Někdo zkušenosti s CHIA SHAKE?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
31
27.5.19 07:57

Ahoj, já to piju asi týden, mám příchuť banán a chutná mi. Koupila jsem si to, protože jsem ráno líná se nasnídat a pak jsem celý den KO. Za mě teda super.chia semínka jsou v tom koktejlu opravdová a to 100% vím, no jsem si dříve dělala bílí jogurt s chia a lněnými semínky. Do toho jsem si koupila odvodňovací tabletky na přírodní bázi, protože jsem i 9 měsíců po porodu šíleně zavodněná a chodím na lymfodrenáž. za týden jsem zhubla 3 kila. Ale upozorňuji, že 3 kg vody, tuk schazuju hůře, tam se proměňuje ve svaly. Tak nějak hodně chodím náročné trasy ve svižném tempu s kočárkem a doma pak cvičím s malou v náruči na ruce, nohy, záda, a hlavně střed těla. Za mě super nápoj i kdZ to nějaké naturalistky haní. Hodně zdaru při hubnutí, holky. Jo a propo každému sedne něco jineho :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
25.8.19 20:58

Ahoj já jsem si od Chia shake koupila jahodový protein a k tomu chia pudink pina colada a mě teda moc chutnají. Protein si dávám na večeři nebo na odpolední sváču než jdu cvičit. A pudink si udělám, když mě honí mlsná :-) Míchám to tedy s mlékem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.8.19 21:26

Tak to já zase miluji ty jejich tyčinky slimbar vanilka a kokos je moje oblíbená :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
297
19.9.19 10:53

Já jsem s chiashake moc spokojená, super chuť a rychlá příprava a jelikož mám malý dítě tak se fakt hodí :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.1.20 16:24

Zdravím, mohu se zeptat jaké tabletky na odvodnění?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
10.2.20 12:54

Spokojenost

Kupuji výrobky Chiashake už více než rok a jsem spokojená. Něco mi chutná více něco méně, ale tak to máme asi všichni. Má kamoška má nejraději koktejl s příchutí jahody-maliny a já zas mám ráda banán a pudinky. Tyčinky jsou taky super. Nejvíce mi vyhovuje to, že je to rychlé, snadné a plnohodnotné jídlo. Kvůli práci spoustu věci nestíhám, proto jsem ráda, když mám s sebou Chiashake koktejl/polívku/kaši a mám jídlo hotové za 5 minut.
A třeba večer mám velkou chuť na nějakou dobrotu. Když si dám koktejl, tak nepřiberu žádná kila a mám tím pádem čisté svědomí :)

:srdce:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
16.2.20 13:48

Dobrý den, zkusím obnovit téma, protože bych řekla že tyto diety se celkem rozrostli, jaké tedy máte zkušenosti s chia shake?
Já začala v pátek a zatím dobrý až Teda na sýrovou omeletu z té jsem se málem poblinkala 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
16.9.20 21:50

Chia Shake

Ahoj holky, často tady čtu různé věci a teď vážně potřebuju poradit. Jak to je teda s tím chia shakem? Doporučí mi to někdo? O chuť mi nějak nejde, před pár lety sem o ní přišla. Mám do toho jít? Potřebuju zhubnout, mám 75kg. Když ne tohle tak doporučí mi někdo něco jiného Co mi pomůže? Předem dík moc :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
16.9.20 22:06

@Paty S já to zkusila a můžu jen doporučit držela jsem 3 měsíce F1 a 20 kg dole pak jsem měsíc držela jakože tu druhou fázi ale to už mi tak nějak moc nešlo. Jak už se tam může jist tak jsem asi nejedla moc správně a už jsem nehubla takže asi od června až do teď už jsem chia shake neuživala, jako jo přibrala jsem 2 kg no ale není to žádná hrůza že jo a od pondělí (po dovolené) jdu do toho znovu potřebuji aspoň 10-15 kg… Držím vám palce ať vám to jde stejně dobře jako mě první tři dny jsou nejhorší pak se nastartuje ketoza nebudete mít na nic chuť, a kila půjdou dolů úplně samy :palec: :palec: :palec: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
16.9.20 22:12

@Hanazo děkuju vám 😁 a ta zmínka o Fázi.. to je v tom návodu, abych nic nepokazila.
Jinak i vám přeju hodně štěstí, 10kg je dost.🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
16.9.20 22:18

@Paty S prostudujte jejich web tam je to vše vysvětleno… Nejlépe to popisuje ketomix a co se týče plánu má to stejné účinky… Pokud jste si objednala balíček a ne jen zvlášť produkty tak vám přijde i dietní plán… A tam jsou napsané povolené potraviny a ba naopak Ce jist nesmíte… Já Teda nejedla nic párkrát jsem zobla Okurku, ořechy, nebo cuketu může se jíst až 500g zelené zeleniny deně já popravdě žila spíš na koktejlech… Moc mi ty jejich jídla nešmakovali :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
16.9.20 22:22

@Hanazo dobře, tak děkuju 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.21 14:31

Nebude to asi nic zdravého protože ted jsem se optala přímo té firmy co ty shaky vyrábí a prý pokud beru prášek na vyšší tlak tak se mám nejdříve poradit s lékařem. :nevim: Příjde mi to takové divné že na stránkach to prezentují jako něco plné vitamínů a ted teda jsem na vážkách co v tom je za hnusy že lidi s vyšším krevním tlakem se mají poradit s lékařem

• Citovat
  • Nahlásit
24.2.21 08:41

@lejla7856 dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda by jste si nechtěla odemě odkoupit pár produktů od Chia Shake mě bohužel nevyhovují 😔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat