Reklama

Někdo, kdo pracuje u firmy Delikomat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ufon82
Povídálka 12 příspěvků 27.03.18 15:06
Někdo, kdo pracuje u firmy Delikomat?

Ahoj, neznáte, prosím, někoho, kdo pracuje u firmy Delikomat? Chtěla bych se tam ucházet o práci a ráda bych se zeptala na pár otázek. Moc děkuji :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.18 15:35

Ahoj tchyne pracovala ale odesla. Vadila ji buzerace.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.18 16:17

Pracuje tam můj brácha.

ufon82
Povídálka 12 příspěvků 28.03.18 13:50

No právě, o té buzeraci jsem také slyšela :-(. Tchýně pracovala v kanceláři nebo v terénu?

ufon82
Povídálka 12 příspěvků 28.03.18 13:54
@Anonymní píše:
Pracuje tam můj brácha.

A na jaké pozici brácha pracuje, jakou má výplatu, směny, pracovní dobu? Je tam spokojený? A je tam buzerace? Moc děkuji za odpověď :lol:

ufon82
Povídálka 12 příspěvků 28.03.18 13:56
@Anonymní píše:
Ahoj tchyne pracovala ale odesla. Vadila ji buzerace.

No právě, o té buzeraci jsem také slyšela :-(. Tchýně pracovala v kanceláři nebo v terénu?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 14:06

@ufon82 v terenu. Porad ji nekdo jezdil za p*deli jestli ma automaty v poradku a nema prosle zbozi v tech automatech. Pracovni doba je na tobe jak rychle to objedes a v kolik rano zacnes a jak rychle nalozis auto. Plat mela neco pres 20000 presne nevim. A obcas vikend s pohotovosti kdyz by se porouchali automaty. Delala od trictrvte na 5 treba do 2-3 jak ses rychla a jezdila Prahu a okoli tak taky kolony a tak. Autem mohla jezdit domu. A dela se inventura zbozi co mas v aute a kolik si vyfasovala kdyz je neco blbe mas znamku a za vic spatnych znamek letis.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 14:14
@ufon82 píše:
A na jaké pozici brácha pracuje, jakou má výplatu, směny, pracovní dobu? Je tam spokojený? A je tam buzerace? Moc děkuji za odpověď :lol:

Dělá něco jako údržbáře těch automatů. Má svoji dodávku a s tou buď jezdí něco spravovat, nebo někam instaluje nové automaty, to má výjezd po celé republice obcas. Když nemá žádnou práci, tak pomáhá lidem ve skladu. Pracuje v Jihlavě. Co vím, plat teda nemá nic moc, snad max. kolem 15 :? Pracuje od půl sedmý nebo od sedmi asi do čtyř. Přesně teď nevím. Dodávku si vozí domu a když potřebuje, tak s ní muze po domluvě vyjet i soukromě. S tou buzeraci on to nemá tak horký, má tam relativně dobrou pozici díky tátovi, ale nevím, jak jsou na tom ostatní. Ale kouká se po jiný práci.

ufon82
Povídálka 12 příspěvků 28.03.18 22:33
@Anonymní píše:
@ufon82 v terenu. Porad ji nekdo jezdil za p*deli jestli ma automaty v poradku a nema prosle zbozi v tech automatech. Pracovni doba je na tobe jak rychle to objedes a v kolik rano zacnes a jak rychle nalozis auto. Plat mela neco pres 20000 presne nevim. A obcas vikend s pohotovosti kdyz by se porouchali automaty. Delala od trictrvte na 5 treba do 2-3 jak ses rychla a jezdila Prahu a okoli tak taky kolony a tak. Autem mohla jezdit domu. A dela se inventura zbozi co mas v aute a kolik si vyfasovala kdyz je neco blbe mas znamku a za vic spatnych znamek letis.

Tak mě by 20.000,– Kč stačilo :dance:, jenže v Praze jsou větší platy, u nás by to zdaleka tolik nebylo :,(. Jinak teda pracovní doba celkem dlouhá, myslela jsem, že se dělají osmičky. Celkově to asi nebude tak super práce, jak jsem si myslela. No, každopádně moc děkuji za informace a určitě ještě popřemýšlím, nebo se spíš porozhlídnu i jinde, mám ještě trochu čas :).

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 22:44

@ufon82 zalezi kolik ma clovek za den tech automatu taky. Kdyz je jich min s kratsi dojezdovou dobou asi to bude mit clovek stihnuty rychlejc. V Praze mela automatu treba 22 a kazdej jinde. Mimo Prahu to muze byt jiny, kdovi ????Tak preju hodne stesti ale urcite bych se podivala i jinam. Jo a nemeli radi kdyz clovek marodi ale asi zalezi taky na vedeni kde na koho clovek narazi.

ufon82
Povídálka 12 příspěvků 28.03.18 22:49
@Anonymní píše:
Dělá něco jako údržbáře těch automatů. Má svoji dodávku a s tou buď jezdí něco spravovat, nebo někam instaluje nové automaty, to má výjezd po celé republice obcas. Když nemá žádnou práci, tak pomáhá lidem ve skladu. Pracuje v Jihlavě. Co vím, plat teda nemá nic moc, snad max. kolem 15 :? Pracuje od půl sedmý nebo od sedmi asi do čtyř. Přesně teď nevím. Dodávku si vozí domu a když potřebuje, tak s ní muze po domluvě vyjet i soukromě. S tou buzeraci on to nemá tak horký, má tam relativně dobrou pozici díky tátovi, ale nevím, jak jsou na tom ostatní. Ale kouká se po jiný práci.

No, já jsem právě také z Jihlavy :lol:. Jenže on, jako údržbář bude mít víc než doplňovači, což je pozice, na kterou jsem chtěla jít. No nevím, ještě to promyslím, ale od půl sedmé do čtyř by se mi vážně dělat nechtělo. Né, že bych byla nějaká lemra líná, ale nechci nechávat malou tak dlouho ve školce, nemá mi jí kdo vyzvedávat, takže potřebuji dělat „jen“ 8,5 hodiny. A tady u té práce to asi nebude zrovna jisté. Ale moc děkuji za informace :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 22:52
@ufon82 píše:
No, já jsem právě také z Jihlavy :lol:. Jenže on, jako údržbář bude mít víc než doplňovači, což je pozice, na kterou jsem chtěla jít. No nevím, ještě to promyslím, ale od půl sedmé do čtyř by se mi vážně dělat nechtělo. Né, že bych byla nějaká lemra líná, ale nechci nechávat malou tak dlouho ve školce, nemá mi jí kdo vyzvedávat, takže potřebuji dělat „jen“ 8,5 hodiny. A tady u té práce to asi nebude zrovna jisté. Ale moc děkuji za informace :lol:

Jestli si zítra vzpomenu, tak se ho zeptám, jak to tam na doplňování mají.

ufon82
Povídálka 12 příspěvků 29.03.18 23:40
@Anonymní píše:
Jestli si zítra vzpomenu, tak se ho zeptám, jak to tam na doplňování mají.

Jééé, to bys byla moc hodná :dance:. Děkuju

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.18 10:19

Přeposílám:
cau, hele kdyby sla na doplnovani kafe tak dela od 6 do pul 3 a ma tak 20 hrubyho a kdyby sla na bagety tak dela od 5 do pul 2 a musi kazdy rano nakladat cerstvy bagety v jihlave a ma tak 22 hrubyho…ale je to vsechno jen priblizne…a kdyz bude mit cisty automaty a poradek v inventurach tak na ni nereknou ani slovo

ufon82
Povídálka 12 příspěvků 01.04.18 00:12
@Anonymní píše:
Přeposílám:
cau, hele kdyby sla na doplnovani kafe tak dela od 6 do pul 3 a ma tak 20 hrubyho a kdyby sla na bagety tak dela od 5 do pul 2 a musi kazdy rano nakladat cerstvy bagety v jihlave a ma tak 22 hrubyho…ale je to vsechno jen priblizne…a kdyz bude mit cisty automaty a poradek v inventurach tak na ni nereknou ani slovo

Jé, tak to je super, přesně taková pracovní doba by mi vyhovovala a i s penězi bych byla spokojená :-). Tak to jsi mě potěšila, hodně jsem váhala, jestli se tam ptát na práci, ale teď už vím, že to určitě zkusím, za to nic nedám :-). Ještě jednou díky a měj se :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >