Někdo mě asi pronásleduje...

Anonymní
31.8.21 19:10

Někdo mě asi pronásleduje

Ahoj, hele mám teď takový blbý pocit že dvou situací… Děje se to ve vlaku, asi 2 týdny zpět si ke mě sedl nějaký magor a furt si něco povídal, dneska si tedy nesedl k mě, ale naproti mě a zase něco mlel a asi na mě i koukal. No a co je taky zvláštní, minule vystupoval jinde, teď tam kde i já… připravil se docela brzo ke dveřím, já šla až na poslední chvíli. No ale nešel hned mezi prvními, šel kus za mnou, před barákem se jsem ho tedy neviděla a nebyl na mě přímo přilepený, ale i tak je mi to dost nepříjemné. Co vy? Jak to na vás působí? Myslíte že mě pronásleduje? Co byste dělali? Co mi radíte? Prosím o anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32611
31.8.21 19:13
@Anonymní píše:
Ahoj, hele mám teď takový blbý pocit že dvou situací… Děje se to ve vlaku, asi 2 týdny zpět si ke mě sedl nějaký magor a furt si něco povídal, dneska si tedy nesedl k mě, ale naproti mě a zase něco mlel a asi na mě i koukal. No a co je taky zvláštní, minule vystupoval jinde, teď tam kde i já… připravil se docela brzo ke dveřím, já šla až na poslední chvíli. No ale nešel hned mezi prvními, šel kus za mnou, před barákem se jsem ho tedy neviděla a nebyl na mě přímo přilepený, ale i tak je mi to dost nepříjemné. Co vy? Jak to na vás působí? Myslíte že mě pronásleduje? Co byste dělali? Co mi radíte? Prosím o anonym.

no nevím, když je to po takové době. Můžete bydlet nebo odjíždět prostě ze stejného místa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4733
31.8.21 19:23

Jakože jsi dvakrát ve vlaku potkala nějakýho divňáka, tak máš pocit, že tě pronásleduje? No buď opatrná, nicméně podle mě maličko přeháníš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.8.21 19:35

Nemusí to nic být, ale vždycky je lepší věřit intuici. Začni nosit pepřový sprej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1867
31.8.21 20:02

Nemuzes zacit jezdit spojem o neco driv nebo pozdeji?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.21 20:11
@vokishka píše:
no nevím, když je to po takové době. Můžete bydlet nebo odjíždět prostě ze stejného místa.

No já už přesně nevím jak je to dlouho, ale už to je nějaká doba, rozhodně déle než týden. No ale, že teď vystoupil dříve, tam kde já a šel kus za mnou.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.21 20:13
@Žižkovská žena píše:
Nemusí to nic být, ale vždycky je lepší věřit intuici. Začni nosit pepřový sprej.

Mám, taky že když jsem šla dnes před ním domů tak jsem šla rychle a mě jsem ho celou dobu připravený v ruce, mám ho teď takhle i když jdu po hlaváku, pod mostem a vůbec všude, kde to vypadá jak v zemi 3. světa. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.21 20:16
@kalie píše:
Nemuzes zacit jezdit spojem o neco driv nebo pozdeji?

No takhle jsem jela náhodně z fitka, ani nevím v kolik jsem jela poprvé, ale taky nějak kolem poledne/odpoledne. Jinak já nevím tohle mi přijde jako moc veliký ústupek z mé strany, nevím jestli se tím něco vyřeší, vždyť se v jiném spoji může objevit jiný a to bych za chvilku nemohla jezdit vůbec…

• Citovat
  • Nahlásit
18514
31.8.21 20:22

Dle mého přehánís. Sama píšeš že to byl náhodný spoj, ze tam byl časový odstup a u dveří byl driv nez ty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.21 20:25

@lachtanice86 no právě, pamatuje si kde vystupuji, vždyť minule jel dál, že dveří nešel hned, ale až po mě, která šla na poslední chvíli a šel za mnou, zjišťuje kde bydlím…nebo taky ne a jsem jen paranoidní, jako já nebojim, ale je to divné a nepříjemné a normální rozhodně není…

• Citovat
  • Nahlásit
101638
31.8.21 20:34
@Anonymní píše:
@lachtanice86 no právě, pamatuje si kde vystupuji, vždyť minule jel dál, že dveří nešel hned, ale až po mě, která šla na poslední chvíli a šel za mnou, zjišťuje kde bydlím…nebo taky ne a jsem jen paranoidní, jako já nebojim, ale je to divné a nepříjemné a normální rozhodně není…

Nedivím se že jsi obezřetná, opatrnost obzvlášť u ženy je na místě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1048
31.8.21 20:34

Když si pořád něco mumlal, tak to asi bude nějaký schizofrenik nebo tak. Prostě člověk s diagnózou na hlavu. Jestli za tebou šel schválně, nebo sám neví, co dělá, ti nikdo neřekne, takže bych byla opatrná. Když nechceš jezdit jiným spojem, nemůže jet někdo s tebou? Aspoň párkrát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.21 20:37
@annali píše:
Když si pořád něco mumlal, tak to asi bude nějaký schizofrenik nebo tak. Prostě člověk s diagnózou na hlavu. Jestli za tebou šel schválně, nebo sám neví, co dělá, ti nikdo neřekne, takže bych byla opatrná. Když nechceš jezdit jiným spojem, nemůže jet někdo s tebou? Aspoň párkrát.

Taky mě napadla schizofrenie No to nevím kdo by jel se mnou. Takže myslíš, že je to špatný? Že mě pronásleduje??

• Citovat
  • Nahlásit
1048
31.8.21 20:44
@Anonymní píše:
Taky mě napadla schizofrenie No to nevím kdo by jel se mnou. Takže myslíš, že je to špatný? Že mě pronásleduje??

To nevím. Jak jsem napsala, takhle od pc ti nikdo neřekne, co se mu honí hlavou. Ale zas tě nechci strašit. Jen si myslím, že je lepší být opatrná. Když nemáš s kým jít, můžeš po cestě domů aspoň s někým telefonovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.21 20:53
@annali píše:
To nevím. Jak jsem napsala, takhle od pc ti nikdo neřekne, co se mu honí hlavou. Ale zas tě nechci strašit. Jen si myslím, že je lepší být opatrná. Když nemáš s kým jít, můžeš po cestě domů aspoň s někým telefonovat.

No to právě nevím jestli je dobrý nápad, takhle tolik nevnímám, nemohu ho tak sledovat, domů to mám kousek, jdu po silnici a po ulici.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat