Někdo zkušenosti s CHIA SHAKE?

14.2.18 21:41

Někdo zkusenosti s CHIA SHAKE?

Ahojky maminky, mate některá zkusenosti s Chia shake?.. :) :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9888
14.2.18 21:53

Zkušenosti sice nemám ale četla jsem že je to dobré :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.2.18 22:05

Ja si objednala a s vodou se to neda, ale s mlekem fajn. Jen nevim, kdy to pít :( vim, ze muzu misto, ktereho jidla chci, ale dala jsem si to misto večeře jenze večer jeste cvicim a prijde 11 hodina vecer a mam hlad. Tak potřebuju poradiit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1240
15.2.18 00:06

Za mě dobrý, s vodou se to dá vypít, ale nic moc. S mlékem je to o 100% lepší.
Akorát banánovej proteinovej mi přijde mega hnusnej i s mlíkem. Ten fakt nedávám, asi ho budu muset vyhodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
30.6.18 22:24

Tak zkusím ještě oživit dotaz k CHIA SHAKE…někdo nějaké nové zkušenosti???? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
2.7.18 19:05

Zkušenosti s chia semínky mám - přidávám je třeba do smoothie. Určitě je nesmysl s nimi nahrazovat jídla a živit se tím a doufat, že po tom člověk zhubne. Ale jinak jsou určitě dobrou potravinou, která obsahuje spousty hodnotných živin, takže klidně si je dej. Pokud chceš něco poradit s hubnutím a životním stylem, zkus napsat do této poradny .

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
805
18.10.18 12:59

@Tiger-lily dotaz tu je na chia SHAKE to je značka takových pití a palacinek atd jako náhrada běžné stravy ;) ale jinak s chia semínka souhlasím, ráda si je občas přidám do smoothie :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
18.10.18 14:04
@flicek18 píše:
@Tiger-lily dotaz tu je na chia SHAKE to je značka takových pití a palacinek atd jako náhrada běžné stravy ;) ale jinak s chia semínka souhlasím, ráda si je občas přidám do smoothie :srdce:

To vím, že je to značka. A neviděla jsem složení, teď koukám, že je to pěkná s-ačka :poblion: :poblion: chia je 10 % a je to vlastně soja. No tak to ne teda, nehodí se ani jako náhodná svačinka, natož jako náhrada stravy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
805
18.10.18 15:00

@Tiger-lily je, to se omlovam jsem Vas spatne pochopila. Já jsem Chia shake nikdy neměla, jen jsem od kolegyně ochutnala takže složení neznám. Já zkoušela pití Mana a tam jsem s tím byla spokojená, je fakt, že to je prostě jen jedno pití a nic víc, takže chuťově maximálně oživit ovocem… A samozřejmě je to i umělé ale podle všeho to má všechny potřebné živiny. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
18.10.18 17:43

@flicek18 Tak hlavně bych jako tfuj tfuj viděla to, že je to vlastně nejlevnější nejhorší surovina, která může být, v podstatě je to nejlevnější krmivo pro dobytek. A takové prachy za to někdo platí. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
19.10.18 20:21

S tím složením a krmivem pro dobytek naprosto souhlasím, já nechápu, jak to můžou prezentovat jako zdravé. Mnohem více mi vyhovují drinky z fitdrink.cz. To složení je super a moc dobře to chutná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
20.5.19 09:36

Za mě rozhodně ano, zhubla jsem na Chia Shake 4 kg za měsíc a váha se pořád drží (a to jsem nedržela ketodietu, jen jsem si dávala shake dopoledne a večer místo večeře) Dokonce mi koktejly i chutnají a nehladověla jsem. Já jsem spokojená :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
20.5.19 18:14

Za mě taky rozhodně ano, koktejly mi chutnají i s vodou. A sýrová omeleta je super. Nahrazuji tím některá jídla a zhubla jsem za měsíc 5 kg. Určitě si objednám znova. Prostě mi to chutná a je to rychle udělané, hubnutí je u toho dobrý bonus. :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
20.5.19 18:24

Koktejly jsou fajn, ale pudinky jsou super. Chlazené Piňa Colada a Mango :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
20.5.19 21:23

:mrgreen: Ale ale, tři nováčci během pár hodin, kteří tak doporučují navoněnou soju. To vypadá, že se zasměji, tedy budu posilovat břišní svaly. Doufám, že ještě pro další diskutérky bude tohle stejně přínosné. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama