Nejvýhodnější půjčení peněz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 12:45
Nejvýhodnější půjčení peněz

Ahoj, potřebuju si půjčit peníze, 130 000kc. Která půjčka je podle vás nejvýhodnější? (Nejmenší úroky atd..) Vůbec tomu nerozumim, nechám si ráda poradit. Děkuji

Reakce:

Halamka
Závislačka 3645 příspěvků 1 inzerát 01.09.18 14:28

Nejdříve zvaz, zda je to opravdu nutné.
Podle mě se banky liší v desetinách procent a nebankovní ať tě ani nenapadají.
Vím, že důležitý je RPSN. Čím menší, tím lépe pro tebe. Nekoukej na urok, který se u bank pohybuje kolem 5%. Koukej na RPSN, to udává celkovou cenu půjčky.

Ou
Kelišová 5162 příspěvků 01.09.18 16:10

žádná a nebo od blízkých lidí.

Zejména, pokud tomu nerozumíte a neumíte si to spočítat, tak si prostě nepůjčujte, je to spolehlivá cesta do dluhové pasti.

P-aulin-a
Stálice 69 příspěvků 01.09.18 18:08
@Ou píše: žádná a nebo od blízkých lidí.Zejména, pokud tomu nerozumíte a neumíte si to spočítat, tak si prostě nepůjčujte, je to spolehlivá cesta do dluhové pasti.

no, ono se to hezky rika… nekdy bohuzel neni zbyti a slecna/pani se snazi ocividne neco zjistit predem - predpokladam, ze ne pouze tady na emimino, ale i jinde.

Kazdopadne souhlasim samozrejme s tim, ze od blizkych je to nejlepsi, pokud je moznost.

P-aulin-a
Stálice 69 příspěvků 01.09.18 18:19
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuju si půjčit peníze, 130 000kc. Která půjčka je podle vás nejvýhodnější? (Nejmenší úroky atd..) Vůbec tomu nerozumim, nechám si ráda poradit. Děkuji

Pokud nemas moznost pujcit si od pribuznuch nebo kamaradu tak zkus financniho poradce - z nasi zkusenosti Partners. Resili jsme ucelovou pujcku na rekonstrukci a nemuzu si pristup vynachvalit. Nestoji te to nic, udelaji nabidku na miru - reknou jake jsou tvoje moznosti apod.
Vyzkousela jsem na doporuceni kolegyne, ktera s nimi refinancovala hypoteku a diky tomu usetrila desetitisice.

Takze muzes zkusit, pokud se ti cokoli nebude zdat - vzdycky si to muzes zaridit sama :) predem s nimi nikdy nic nepodepisujes, muzes tudiz kdykoli couvnout.

Hodne stesti a hlavne ZADNE nebankovni instituce a jak pise Halamka - koukej na uroky, ale hlavne na RPSN. Taky mrkni, zda muzes zdarma poslat platbu navic nebo pripadne odlozit splaceni/zmenit vysi splatek (neni to nutne stadndard, ale pokud takova bude, je to jen plus).

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 10:47

Bohužel od nikoho známého si půjčit nemůžu, proto to musím řešit takhle. Děkuji všem za rady

Hrabě Dooku
Kecalka 199 příspěvků 02.09.18 17:29
@Anonymní píše:
Bohužel od nikoho známého si půjčit nemůžu, proto to musím řešit takhle. Děkuji všem za rady

tak to bylo úplně jasný, že od rodiny, příbuzných či známých si půjčit nemůžeš, protože by tady takovej dotaz ani nebyl - teda byl, ale od IQ 85 dolů…
Jinak pokud pracuješ a měsíčně Ti chodí výplata na běžný účet u banky, tak by neměl být problém s půjčkou - třeba mě internetbanking nabízí furt půjčku 450 000 bez ručení ihned na cokoli, ale zrovna já žádnou půjčku nepotřebuju, holt mají smůlu když cpou půjčky těm, co o ně nestojí…
Pokud nemáš historii v bance, nepracuješ nebo nemáš nic na zástavu, nepomůže Ti ani svěcená a NIKDO TI nepůjčí..howg

P-aulin-a
Stálice 69 příspěvků 02.09.18 19:06
@Hrabě Dooku píše:
Pokud nemáš historii v bance, nepracuješ nebo nemáš nic na zástavu, nepomůže Ti ani svěcená a NIKDO TI nepůjčí..howg

tak to je úplně jasný, to by snad tady takovej dotaz ani nebyl - teda byl, ale od IQ 85 dolů… ;)

Mikulena
Stálice 58 příspěvků 05.09.18 09:31

Přikláním se k názoru @P-aulin-a . Jestli není nikdo k dispozici což se může uplně běžně stát měla jsem to stejné tak je dobré si od někoho nechat pomoct. My osobně s partnerem máme také zkušenost s poradcem z partners, jsme z Prahy a nám opravdu pomohl. Vše obstaral ohledně půjčky na rekonstrukci koupelny. Kdyby jste chtěla napište mi do zprávy, můžu vám dát nějaké bližší info :)

Mrakotinka2018
Kecalka 178 příspěvků 08.10.18 22:30
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuju si půjčit peníze, 130 000kc. Která půjčka je podle vás nejvýhodnější? (Nejmenší úroky atd..) Vůbec tomu nerozumim, nechám si ráda poradit. Děkuji

Hlavne si nepujcuj o providentu, maji desne moc poplatku za vsechno, pujcis si 100 a vratit chteji 200, to je likvidacni pujcka.
Ale vyzkousela jsem tu jejich pujcku zadarmo, pujcovali 5000 bez poplatku na vyzkouseni, kdyz splacis vcas, tak si pujcis 5000 a vratis jim take jen 5000, to se mi siklo. Takhle te nikdo jen tak nezalozi. Ale nesmis si pak u nich pujcit podruhe, to uz maji za poplatek.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >