Někdo ze stavebního úřadu? Potřebuju radu...

103
13.6.17 21:59

Někdo ze stavebního úřadu? Potřebuju radu...

Ahoj holky,.prosim je tady někdo kdo mi poradí? Mam zadost na SU a nevim jaký bufe postup dal…ráda bych si třeba připravila něco dopředu ať je to rychlejší, moc děkuju za případnou ochotu!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1892
13.6.17 22:03

Žádost o co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
103
14.6.17 06:53

@AlphaOmega chci si na zahradě postavit stánek na tocenou zmrzlinu, k tomu jsem rovnou podala žádost o schválení zahradního domku kde bude wc. Teď už jen čekám co bude dál…podle mě to byla žádost o územní rozhodnutí nebo tak něco…
A potřebovala bych vědět jak to bude podle vás pokračovat? V chko nejsme, vše stoji na našem pozemku, připojení ke kanalizaci i voda bude také z našeho pozemku a domu.
Jde mi hlavně o to jaký by mohl být háček a zdržet to…příští rok to chci celé jinak, letos mi jde jen o nějaké 3měsíce, prostě narychlo to zřídit a v zimě to podám znovu chtěla bych i terasu.
Vše ostatní jako živnostenský úřad, hygienu mám vyřízene.

Do zprávy klidně napíšu muj email a můžeme si odepsat tam :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1963
14.6.17 10:28

Budou chtít asi vyjádření od ČEZ, ICT (jde online na webu)a vodohospodářů (to je pruda) - kvůli existenci sítí a případné existenci ochranných pásem, budou chtít okótovaný nákres s technickým řešením stánku +
zahradního domku(třeba návod na sestavení atd.)s uvedením náročnosti na IS, přístupovýými cestami atd., pokud prošlapete tímhle, tak žádost na čez / vodohospodáře na povolení stavby (nejde online, ale jsou dostupé formuláře, odpověď z Plzně cca 7 dní), to bude požadovat o odbor životního prostředí a územního plánování, pokud byste byli v nějakém ochranném pásmu, pak je možné, že budete mít ústní pohovor na SÚ a případně, pokud se to překlopí v územní rozhodnutí, tak se bude čekat 30 dní, zda se nevyjádří sousedi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
14.6.17 11:13

Jestli chcete napište mi SZ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu