Někdo mi nahlásil Facebook. Jak dlouho bude trvat ověření od B?

18.5.17 17:09

Někdo mi nahlásil fb. Jak dlouho bude trvat ověření od fb?

Dobrý den. Někdo mi nahlásil fb (už po 3!!).. Teď je to kvůli tomu, aby si u mě ověřili věk.. Poslala jsem jim kartu zdrav. pojištění.. Už jsou to skoro 3 dny, co jsem jim to poslala a furt nic.. :( Potřebuji ho odblokovat.. Neví někdo, jak dlouho jim to bude trvat? :,( Nemá někdo zkušenosti? :nevim: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18.5.17 17:31

Prosím řekněte někdo.. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
692
18.5.17 17:35

Zkušenosti nemám. Ale nejsi na fb závislá? Já jsem kdysi byla tak jsem si zrušila profil a je mi dobře v tom reálným světě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.17 18:08

Hlavne!!! Bych takhle nikam neposilala nic, kde je moje rodny cislo!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.17 18:11

@Gortyna Ne nejsem.. Ale spíš mi jde o ty fotky co tam mám.. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12160
18.5.17 18:12
@Satan Queen píše:
Dobrý den. Někdo mi nahlásil fb (už po 3!!).. Teď je to kvůli tomu, aby si u mě ověřili věk.. Poslala jsem jim kartu zdrav. pojištění.. Už jsou to skoro 3 dny, co jsem jim to poslala a furt nic.. :( Potřebuji ho odblokovat.. Neví někdo, jak dlouho jim to bude trvat? :,( Nemá někdo zkušenosti? :nevim: :pocitac:

Zkušenost teda nemám, takže neporadím.
Jen jsem si naprosto jistá, že bych nikdy neposílala cizím lidem k ověření své údaje jako je rodné číslo.
Ostatně @Nymphetamine má krásné gesto ve svém avataru, které zrovna zde sedí jako pr.del na hrnec :palec: :lol: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.17 18:14

@Satan Queen stalo se mi něco podobnýho a FB nijak nereagoval, už jsou to měsíce, takže jsem si musela založit nový profil. Ale dohledat spolužáky atd., měla jsem věci v prodeji na bazárcích…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.17 18:15
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9820
18.5.17 19:01

@Satan Queen Za 30 dni by ses mela znovu prihlasit. To neni tak dlouha doba, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.17 19:33
@cecetka píše:
@Satan Queen Za 30 dni by ses mela znovu prihlasit. To neni tak dlouha doba, ne?

Ani ne :D Ale přijde mi to jako blbost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama