Někdo další kdo stráví Vánoce s hlavou v záchodě jako já?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
japato
Kecalka 181 příspěvků 23.12.17 23:36
Někdo další kdo stráví Vánoce s hlavou v záchodě jako já?

Ahoj těhulky, jen pro zajímavost - kolik z Vás bude mít štastné a problité jako já? V pondělí budu mít 11tt a zatím to nějak moc neustupuje… Takže letos žádný úklid, žádný shon, jen ležím a je mi blbě… Tak kdo bude trávit Vánoce stejně, tak přeji hodně pevných nervů a aby to už brzo přešlo…

Reakce:
Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 23.12.17 23:41

Hlásím se :lol: jsem teď 9+4 je mi zle pořád i zvracim ale já říkám těhotenství není nemoc tak že uklizelela a uklizim normálně třeba si to dělám pomaleji ale určitě na to neprdim nesmís si to tak brát ;)

Emka135
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 23.12.17 23:44

Vydrž!!! Já mám tedy už 8 týdenní holčičku na světě, ale bylo mi v těhu blbě od 8 do 16.týdne. Hlavně večery, to jsem zvracela pravidelně a pozřela jen studený banán nebo hroznové víno a studený jablečný džus. :roll:

Markéta80
Hvězda diskuse 40462 příspěvků 24.12.17 00:14

@japato já to zažila 3× :mrgreen:, po samotném řízku mě zle nebylo :mrgreen: a vždy jsme měla rizikové takže jsme odpočívala a manžel vše zařídil :mrgreen:

Sinisterka10
Kecalka 329 příspěvků 24.12.17 00:47

Jsem 37tt a bleju furt. Buď v klidu :lol: :lol:

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1699 příspěvků 24.12.17 07:20

@japato já jsem v 18tt a jsou to 2-3 týdny, co mě celodenní zvracení přešlo. Naprosto Tě chápu, já byla tak vyčerpaná, že jsem kolikrát ani nemohla vstát. Naštěstí můj manžel je zlatej, takže doma to dal vždycky aspoň trochu do kupy. Tak odpočívej a bordel neřeš, ten Ti nikam neuteče :lol: a přeju, ať Ti je brzy líp ;)

modrasek13
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 24.12.17 07:28

24 tt a bliju neustale, kdyz nebliju, je mi zle. Ale už jsem si asi zvykla. A je to me druhé tehu pres Vánoce ve skoro stejnem tydnu a je to to same jako s prvním :lol: Aspon mam vymluvu, ze nemuzu salat a chlebíčky u tchyne :pankac:

scentini
Závislačka 3459 příspěvků 24.12.17 07:57

Jsem na konci 9 tydne a je mi taky zle, porad. Nezvracim, ale je mi cely den strasne. A jeste je mi na omdleni. Vanoce jsou u nasich, takze na to nejsem sama. Ale pomaham, nenecham vse na mamince.

eva valoi
Extra třída :D 11420 příspěvků 24.12.17 08:42

Holky, já myslela, že kdo se jako přežere salátem a cukrovím a ona radostná událost. :mrgreen: Tak vydržte. Ono vám stejně nic jinýho nezbyde.

Kattynka000
Závislačka 3019 příspěvků 24.12.17 10:58

Edit: omyl :-)

Já to teda na vánoce nikdy nechytala, dvakrát po sobě jsem o Vánoce ale otěhotněla :-)

Nevolnosti se prezenou, za rok už budete slavit s jedním členem navíc :-) tak se tes a šťastné a veselé :-)

GabinkaCh
Závislačka 2550 příspěvků 24.12.17 12:27

Zakladatelko, nezávidim. Já už to mám naštěstí dávno za sebou. Pevné nervy přeji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Smutné Vánoce v Pákistánu: Jaké dárky dostane pašeračka Tereza v base?

Letošní Vánoce stráví v jiné zemi a navíc za mřížemi. Češka Tereza Hlůšková,... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >