Reklama

Někdo zkušenosti s CHIA SHAKE?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucinda1995
Nováček 2 příspěvky 14.02.18 21:41
Někdo zkusenosti s CHIA SHAKE?

Ahojky maminky, mate některá zkusenosti s Chia shake?.. :) :dance:

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 14.02.18 21:53

Zkušenosti sice nemám ale četla jsem že je to dobré :)

Lucinda1995
Nováček 2 příspěvky 14.02.18 22:05

Ja si objednala a s vodou se to neda, ale s mlekem fajn. Jen nevim, kdy to pít :( vim, ze muzu misto, ktereho jidla chci, ale dala jsem si to misto večeře jenze večer jeste cvicim a prijde 11 hodina vecer a mam hlad. Tak potřebuju poradiit :)

Tess 85
Ukecaná baba ;) 1204 příspěvků 15.02.18 00:06

Za mě dobrý, s vodou se to dá vypít, ale nic moc. S mlékem je to o 100% lepší.
Akorát banánovej proteinovej mi přijde mega hnusnej i s mlíkem. Ten fakt nedávám, asi ho budu muset vyhodit.

ZuzaAAAA
Stálice 73 příspěvků 30.06.18 22:24

Tak zkusím ještě oživit dotaz k CHIA SHAKE…někdo nějaké nové zkušenosti???? :kytka:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33188 příspěvků 10 inzerátů 02.07.18 19:05

Zkušenosti s chia semínky mám - přidávám je třeba do smoothie. Určitě je nesmysl s nimi nahrazovat jídla a živit se tím a doufat, že po tom člověk zhubne. Ale jinak jsou určitě dobrou potravinou, která obsahuje spousty hodnotných živin, takže klidně si je dej. Pokud chceš něco poradit s hubnutím a životním stylem, zkus napsat do této poradny .

flicek18
Kecalka 180 příspěvků 18.10.18 12:59

@Tiger-lily dotaz tu je na chia SHAKE to je značka takových pití a palacinek atd jako náhrada běžné stravy ;) ale jinak s chia semínka souhlasím, ráda si je občas přidám do smoothie :srdce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33188 příspěvků 10 inzerátů 18.10.18 14:04
@flicek18 píše:
@Tiger-lily dotaz tu je na chia SHAKE to je značka takových pití a palacinek atd jako náhrada běžné stravy ;) ale jinak s chia semínka souhlasím, ráda si je občas přidám do smoothie :srdce:

To vím, že je to značka. A neviděla jsem složení, teď koukám, že je to pěkná s-ačka :poblion: :poblion: chia je 10 % a je to vlastně soja. No tak to ne teda, nehodí se ani jako náhodná svačinka, natož jako náhrada stravy.

flicek18
Kecalka 180 příspěvků 18.10.18 15:00

@Tiger-lily je, to se omlovam jsem Vas spatne pochopila. Já jsem Chia shake nikdy neměla, jen jsem od kolegyně ochutnala takže složení neznám. Já zkoušela pití Mana a tam jsem s tím byla spokojená, je fakt, že to je prostě jen jedno pití a nic víc, takže chuťově maximálně oživit ovocem… A samozřejmě je to i umělé ale podle všeho to má všechny potřebné živiny. :)

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33188 příspěvků 10 inzerátů 18.10.18 17:43

@flicek18 Tak hlavně bych jako tfuj tfuj viděla to, že je to vlastně nejlevnější nejhorší surovina, která může být, v podstatě je to nejlevnější krmivo pro dobytek. A takové prachy za to někdo platí. :mrgreen:

Alice001
Nováček 1 příspěvek 19.10.18 20:21

S tím složením a krmivem pro dobytek naprosto souhlasím, já nechápu, jak to můžou prezentovat jako zdravé. Mnohem více mi vyhovují drinky z fitdrink.cz. To složení je super a moc dobře to chutná.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejnechutnější Prostřeno všech dob? Tady opravdu jíst nechcete!

Pokud jste si mysleli, že vás již nic nepřekvapí, nenechte si ujít aktuální... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >