Někdo v 5-7. týdnu kdo čeká třetí miminko?♥️

315
10.10.20 12:21

Někdo v 5-7 týdnu kdo čeká třetí miminko?♥️

Ahojky :) Je tu taková duše se kterou bych vše mohla prožívat podobne?♥️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29
10.10.20 12:40

Hlasim se do klubu 👹 dle MS jsem asi cca v 9-10tt, ale dle dr to odpovida ted cca 7tt, takze vubec nevim vlastne 😂 cekala jsem tyden a pul, jestli to nebude prazdny gestacni vacek a pak uz bylo videt i srdicko. Tak jsem porad nejak v nejistote, co bude. Doma mam holky 3r a 8m a 1r 8m. Co ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
315
10.10.20 12:46

@Dutila ahoooj:) já jsem dnes 5+2 ale to si jen myslím😀 beru to podle ms. U MUDr jsem ještě nebyla a nevím ani jestli se objednam nebo počkám do 12tt 😀 doma mám tříletého kloucka a osmiletou holcicku co vydá za 3 kluky😀 Ptát se te co vy sis přála je asi hloupé viď😀 nebo bys chtěla třetí holcicku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
930
10.10.20 19:02

Přidávám se do klubu. Jsem 8+1 tt a doma mám skoro 8 letého syna a dcerku 26 měsíců :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
315
10.10.20 19:26

@Petkaelik jeee ♥️ A třetí plánované?:) u nás asi nejvíc ze všech trech :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
930
10.10.20 20:07

@sportyM samozřejmě plánované :) v červnu jsme se domluvili a na konci srpna se to povedlo. Tak půl roku jsem to v sobě řešila jestli si ještě troufnu a nakonec jsem byla ráda, že i manžel souhlasil :) moc se těším. Byla jsem na první kontrole v úterý a od toho ultrazvuku mi došlo, že to je fakt pravda a bude nás 5 :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
315
10.10.20 20:10

@Petkaelik u nás to bylo naopak:) mě manžel přesvědčoval rok a já pak půl roku sama sebe zda vlastně chci… a pořad si říkala ze pockame ba lepší dobu ale co je lepší doba momentálně?:) a kolik ti je?:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
930
10.10.20 20:28

@sportyM je mi 34, tak z toho důvodu už bych nečekala. Tahle doba mi přijde náhodou vhodná neboť se zase zastaví čas kvůli covidu, tak nám nic neuteče. Jsme zvyklí cestovat v zimě a v létě zase fesťáky, tak do doby než se vrátí vše jak má už bude třeťátko na světě 😀kolik je tobě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
315
10.10.20 20:33

@Petkaelik jeee tak to jsme stejne staré :) také jsme zvykli cestovat, naposledy Barcelona před 3 týdny 😀 ♥️ A tam vznikla ta malá láska ve mě :) na první kontrolu si šla teda v 9 týdnu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.10.20 20:39

@sportyM v osmém týdnu, myslela jsem, že se objednávám na 8+0 dle MS a dle ultrazvuku jsme byla 7+4 😀 my byly naposledy s dětmi v únoru v Thajsku a mám pocit, že se tam teď chvíli nepodíváme 😀 do té kontroly jsme si to těhotenství moc nepřipouštěla

• Citovat
  • Nahlásit
315
10.10.20 21:07

@Petkaelik my litame zatím sami bez děti abychom posílili manželství 😀 příští rok jsem je chtěla vzít poprvé a vypadá to ze pojedeme po Čechách 🤦🏼‍♀️ Já bych se za normálních okolnosti objednala taky ale… moje gyndarka mi pronajímá prostory a mě je to blby a do práce jedu až za 14 dni a ani nevím zda ji na chodbě potkám… a je mi blbe se objednat a přijít k ni v kalhotkách a říct ze jsem těhotná 🤦🏼‍♀️ 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
930
10.10.20 22:30

@sportyM my hlídání nemáme a s oběma od 5.měsíce lítáme 😀 no na kontrolu se klidně objednej trošku později, neboť mě si znovu objednal doktor po 2 týdnech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
315
11.10.20 06:17

@Petkaelik a co delas za praci než si šla na MD?:) asi to hrotit nebudu, cítím se dobře a tečku na ultrazvuku vidět nechci, počkám si :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
11.10.20 20:36
@sportyM píše:
@Dutila ahoooj:) já jsem dnes 5+2 ale to si jen myslím😀 beru to podle ms. U MUDr jsem ještě nebyla a nevím ani jestli se objednam nebo počkám do 12tt 😀 doma mám tříletého kloucka a osmiletou holcicku co vydá za 3 kluky😀 Ptát se te co vy sis přála je asi hloupé viď😀 nebo bys chtěla třetí holcicku?

Hele nam je to s chlapem vlastne asi jedno 🙂 kluk by byl jakoze “ten” kluk a neco novyho, ale holcicka asi zase praktictejsi s vecma a vic do party k nasim holkam, no 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
315
11.10.20 21:09

@Dutila to chápu:) já se dnes vrátila z nemocnice… krvacela jsem… ve čtvrtek jedu na kontrolu kde se dozvím zda roste…:/ ale MUDr řekla ze hcg i progestan mam vysoký ze to bude v pořádku tak snad

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama