Reklama

Nejvíc kočárků k vidění i vyzkoušení - Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 02.10.09 13:23
Nejvíc kočárků k vidění i vyzkoušení - Praha

Ahoj, nevíte prosím někdo, kde je možnost vidět a vyzkoušet co nejvíc kočárků? Sháním sporťák, podle internetu se nějak nemůžeme rozhodnout, nejlepší by asi bylo co nejvíc toho vidět a zkusit si tam prcka po:,–(it. Prosím o tipy na prodejny, otevřené pokud možno i o víkendu. Díííííky.

Požadované charakteristiky kočárku jsou: čtyřkolka, nafukovací kola, otočná přední kola nebo náprava, možnost aretace u rukojeti
Možnost nasazení sedačky po i proti směru jízdy nebo přehazovací rukojeť
Lehký do MHD, pevný do terénu a skladný do auta
Teleskopicky nastavitelná ukojeť (kvůli výtahu)
Polohování do lehu, nebo aspoň zad a nožiček zvlášť
Snadno snímatelný a pratelný potah
Pevná boudička, co se při každém větru nekinklá do všech stran
Velký košík
a asi milión dalších :oops:
Kdyby měl někdo konkrétní tip, poraďte :srdce: ** ** ** **

Reklama

Reakce:

Anette
Extra třída :D 10410 příspěvků 02.10.09 14:00

http://www.detskyraj.cz/…ha/index.htm

Katrinka
Závislačka 3011 příspěvků 02.10.09 14:08

Kati, u Vás v Praze probíhá ITEA až do neděle: http://www.veletrh-hracek.cz/…stevniky.htm

Tam budou vystavovat jistě mraky kočárků :lol:
Hned by se tam jela podívat, kdybych to neměla tak daleko z Ostravy :wink:
 Katka

Handulinka
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 02.10.09 14:28

kdyz jsme vybirali kocarek, tak jsme vyrazili na Cerny Most, tam jsou kousek od sebe tri prodejny Baby Park, Baby Star a Chicco, jukni na net, urcite tam budou adresy i mapy, tak jsme tam okoukli asi vsechno, co je na trhu. V Baby Parku maji drazsi, v Baby Star takove obycejnejsi, v Chicco asi Chicco :D

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34059 příspěvků 02.10.09 14:51

Podle mě AAA kočárky, je to 1 stanici tram od ládví, u polikliniky čumpelíkova. prej jich jsou tam mraky, snad 1000, starý i nový, hlavně nový (byl tam jen manžel)

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.09 15:08

Ahoj, určitě bych jela na Zličín nebo Černý most do Babyparku. V AAA mají sice mraky, ale mě tam téměř nic neoslovilo, je to hlavně bazar, takže téměř žádné novinky, ale vybrat se tam dají levné zachovalé kočárky. Na VELETRH ITEA bych moc nespoléhala… chodím tam každý rok, manžel je jeden z vystavovatelů… kočárků je tam sice dost, ale sami jsme si tam nevybrali a to měl manžel možnost mít ho za nákupku, tudíž za pakatel. Nakonec jsme se tam dohodli s dovozcem, ale kočárek vybrali až u nich ve velkoskladu, ne veletrhu vystavený nebyl.
 Radka

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 02.10.09 15:41

na kočárky jsem trcohu maniak, takže:

černý most - babystar, babypark, chicco. babystar má pegperega, abc desing, cybexy, , babypark spíše quinny, bebconfort, inglesina, mutsy.. mezi obchody se musí autem..

letňany - kika, puntanela (jané, chicco, teutonia, hartan, casualplay, patron, cybex, airbuggy, phil&teds, brio, nurse)

hostivice - malvík - mají teď novou velikou prodejnu. ale byla jsem tam v srpnu a nevím, co mají vystavené teď, mění to… ale měli bumbleride, quinny, teutonia,..)

AAA - není to jen bazar!! bazarové kočárky mají jen vzadu prodejny, nepoměrně větší část jsou nové kočáry. vybrat se tam dá… (mají všechno, skoro..)

dětský ráj - ano, jsou velcí, mají obr výběr, ale pozor, nedejbože pokud by chtěl člověk radu prodavače. (okukovali jsme croozery, tak sjem se tam ocitla, to že prodavačka byla totálně mimo bych ještě pochopila, ale když jsem čekala na muže, musela jsem radit jedné paní, protože paní „prodavačka“ nevděla o speedim, kterého prodávají už min od r. 06, abs nic, ani to tak se polohuje 8O

záleží, z které části prahy jste nebo kam to máte nejblíže. a ano, 1-4.10. je v letňanech na výstavišti Itea, jejíž součástí jsou i kočáry,tam bude výběr asi největší, ale taky asi nejvíc lidí… ale pokud jsi ochotná snést davy a máte tento víkend čas, neváhala bych… :)

jinak - ač kočárků znám hodně, těm požadavkům teda nevím, jestli vůbec nějaký vyhovuje! :( aretaci u rukojeti má hodně málo kočárů, pokud jsou lehké, nejsou pevné do terénu, naopak terénní zas nejsou skaldné.. kočárů s otočnými koly není vůbec hodně, aby měly všechny nafukovací,..
jediné, co mě při čtení napadlo je mutsy UR, aretace je v zadu jako brzda, rukoeť teleskopická, otočná sedačka, není do úplného lehu bohužel, ale polohovatelná normálně - není naklápěcí a je poloh jednou rukou. boudička mi přijde OK. je relat, lehký, skladný a odolný.. bohužel, košík stojí za prd, ale dá se dokoupit nákupní koš, který se dá přidělat na kočár… výhodou je, že se to prodává všechno zvláť a můžeš si vybrat podovozek + sport sedačku..

dobře vyberte!
moc bych prosila, až něco vybereš, můžeš se dát tip?? díky..

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 02.10.09 17:35

Holky, díky všem, uvidíme. Další tipy klidně dodávejte :)

Natašo, zatím mám vytipované asi tyhle:
Bebecar Vector AT
Mutsy UR
I´coo Peak 4 air
a stále hledám ten ideál ;)

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 03.10.09 00:27

katko, pokud podle metříku vidím správně, máš 7m mimi - bebecar bych vynechala.. jsou to super hlubočáky, ale jako sporťáky zas tak ne, nedávno jsem se tu bavila s jednou maminkou, která v něm vozí holčičku, ale má z r. 06 sportovní sedačku, ta je moc spokojená, ale téměř všichni co si koupili verze 07, 08 tvrdí že jsou ty sportovní sedačky maličké… kola má jen natáčecí a není to tak dobré v manévrování…

mutsy UR je určitě dobrá volba. ta náprava je trochu zvláštní, jak se natáčí vlastně zadní kola, ale dá se zvyknout.. je otočná sedačka tam i zpět, celkem se mi líbil… akorát má blbej košík…
ten mají 100% v babyparku…

icoo bohužel nevím, kde je k vidění, vlastně si nevzpomínám, kde jsem ho kdy viděla…
na netu je má dětský dům, prodejny v kunraticích a pak nějaký nový sklad v chomutově, ale musí se zavolat. ale po dohodě by ho asi měli… míval do dětský ráj, ale ne tenhle typ, měli platon?…

ideál - to bychom asi chtěly všechny :) :D :wink: doufám, že ho najdeš!

Laya
Kelišová 6479 příspěvků 03.10.09 11:59

Na veletrhu Itea nic moc nemají, byla jsem tam včera.

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 03.10.09 12:06

Layo, díky za zprávu…
Moc se mi tam nechce, nesnáším davy a je to plácání přes celé město, radši vyrazím na procházku s kočárkem, když je tak krásně… A nebudu litovat, že jsem se do Letňan nevykopala :oops:

ibbu
Kelišová 7041 příspěvků 17.11.09 00:31

tak já jenom co vím o I'coo - kamarádka měla hluboký Mutsy a pak sporťák I'coo a vůbec není spokojená …

Mutsíka teda velebí :lol: I'coo je prý těžší na obládání a má i nějaký problém že se jí zasekává (ale to spíš chyba kusu)

tož tak 8-)

přeji šťastnou ruku při výběru :palec:

Coty
Nováček 5 příspěvků 02.12.15 10:44
@Anonymni píše:
Ahoj, určitě bych jela na Zličín nebo Černý most do Babyparku. V AAA mají sice mraky, ale mě tam téměř nic neoslovilo, je to hlavně bazar, takže téměř žádné novinky, ale vybrat se tam dají levné zachovalé kočárky. Na VELETRH ITEA bych moc nespoléhala… chodím tam každý rok, manžel je jeden z vystavovatelů… kočárků je tam sice dost, ale sami jsme si tam nevybrali a to měl manžel možnost mít ho za nákupku, tudíž za pakatel. Nakonec jsme se tam dohodli s dovozcem, ale kočárek vybrali až u nich ve velkoskladu, ne veletrhu vystavený nebyl.
Radka

Můžu se zeptat jaky kocarek jste nakonec vybrali?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Nejslavnější „ubeři“ v Česku: Koho z řad hvězd jako taxikáře můžete potkat i vy?

Exekuce, trestní stíhání nebo dokonce pobyt ve vězení. To jsou hlavní důvody,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >