Někdo, kdo žije v Německu a má zkušenosti porod atd?

5
6.5.20 20:19

Někdo kdo žije v Německu a má zkušenosti porod atd ?

Někdo kdo by mi poradil jak to tu chodí? V Německu ziju krátkou dobu ????
Mate některá zkušenosti porod, a co ssebou? A vlastně celkově jak to tu probíhá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24365
6.5.20 21:06

Sebou nemusíš mít nic kromě osobních věcí a dokladů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
239
6.5.20 21:57

Jakto? Já myslela že musí být vybavicka pro děti. Taška s oblečením pro sebe, higiena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1687
6.5.20 22:26

Žijeme napůl v Praze a napůl ve Stuttgartu. Se třetím těhotenstvím chodím k lékařům v Německu a pravděpodobně budu rodit taky tady. Nenapadlo mě zjišťovat co s sebou a jak to probíhá, počítám, že to bude stejné jako v ČR.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24365
6.5.20 23:10
@martinaaa1 píše:
Jakto? Já myslela že musí být vybavicka pro děti. Taška s oblečením pro sebe, higiena.
Jaká vybavicka? Základní věci dají, stačí oblečení na cestu domů.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14493
7.5.20 00:09

Obleceni na cestu domu, ale jinak ti daji vsechno jak pro tebe, tak pro mimino.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
7.5.20 12:43

@Lenka_Hal super :slight_smile: moc děkuji ale ohledně mateřské? Mám tu oddelany rok a půl a během těhotenství sem dala výpověď v práci takže sem teď doma :slight_smile: budu mít nárok na mateřskou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14493
7.5.20 12:44
@Kristyne píše:
@Lenka_Hal super :slight_smile: moc děkuji ale ohledně mateřské? Mám tu oddelany rok a půl a během těhotenství sem dala výpověď v práci takže sem teď doma :slight_smile: budu mít nárok na mateřskou?

To nevim, jak je to tam, ja do Nemecka prisla jako tehotna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24365
7.5.20 17:14
@Kristyne píše:

Proč jsi dala v těhotenství výpověď? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
8.5.20 11:28

@pikola když sem zjistila ze jsem těhotná tak jsme říkali doktorce ze dělám namáhavou práci dělala sem s chemikáliemi opravdu s silnima mám stoho do teď ruce zničené a tahali sme těžké věci :slight_smile: doktorka mi řekla ze mi práce buď musí dat jiný místo a nebo arbeitsverbot ale prý musí sama práce prý má firma nějakého doktora který mi ti musí dat jenže práce se tomu vyhýbala :woman_shrugging: Jiné místo mě stejně nedali a já musela makat proste dal :slight_smile: a tak sem nechtěla ohrožovat mimco jelikož je to mé první :slight_smile: a práce mě sama řekla ze mě platit za to ze budu doma nebudou :woman_shrugging: Nakonec sme se stejně stěhovali 250km dal takže bych musela skončit i tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
239
9.5.20 07:47
@Lenka_Hal píše:
Obleceni na cestu domu, ale jinak ti daji vsechno jak pro tebe, tak pro mimino.

Aha

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama