Někdy mám chuť svému dítěti ublížit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.18 11:18
Nekdy mam chut memu diteti ublizit

Mam 5 a pul mesicni dite. Cele tehotenstvi jsem jen trpela kvuli priteli ktery mi hodne ublizoval… muj porod byl hrozny, na dite jsem se netesila.. na zacatku jsem ho nedokazal milovat tak jak bCh mela. Trapila jsem se s nim sama a nedokazala jsem se smirit s takovou nahlou zmenou. Byly chvile kdy jsem si uvedomovala ze pro me znamena svet ale kdyz uz jsem byla vycerpana, nenavidela jsem ho. Ted od 3 mesice ziju znovu s pritelem, on se o dite stara vic jako ja. Kdyz me s nim necha samotnou nezvladam to a volam mu aby prijel, nekdy kdyz place a nechce uz nic, nic nezabira, tak mam chut mu neco udelat a bojim se sama sebe… strasne me to stve co jsem to za cloveka a za matku. Mam ho vubec rada? Co mam delat, mam navstivit psychiatra? Bojim se nekomu tohle rict, nechci aby mi maleho vzali.. vim ze me potrebuje.

Přečtěte si článek: Poporodní deprese, její příznaky a léčba

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Kaci89
Kecalka 316 příspěvků 14.12.18 11:20

Zkus kineziologa,mas nejaky blok,rekla bych z doby tehotenstvi.psychi­atr ti akorat da prasky a to je cesta do pekel.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 2243 příspěvků 14.12.18 11:20

Ano, vyhledej pomoc. A určitě byla chyba, vracet se k někomu kdo ti ubližoval, to udělá s psychikou taky hodně :?

Uživatel je onlineMuminek2019
Stálice 64 příspěvků 14.12.18 11:21

Dej malyho pryc nez se stane pruser. Bud do vyhradni pece otci nebo je spousta rodin co na miminko cekaji a daji mu vse co bude potrebovat, hlavne :srdce:

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 7097 příspěvků 14.12.18 11:21

Zajdi si k psychologovi, viděla bych to na poporodní depresi.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11621 příspěvků 14.12.18 11:22

Určitě psychiatra, porotze jednou můžeš dítěti reálně ublížit. A necekej, jdi co nejdříve

Kaci89
Kecalka 316 příspěvků 14.12.18 11:23

Jinak je urcite dobry ze si to uvedomujes, ja jsem taky nekdy v prde.. kdyz malej furt rve ale chce to klid, odejdo nachvíli jinam to rozdychat a nech ho chvili rvat.je to tezky ja vim ale je to kus tebe a jso pro nej nejdulezitejsi clovek to si uvedom :srdce:

Kaci89
Kecalka 316 příspěvků 14.12.18 11:26

Jezis co ji to tady pisete.takovy stavy ma skoro kazda a kdo rika ze ne tak keca.starost o mimco je nekdy na palici a vy ji hned pisete at ho da k adopci paneboze,kdyby ho nemilovala tal to sem ani nenapise.

Aduš8
Závislačka 3047 příspěvků 14.12.18 11:30

Určitě k doktorovi upaluj co nejdřív, stačí se zmínit možná i na dětském a oni ti poradí kam :nevim:. A jinak, než se do toho obuješ, měla jsem první tři měsíce hooodně náročné dítě a občas mi pomohlo se z toho vymlátit. Polož dítě do bezpečí a mlať do sedačky, nebo postele, zakřič si u toho, uleví se ti. Hlavně ne v místnosti, kde je malý. Ale určitě to řeš s odborníkem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.18 11:31

@Kriss Tina poporodni deprese 5 mesicu po porodu? muze to byt? na zacatku jsem byla vycerpanejsi vic nez ted a zvladala jsem to… ted nevim co se se mnou deje rekla jsem to i priteli a nenavidi me za to…

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11621 příspěvků 14.12.18 11:32
@Anonymní píše:
@Kriss Tina poporodni deprese 5 mesicu po porodu? muze to byt? na zacatku jsem byla vycerpanejsi vic nez ted a zvladala jsem to… ted nevim co se se mnou deje rekla jsem to i priteli a nenavidi me za to…

Ten tvůj přítel stojí za prd. Měl by te podpořit a on te nenávidí…zřejmě nebylo úplně vhodné se k němu vracet. Proste zajdi k dr, můžeš nejdříve i k obvodní, ale res to

milinili
Nováček 1 příspěvek 14.12.18 11:34
@Anonymní píše:
@Kriss Tina poporodni deprese 5 mesicu po porodu? muze to byt? na zacatku jsem byla vycerpanejsi vic nez ted a zvladala jsem to… ted nevim co se se mnou deje rekla jsem to i priteli a nenavidi me za to…

je toho na Vás strašně moc. Zavolejte sem na tuhle krizovou linku Riaps: http://bulovka.cz/…sPraha-3.pdf

Poradi, jak z toho ven.

rozand
Závislačka 4083 příspěvků 14.12.18 11:35
@Kaci89 píše:
Jezis co ji to tady pisete.takovy stavy ma skoro kazda a kdo rika ze ne tak keca.starost o mimco je nekdy na palici a vy ji hned pisete at ho da k adopci paneboze,kdyby ho nemilovala tal to sem ani nenapise.
8o
@Anonymní píše:

Pritel je de bil. Potrebujes pomoc… :hug:

Kaci89
Kecalka 316 příspěvků 14.12.18 11:40

@rozand jako nemyslim tim ublizit svemu diteti,ale kdyz furt jen rve a rve a ty ses uplne vycerpana tak ti prolitne spousta veci hlavou kdyz uz fakt nemuzes,nestihas litat kolem neho,nevis co mu je a do toho se starat o domacnost.pokud jsi vse zvladala s klidem taky si superzena :think:

arinecka
Kelišová 5517 příspěvků 14.12.18 11:46
@Muminek2019 píše:
Dej malyho pryc nez se stane pruser. Bud do vyhradni pece otci nebo je spousta rodin co na miminko cekaji a daji mu vse co bude potrebovat, hlavne :srdce:

To je teda rada tohleto 8o Ona potřebuje pomoc, ne se zbavit dítěte proboha. Četla si vůbec co píše? Může to být poporodní deprese, cokoliv. Potřebuje psychologa.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >