Někdo další kdo stráví Vánoce s hlavou v záchodě jako já?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

japato
Kecalka 152 příspěvků 23.12.17 23:36
Někdo další kdo stráví Vánoce s hlavou v záchodě jako já?

Ahoj těhulky, jen pro zajímavost - kolik z Vás bude mít štastné a problité jako já? V pondělí budu mít 11tt a zatím to nějak moc neustupuje… Takže letos žádný úklid, žádný shon, jen ležím a je mi blbě… Tak kdo bude trávit Vánoce stejně, tak přeji hodně pevných nervů a aby to už brzo přešlo…

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9796 příspěvků 23.12.17 23:41

Hlásím se :lol: jsem teď 9+4 je mi zle pořád i zvracim ale já říkám těhotenství není nemoc tak že uklizelela a uklizim normálně třeba si to dělám pomaleji ale určitě na to neprdim nesmís si to tak brát ;)

Emka135
Zasloužilá kecalka 831 příspěvků 1 inzerát 23.12.17 23:44

Vydrž!!! Já mám tedy už 8 týdenní holčičku na světě, ale bylo mi v těhu blbě od 8 do 16.týdne. Hlavně večery, to jsem zvracela pravidelně a pozřela jen studený banán nebo hroznové víno a studený jablečný džus. :roll:

Markéta80
Hvězda diskuse 38789 příspěvků 24.12.17 00:14

@japato já to zažila 3× :mrgreen:, po samotném řízku mě zle nebylo :mrgreen: a vždy jsme měla rizikové takže jsme odpočívala a manžel vše zařídil :mrgreen:

Sinisterka10
Kecalka 303 příspěvků 24.12.17 00:47

Jsem 37tt a bleju furt. Buď v klidu :lol: :lol:

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 24.12.17 07:20

@japato já jsem v 18tt a jsou to 2-3 týdny, co mě celodenní zvracení přešlo. Naprosto Tě chápu, já byla tak vyčerpaná, že jsem kolikrát ani nemohla vstát. Naštěstí můj manžel je zlatej, takže doma to dal vždycky aspoň trochu do kupy. Tak odpočívej a bordel neřeš, ten Ti nikam neuteče :lol: a přeju, ať Ti je brzy líp ;)

modrasek13
Ukecaná baba ;) 1030 příspěvků 24.12.17 07:28

24 tt a bliju neustale, kdyz nebliju, je mi zle. Ale už jsem si asi zvykla. A je to me druhé tehu pres Vánoce ve skoro stejnem tydnu a je to to same jako s prvním :lol: Aspon mam vymluvu, ze nemuzu salat a chlebíčky u tchyne :pankac:

scentini
Závislačka 3385 příspěvků 24.12.17 07:57

Jsem na konci 9 tydne a je mi taky zle, porad. Nezvracim, ale je mi cely den strasne. A jeste je mi na omdleni. Vanoce jsou u nasich, takze na to nejsem sama. Ale pomaham, nenecham vse na mamince.

eva valoi
Extra třída :D 11054 příspěvků 24.12.17 08:42

Holky, já myslela, že kdo se jako přežere salátem a cukrovím a ona radostná událost. :mrgreen: Tak vydržte. Ono vám stejně nic jinýho nezbyde.

Kattynka000
Závislačka 3015 příspěvků 24.12.17 10:58

Edit: omyl :-)

Já to teda na vánoce nikdy nechytala, dvakrát po sobě jsem o Vánoce ale otěhotněla :-)

Nevolnosti se prezenou, za rok už budete slavit s jedním členem navíc :-) tak se tes a šťastné a veselé :-)

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 24.12.17 12:27

Zakladatelko, nezávidim. Já už to mám naštěstí dávno za sebou. Pevné nervy přeji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

„Černoši a buzny,“ zuří veřejnost: Rakouské dráhy si novou reklamou dost naběhly

Chtěly jít naproti různorodosti a pestrosti, ve finále to za novou reklamní... číst dále >

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama