Za dvě hodiny na testu druhá čárka

Anonymní
23.3.21 21:39

Někdo s podobnou zkušeností?

Zdravím :) vím že tady je spousta už takovýhle témat na tenhle vzpůsob ale pár dní jsem měla velký nechutenství což je u mě fakt divný.. Na jídlo jsem se nemohla podívat protože už jen pohled na něj mi nedělal nejlíp. Teď dva dny mě trápí píchání na levo v podbřišku a silné pálení žáhy. Dnes jsem si dělala na večer test na první pohled jsem nic neviděla a test zpátky uklidila za 2hodiny mi to nedalo a ještě jednou se podívala a bylo tam tohle..viz foto na živo je vidět líp.
Mám 5 dní do menstruace ale nedalo mi to a i tak jsem testovala.. Jsem tu nová a s přítelem se snažíme a miminko by jsme chtěli :)
Vím že bych s testováním měla počkat do MS ale zajímá mě jestli je tu někdo s podobnou zkušeností :) omlouvám se za anonym

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7524
23.3.21 21:41
@Anonymní píše:
Zdravím :) vím že tady je spousta už takovýhle témat na tenhle vzpůsob ale pár dní jsem měla velký nechutenství což je u mě fakt divný.. Na jídlo jsem se nemohla podívat protože už jen pohled na něj mi nedělal nejlíp. Teď dva dny mě trápí píchání na levo v podbřišku a silné pálení žáhy. Dnes jsem si dělala na večer test na první pohled jsem nic neviděla a test zpátky uklidila za 2hodiny mi to nedalo a ještě jednou se podívala a bylo tam tohle..viz foto na živo je vidět líp.
Mám 5 dní do menstruace ale nedalo mi to a i tak jsem testovala.. Jsem tu nová a s přítelem se snažíme a miminko by jsme chtěli :)
Vím že bych s testováním měla počkat do MS ale zajímá mě jestli je tu někdo s podobnou zkušeností :) omlouvám se za anonym

Výsledek se musí ukázat do 5 minut. Po 2h je neplatný. Ale i tak tam nevidím vůbec nic. Počkej jestli dorazí menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7470
23.3.21 21:43

Nic tam neni videt..po druhy carce ani stopa..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1031
23.3.21 21:43

Téměř veškeré „příznaky“ v tuto dobu, nejsou příznaky. Ty se objevují působením HCG, což je hormon, na který reaguje ten test. Pokud je test negativní, nebo s nějakým sotva viditelným polimitnim duchem, tak žena v sobe žádné HCG nemá, nebo má úplně minimum, což žádné příznaky vyvolat nemůže. Počkej na menstueaci, a když nedorazí, udělej další test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
509
23.3.21 21:45

Ja to tam vidim👍 👍 👍. Myslim, ze bude silit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
23.3.21 21:46

Já tam nic nevidím :oops:, promiň… :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1723
23.3.21 21:51

Nevidim nic. Jak uz zaznelo od Midaku, priznaky prichazeji se vzrustajicim HCG. Hromada tehotnych nema vubec zadny priznaky, a to ani, kdyz maji uz potvrzeny srdicko na UZ. Natoz 5 dnu pred MS. Chapu, ze jsi nedockava, ale tyhle priznaky budou nejspis vsugerovany :? Testuj az ti vynecha MS :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1655
23.3.21 21:51

Bohužel nic nevidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1310
23.3.21 21:56

Příznaky mít teď žádné nemůžeš, testuj po vynechání menstruace, odečítej dle návodu,2 hodiny po je už nesmysl, test je negativní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
567
23.3.21 22:02

Já teda taky nic nevidím..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
23.3.21 22:02

Já měla slabě pozitivní test až 6/7 den po vynechání MS. Ještě pátý den po vynechání vůbec nic. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.21 22:56

Děkuju moc všem za reakce :))

• Citovat
  • Nahlásit
21
24.3.21 08:42

Já nevidím nic a má zkušenost je taková, že občas po zaschnutí vyleze jak by spíše taková šedá ryska, která jde vidět jen v určitém úhlu. U syna jsem testovala jak zběsilá a toto se mi stávalo často, když jsem koukala na test po zaschnutí. Raději ještě počkej, ale sama vím, že je to těžké vydržet, jen je pak člověk zbytečně zklamaný, když si dělá naděje a MS potom dorazí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8355
24.3.21 09:01

Bohužel nic nevidím..jak již bylo zmíněno, příznaky jsou způsobené rostoucím HCG..je pravda, že ne každá žena je má a přes to těhotenství pokračuje normálně..ale to je spíš opačný případ.. týrat se testováním před MS je k ničemu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
767
24.3.21 09:58

Co já jsem se natestovala…
Cca 80% testů udělá po limitu ducha nebo rysku, kterou s ním zaměníš.
Nicméně ikdyž mi vylezla v limitu, nakonec ms došla. 3 ze 4 těhotenství končí s menstruací.
Chápu, že netestovat až po zpoždění se nedá, testuj jak chceš, ale moje rada zní: dokud nebudeš mít zpoždění a nebudou tam 2 pořádné čárky, tak se ještě neraduj.
Jinak přeju aby ms už nedošla :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat