Někdo na seznámení?

12
13.5.21 14:52

Někdo na seznámení ????

Ahoj, najde se tady nejaka slečna nebo paní na seznámení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1229
13.5.21 15:01
@Mirda 40 píše:
Ahoj, najde se tady nejaka slečna nebo paní na seznámení?

Odkud jsi? Kamarádka je sama a ráda by se seznámila. Brno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
13.5.21 15:13

Jsem az z Karlovych varu bohužel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
5.6.21 23:24

Žena na seznámení?

Hledam ženu na seznamení. Jsem z Karlovarska.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5437
6.6.21 00:42

Musíš to víc rozepsat. Například. Jsem úspěšný podnikatel a mám prosperující firmu se 144 zaměstnanci. Kromě seznamení nabízím kartu CCS na benzín, elektrokolo na společné výlety a tak dále. Chápeš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1062
6.6.21 00:47
@Božislava píše:
Musíš to víc rozepsat. Například. Jsem úspěšný podnikatel a mám prosperující firmu se 144 zaměstnanci. Kromě seznamení nabízím kartu CCS na benzín, elektrokolo na společné výlety a tak dále. Chápeš?

Tobě nestačí vědět, že má pindíka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 01:49
@Božislava píše:

Takové informace chtějí pouze zlatokopky. Nepředpokládám, že by pán takovou hledal, ale proti gustu.

• Citovat
  • Nahlásit
1558
6.6.21 01:59
@Kipa22 píše:

V dnešní době už ani toto není jistotou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5437
6.6.21 03:04
@Kipa22 píše:

Když má pindíka, tak tu má přiložit fotografii, protože to ženu hledajicí seznamení zajímá víc než tvář a navíc dodat informace o jeho rozměrech, to znamená nejen délku, ale i obvod. Dále má dodat info i o výdrži.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5437
6.6.21 03:13
@Anonymní píše:
Takové informace chtějí pouze zlatokopky. Nepředpokládám, že by pán takovou hledal, ale proti gustu.

Předpokládám, že dělník u pásu nebo popelář, či nějakej amazoňák ženu moc neokouzlil. Když teda nepočítám @sirikit, ale ta má takové zvláštní uchýlky. Jako, když ajťačku z nějakých neznamých příčin tankuje pán ve stejném podniku, který má na starost úklid toalet, smrdí mu z huby a má 90kč na hod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 12:09

@Božislava Co máte proti lidem u pásu? Myslíte si, že by jste tady bez těchto lidí mohla psát na počítači?

Vy jste ukázkový příklad toho, jak jsou dnešní ženy tím systémem ve kterým žijeme pokřivené. Láska není o tom jestli někdo dělá u pásu nebo ředitele v miliardové společnosti. Moji prarodiče zrovna taky nepocházeli z bohatých rodin, ale dotáhli to dál než dnešní 10× rozvedení ředitelé a manageři firem. Jejich harmonický život by mohl leckdo závidět. Tohle totiž není o penězích, ale o vzájemném porozumění, a to žádný peníze nikdy nenahradí, ba naopak.

Já bych naopak chtěl ženu, co mě bude chtít i kdybych jí řekl, že jsem dělník u pásu, protože pokud budu milionář tak si nebudu jist jestli se mnou náhodou není jen kvůli těm penězům nebo kvůli mě.

Až tohle pochopíte, budete mít spokojený život taky, ale očividně k tomu budete mít ještě dlouhou cestu.

• Citovat
  • Nahlásit
22537
6.6.21 12:16
@Anonymní píše:
@Božislava Co máte proti lidem u pásu? Myslíte si, že by jste tady bez těchto lidí mohla psát na počítači?

Vy jste ukázkový příklad toho, jak jsou dnešní ženy tím systémem ve kterým žijeme pokřivené. Láska není o tom jestli někdo dělá u pásu nebo ředitele v miliardové společnosti. Moji prarodiče zrovna taky nepocházeli z bohatých rodin, ale dotáhli to dál než dnešní 10× rozvedení ředitelé a manageři firem. Jejich harmonický život by mohl leckdo závidět. Tohle totiž není o penězích, ale o vzájemném porozumění, a to žádný peníze nikdy nenahradí, ba naopak.

Já bych naopak chtěl ženu, co mě bude chtít i kdybych jí řekl, že jsem dělník u pásu, protože pokud budu milionář tak si nebudu jist jestli se mnou náhodou není jen kvůli těm penězům nebo kvůli mě.

Až tohle pochopíte, budete mít spokojený život taky, ale očividně k tomu budete mít ještě dlouhou cestu.

Božka pracuje u pásu v Amazonu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5437
6.6.21 21:46
@Klopotkova píše:
Božka pracuje u pásu v Amazonu.

Totiž musím to trošku dovysvětlit. Každá žena chce muže, který má společenský status a mzdu o trošičku větší, než má ona. Je to samozřejmě trošku zjednodušející vysvětlení a nadsázka s tím úspěšným podnikatelem a kartou CCS atd, avšak v podstatě mám pravdu. O ubožáka si žádná pořádná žena neopře ani kolo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
6.6.21 21:51
@Božislava píše:
:lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
6.6.21 21:54
@Božislava píše:
:lol:
@Kipa22 píše:

Jasny chápu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat