Reklama

Nejvýhodnější mobilní tarif pro mě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pedrysek7
Povídálka 14 příspěvků 18.08.18 07:00
Nejvýhodnější mobilní tarif pro mě

Chci poradit, zda existuje nějaké nabídka na tarif či dobíjecí kartu. Je mi úplně jedno, zda to bude od O2, T-Mobile, Vodafonu v retenci, či nějakou aukci či firemní tarif či co.
KLidně piště do SZ.

Podstatné je, aby to bylo za co nejnižší cenu a je mi jedno v jaké síti.

Mé požadavky:
volání: 40- 60 minut do všech sítí
bez SMS
internet LTE zhruba kolem 500 MB dat ( doma mám WIFI, víc nepotřebuji)

Hlavně mám také velmi pěkné telef. číslo, tak také požaduji garanci, abych o to číslo nepřišel.

Občas volám dlouhé hovory, třeba na 60 minut a k tomu mám super výhodnous louvenskou kartu O2 Volnosť, kde j cena 0,10 EUR zab 2,60 Kč za hovor v jakékoliv délce. Super, nic lepšího nemůže být.

Koukám po Emtéčku, jen mám obavy, aby společnost vydržela a já o číslo v budoucnu nepřišel. Jaký máte na to názor?

Je nějaké šance zavolat k O2, VF, T-Mobilu a v retenci zkusit něco vyjednat?

Díky za rady.

Jaký máte i vy tarif a od jakého mobilního operátora? Kolik platíte?

Reklama

Reakce:

111verunka111
Závislačka 2823 příspěvků 18.08.18 08:38

Zavolej na operátora a řekni že chceš jen info a pak na dalšího atd. Aby jsi nevzala někoho jiného tak ti budou hazet nabídky ;) já platím u T-Mobile 399 Kč a mám neomezené hovory v T-Mobile + 250 volných minut do jiných sítí, neomezené SMS do všech, 700 mg internet. Což teď resim taky protože ten internet je pro mě málo a volání do jiných sítí zbytečně moc. Takže budu podávat výpoved a čekat až mi zavolají s lepší nabídkou at neodejdu. Výpověď na odvolání platí měsíc

jenny.fields
Generální žvanilka 24592 příspěvků 18.08.18 09:28

Obvolej si operátory.
Já 500 kč za neomezené volání a sms a 10GB internetu ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama