Někdo nám hází vejce na dům

Anonymní
7.3.21 12:27

Někdo nám hází vejce na dum

Už jsem fakt naštvaná, jdu nakoupit a zjistím že nám někdo nahazel vejce na barák. Jednou se nám to stalo i při procházce že na nás litaly vejce, myslela jsem ze to spadlo z nějakého baráku omylem, ale tohle mě přesvědčilo že to asi nebyla náhoda. Co teď dělat? Dát si před barák kameru?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
458
7.3.21 12:30

Je to bezdůvodně nebo máte s někým hádku (měli)?
To je drzost a určo bych dala kameru.
Nebo zkus si vzpomenout jestli jsi neměla s někým spor protože bezdůvodně tohle dělat mi příjde divný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annastaziaa
7.3.21 12:33

Asi bych premyslela nad tím, co jsem komu v poslední době udělala. Jen tak to asi nikdo dělat nebude 👍🏼 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
2102
7.3.21 12:34
@Anonymní píše:
Už jsem fakt naštvaná, jdu nakoupit a zjistím že nám někdo nahazel vejce na barák. Jednou se nám to stalo i při procházce že na nás litaly vejce, myslela jsem ze to spadlo z nějakého baráku omylem, ale tohle mě přesvědčilo že to asi nebyla náhoda. Co teď dělat? Dát si před barák kameru?

Asi děcka co se nudí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.3.21 12:35
@Banane18 píše:
Je to bezdůvodně nebo máte s někým hádku (měli)?
To je drzost a určo bych dala kameru.
Nebo zkus si vzpomenout jestli jsi neměla s někým spor protože bezdůvodně tohle dělat mi příjde divný

Ne s nikým jsem tu hádku neměla. Akorat nezdravim nikoho kdo nepozdravi mě takže že bych tímto vyvolala u někoho nenávist?

• Citovat
  • Nahlásit
28055
7.3.21 12:37
@Anonymní píše:
Ne s nikým jsem tu hádku neměla. Akorat nezdravim nikoho kdo nepozdravi mě takže že bych tímto vyvolala u někoho nenávist?

Jak to myslis, ze čekáš, jestli te starsi lide pozdraví?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6200

Asi kuna :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10748

Kup si kameru :nevim: To vypadá že to ale nebude jen tak, že by se někdo nudil. Asi má s tebou někdo problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53172
7.3.21 12:38
@Anonymní píše:

Jestli pusobis arogantne a okoli davas znat, ze jsou pro tebe povl. Tak to nekomu na nenavist staci.
Nelezes za nejakym zenacem nebo nepises si s nim?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1144
7.3.21 12:41

Nejsi ty ta, co tu kdysi měla diskuzi, jak nehodlá pozdravit támhle toho a onoho, protože proto a všichni mi můžete…? A že si lepší stěžoval nebo se něco suskalo, už si to nepamatuju. Pokud jo, tak dobře ti tak, být trochu odvážnější, hodim ti tam celé plato… nesnáším drzý namysleny pipiny…pokud ne, tak promiň, ale i tak předpokládám, že se to neděje jen tak. Někomu asi „ležíš v žaludku“. Zapřemýšlej, komu a proč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7636
7.3.21 12:41
@Anonymní píše:

Ani starší lidi? :D to jsi drsný buran a vejce si zasloužíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53172
7.3.21 12:43

Nedelas na financaku? Nase znama asi nejakemu podnikateli slapla na kuri oko. Prestoze je davno v duchode, tak ji dal ten nekdo dela zle v miste bydliste. Rozvesuje anonymy a siri blbosti atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
458
7.3.21 12:43
@Anonymní píše:

Tak ono na vesnici tohle opravdu občas stačí…
Ona i závist (koupě nového auta apod) dělá divy..Ale zase jestli nežiješ sama tak se raději poptej tvého muže atd jestli náhodou neměli nějakou potyčku.
Ještě je možný že se děcka nudí ale to by jste nebyli jediní kdo by měl vajíčka na baráku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3685
7.3.21 12:45

Velikonoční zajíček nebo zákerný soused

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4830
7.3.21 12:45

Řešili jsme kameru na dům kvůli zlodějům. A kamera může snímat jen tvůj pozemek, nesmí snímat už veřejný pozemek. No prostě nesmí snímat nic, co není vaše. Takže pokud vám někdo hází vajíčka na dům, tak předpokládám, že to bude házet z veřejného pozemku, tak to máš s kamerou smůlu.
Stačí jediná stížnost, což si myslím, že brzy by přišla a kamerku dáváš hezky dolů.
Není to zas tak jednoduché. :nevim:
Na netu najdeš dost odkazů.

Například tenhle (nečetla jsem celé): https://www.dumazahrada.cz/…stni-kameru/

Příspěvek upraven 07.03.21 v 12:48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat