Někdo zkušenosti s CHIA SHAKE?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucinda1995
Nováček 2 příspěvky 14.02.18 21:41
Někdo zkusenosti s CHIA SHAKE?

Ahojky maminky, mate některá zkusenosti s Chia shake?.. :) :dance:

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9790 příspěvků 14.02.18 21:53

Zkušenosti sice nemám ale četla jsem že je to dobré :)

Lucinda1995
Nováček 2 příspěvky 14.02.18 22:05

Ja si objednala a s vodou se to neda, ale s mlekem fajn. Jen nevim, kdy to pít :( vim, ze muzu misto, ktereho jidla chci, ale dala jsem si to misto večeře jenze večer jeste cvicim a prijde 11 hodina vecer a mam hlad. Tak potřebuju poradiit :)

Tess 85
Ukecaná baba ;) 1202 příspěvků 15.02.18 00:06

Za mě dobrý, s vodou se to dá vypít, ale nic moc. S mlékem je to o 100% lepší.
Akorát banánovej proteinovej mi přijde mega hnusnej i s mlíkem. Ten fakt nedávám, asi ho budu muset vyhodit.

ZuzaAAAA
Stálice 73 příspěvků 30.06.18 22:24

Tak zkusím ještě oživit dotaz k CHIA SHAKE…někdo nějaké nové zkušenosti???? :kytka:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32861 příspěvků 10 inzerátů 02.07.18 19:05

Zkušenosti s chia semínky mám - přidávám je třeba do smoothie. Určitě je nesmysl s nimi nahrazovat jídla a živit se tím a doufat, že po tom člověk zhubne. Ale jinak jsou určitě dobrou potravinou, která obsahuje spousty hodnotných živin, takže klidně si je dej. Pokud chceš něco poradit s hubnutím a životním stylem, zkus napsat do této poradny .

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Marešovi lezou v Peru po Andách: „Já jsem tvoje vikuňa,“ vtipkuje „lama“ Monika

Pak že bez luxusu nedají ani ránu! Leoš (42) a Monika (37) Marešovi si po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama