Někdo do březen/duben 2020 do Františkových lázní

Napsat příspěvek
20.3.20 14:06

Ja mela nastoupit v laznich nejpozdeji do konce dubna a vzp prodlouzila lhutu o mesic. V laznich mi rekli, ze to zatim prebukovavat nebudou, ze uvidime jak se situace vyvine, treba se bude opet prodluzovat. Takze zatim odlozeno na neurcito :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61
20.3.20 14:20

@Santalka no to mas stejně jako já, ono to teď neví nikdo jenže už teď nebyly volné termíny…mám obavy za pak kapacity pro všechny nebudou :,( ja to mám tedy rezervováno radši od 17.5. A uvidi se…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61
24.3.20 06:31

Ahoj holky, tak už mate všechny náhradní termin? :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.20 11:14

Ja ne.. odlozeno na neurcito :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61
24.3.20 11:21
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1738
24.3.20 12:12

@Lusili1 ahoj, teď mi volali ze Savoye, mám nástup 21/4 - 12/5. Takže zase stejně. Včera mi volali taky z ZPMV a oni zatím poukazy neprodluzuji, musela bych znovu Zadat u obvodni doktorky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61
24.3.20 12:36

@vicany aha,tak uvidime co bude za měsíc no, nám to naštěstí pojišťovna o ten měsíc prodloužila tak mám nový termin 17.5.-14.6…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 14:19

Tak ja mam nakonec nastup 24.5. - 14.6. Na Radbuzu. Jsem rada ze mam aspon to, total plne, pani mi nemela v podstate ani co nabidnout a o nejakem napasovani terminu vzhledem k menstruaci nemuze byt ani rec :,( tak snad zvladnu vybrat vsechny procedury, moc si neumim predstavit jak to bude probihat kdybych ze 3 tydenniho pobytu mela 5 dni MS. Ale tak snad nejak rozumne domluvime. Ale jsem z toho cela takova nejaka otravena, i s te situace co se deje ted v CR a ve svete, ze se ani extra netesim.. jedine snad doufam ze bude pekne pocasi a snad i divadlo a kavarny uz budou otevrene. Jinak nevim co tam budu delat 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61
25.3.20 14:28

@Santalka ano ty terminy jsou už bohužel plné, tak aspoň ze takto.no situaci bohužel neovlivníme a musíme doufat, ze už to bude vše lepsi…tak to se tam potkame :srdce: s menstruaci si hlavu teď nelam, Prej se uzpusobuji procedury…to se nějak vyresi, já ji tam budu mít taky určitě..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7866
25.3.20 20:17
@Santalka píše:
Tak ja mam nakonec nastup 24.5. - 14.6. Na Radbuzu. Jsem rada ze mam aspon to, total plne, pani mi nemela v podstate ani co nabidnout a o nejakem napasovani terminu vzhledem k menstruaci nemuze byt ani rec :,( tak snad zvladnu vybrat vsechny procedury, moc si neumim predstavit jak to bude probihat kdybych ze 3 tydenniho pobytu mela 5 dni MS. Ale tak snad nejak rozumne domluvime. Ale jsem z toho cela takova nejaka otravena, i s te situace co se deje ted v CR a ve svete, ze se ani extra netesim.. jedine snad doufam ze bude pekne pocasi a snad i divadlo a kavarny uz budou otevrene. Jinak nevim co tam budu delat 8o

Pokud budeš mít MS, což mívá velké procento pacientek, tak lázeňský lékař žádá o prodloužení a většinou to nebývá problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama