to jsme vyzkoušeli skoro všechny varianty na které jsme narazili), pesar a podobné výrobky mi nedoporučila gynekoložka - má prý hodně nechtěných těhotenství od žen které je používaly. Ale my jsme v situaci kdy třetí dítě sice záměrně nechceme, ale kdyby se omylem povedlo tak to zvládneme. Takže že ochrana není 100% nám nevadí. Až si budeme jistí že další dítě už ne půjde jeden z nás na sterilizaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.19 10:31
@Heivka
@Heivka píše:
My se „chráníme“ pomocí Pharmatex krému v kombinaci s přerušovanou souloží (tu jsme provozovali léta před tím než jsme měli první dítě, protože jsme byli ve stavu že „nehoda“ by se v pohodě zvládla), hormony nemůžu (negativně mi ovlivňují psychiku), nehormonální tělísko taky ne - alergie na kovy, kondomy taky ne hrozně mě dráždí a sex je nepříjemný (a to jsme vyzkoušeli skoro všechny varianty na které jsme narazili), pesar a podobné výrobky mi nedoporučila gynekoložka - má prý hodně nechtěných těhotenství od žen které je používaly. Ale my jsme v situaci kdy třetí dítě sice záměrně nechceme, ale kdyby se omylem povedlo tak to zvládneme. Takže že ochrana není 100% nám nevadí. Až si budeme jistí že další dítě už ne půjde jeden z nás na sterilizaci.

Děkuji za zkušenost..

• Citovat
  • Nahlásit
74196
4.11.19 10:40
@Anonymní píše:
Jistota neni zadna :roll:. Uz se v tom placam dva roky. Hormony kvůli zilam nemuzu. Pri pouzivani pouze caya diafragma jsem otehotnela :roll: ctvrty dítě fakt nechci. Takze ted jedeme system. Caya, pharmatex, prerusivani. A je to dost opruz a jeste drahy. Ale nic lepsiho jsem nevymyslela :nevim:

Tak to bych asi uvazovala o sterilizaci. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.19 11:02
@j.a.n.i1 píše:
Tak to bych asi uvazovala o sterilizaci. :think:

Je mi 30. Na to se citim jeste mlada.

• Citovat
  • Nahlásit
24400
4.11.19 11:06
@Anonymní píše:

To kazdopadne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2186
4.11.19 12:47
@Anonymní píše:

Tak chlap na vasektomii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1751
4.11.19 21:06
@Anonymní píše:
Tak držím palce, no právě s přítelem když to probírame tak nejpohodlnější jsou hormony, ale to já nechci.. a dítě také ne..v mém věku to nejde..tak uvidím, jak se nakonec rozhodnu…

A co presne vam vlastne vadi na kondomech? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat