Někdo mi chybí, jak se s tím vypořádat

Anonymní
27.12.18 00:03

Někdo mi chybí, jak se s tím vypořádat

Jdu se k Vám vypovídat.
Nějak na mě dopadl vánoční splín :(
Měla jsem manžela a s ním dvě krásné děti.
Manžel zemřel. Je to přes 5 let.
Hodně mi ublížil. Byl nemocný, gambler, zadlužil sebe, mě.
Vyhrožoval mi, kradl peníze, často jsem neměla peníze na jídlo.
Teď mám nového přítele, s ním třetí dítě, které není psychomotoricky až tak úplně v pohodě :( ale jsem v podstatě šťastná, máme se dobře.
A teď asi budu za úplnýho blázna, ale ON mi tak hrozně chybí, on byl můj úplně první, on mi dal dvě krásný děti, vše co jsem tak hrozně moc chtěla.
Nějak mi nejde jít dál.
Před Vánoci jsem se byla projít po městě, kde jsme kdysi bydleli, koukala jsem k „nám“ do oken a tak jsem chtěla zazvonit, jít se tam podívat.
Když jsem někde venku, tak si nevybavím byt, ve kterém bydlíme teď, ale byt ve kterém jsme spolu začínali žít, jak jsme si ho měnili podle svého.
Pane Bože, proč mi tak moc chybí?
Chci ho obejmout a říct, jak ho moc mám ráda, jak nám tu moc chybí.
Nemuseli bysme být spolu, ale mohli jsme se navštěvovat, já bych mu vyprávěla o dětech, viděl by je vyrůstat, jak jim to jde ve škole :(
A není nic…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6150
27.12.18 00:17

Asi by to chtelo nejakou formu psychoterapie, nejspis ses s tim uplne jeste nevyrovnala a jsi na tom vztahu castecne porad zavisla…to uz neni o lasce ale o tom, zes byla na nej zvykla a zrejme na nem I citove zavisla, jinak by ses s nim asi rozvedla driv, nez manzelstvi skoncilo takhle smutne…neni to ani moc fer vuci tvemu soucasnemu partnerovi, ktery sice asi vi, cos prozila a mas za sebou, ale ty bys asi taky, byt to naopak, nebyla moc nadsena, ze tak mysli on na svou byvalou, ktera mu treba zahybala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.12.18 00:21

@Jahudka82 já chodím na psychiatrii a beru Asentru, ale asi ještě nezabrala, tak jak by měla :( Ano, byla jsem na něm hodně závislá.
Vím, že je to nefér vůči novému partnerovi, který nás má všechny hrozně rád, ale já si prostě nemůžu pomoct :(
Navíc on čas od času jezdil za bývalou maželkou a hodně mi to vadilo, už tam nejezdí :(

• Nahlásit
  • Citovat
27.12.18 00:29

Je mi to moc líto. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6150
27.12.18 00:45
@Anonymní píše:
@Jahudka82 já chodím na psychiatrii a beru Asentru, ale asi ještě nezabrala, tak jak by měla :( Ano, byla jsem na něm hodně závislá.
Vím, že je to nefér vůči novému partnerovi, který nás má všechny hrozně rád, ale já si prostě nemůžu pomoct :(
Navíc on čas od času jezdil za bývalou maželkou a hodně mi to vadilo, už tam nejezdí :(

A jak dlouho to beres? Nastup u nekterych AD je az 3-4 tydny…no musi to byt tezky, a ten tvuj soucasny partner ma s byvalkou deti? To pak uz nejde jen tak prerusit kontakt no… :think: Tak drzim palce, at je lip a vse se brzy zlepsi a najdes vnitrni klid a smireni…oni psychiatri jen pisou leky, ale moc to s clovekem do hloubky neproberou, na to je lepsi ten psycholog - chce to asi kombinaci obojiho…vlastni zkusenost;-/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.12.18 01:03

Pokud Ti léky nezabraly a je to déle než 3 týdny, řekla bych si o úpravu medikace.
Psychoterapie je dobrý nápad. Ale vzpomínat na partnera a nosit ho v sobě, je také určitým způsobem normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.12.18 01:10

drzim pesti :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2293
27.12.18 02:25

O hodného chlapa ženská nemá zájem…čím je na ní hnusnější, tím více ho miluje…každý by se podle toho měl zařídit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
27.12.18 06:08

Svym zpusobem je normalni vzpominat, 5 let je ,,kratka,, doba. Mate to nedoresene a uz to ani nemas s nim jak doresit. Zkusila bych nejaky ritual. Zapalit svicku, vsechno mu rict, cos uz nestihla, rozloucit se, podekovat za prozity spolecny leta, i kdyz nebyly skvely, prestrihnout pomyslnou stribrnou nit. A rict si, tak a ted uz muzu jit dal. A prestat se tryznit. Zivot jde dal. Ty musis taky.

• Nahlásit
  • Citovat
2098
27.12.18 08:00
@ontar píše:
O hodného chlapa ženská nemá zájem…čím je na ní hnusnější, tím více ho miluje…

Přesně takhle to je:-(.
Tím nechci rýpat do zakladatelky, je to jen všeobecných povzdech.

Zakladatelko, při vzpomínání na zemřelé, už vzpomínáme jen na určité okamžiky, negativní zážitky se otupují. Píšeš, že ti hodně ublížil, že byl gambler, zadlužil rodinu a kolikrat nebylo na jídlo. Ty bys to chtěla zažívat dál? To přece není normální. A ani to není dobrý vzor pro děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7118
27.12.18 08:46

Zakladatelko, podle mě, si bejvalýho idealizuješ. Kdyby neumřel, určitě by dneska seděl nebo se někde léčil a ty bys z něj akorát tahala alimenty, který by ti stejně neplatit. Pochybuju, že bys za ním chodila a vyprávěla mu, jak se maj děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.12.18 09:36

Jo, máte asi pravdu. Poslední dny nebyly moc hezké :(
Možná, že kdyby tady byl, tak je všechno úplně jinak, tak nějak špatně.
Ano, zapomínám na to ošklivé co dělal, co říkal, jak mě psychicky týral, aniž by si to asi i uvědomoval. Vzpomínám jen na to hezké, na jeho náruč, na to, jak plakal, když se nám narodilo první dítě.
Asi bych měla navštívit nějakého odborníka, který by mi pomohl vrátit se zpět a zažít to znovu, pak bych asi pochopila :(

• Nahlásit
  • Citovat
29.12.18 14:43

Držím palce. Vzpomínky jsou vzpomínky, někdy jsou ošidné a někdy přívětivé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama