Někdy mám pocit, že by mi bylo bez syna lépe

Anonymní
20.10.20 11:49

Někdy mám pocit, že by mi bylo bez syna lépe

Ahoj všem, možná mě tu některé odsoudite, ale já už to v sobě nemůžu dusit a potřebuju to někomu říct. Mám syna a jsem na něho samá. Otec se na nás vykašlal. Všechno je to těžké. Když se narodil, tak jsem asi měla poporodní depresí, ale nikomu jsem to neřekla. Když žačal chodít do školky, tak se mi ulevilo. Bylo příjemné, si od syna trochu odpočinout. Když nám, ale zavřeli školku tak jsem si myslela že se zblázním. Teď školka funguje, ale já se děsím až nám ji vláda třeba zase zavře :roll:.. Kvůli synovi si nemůžu najít přítele. Od jeho narození, jsem měla jen jednoho chlapa ale ten se se mnou rozešel právě kvůli synovi. Mám syna ráda, ale šíleně mě omezuje a já mám někdy pocit že jsem ho měla dát pryč.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
776
20.10.20 11:52

A on je nějaký specifický? Je náročný? Nebo prostě jen nemáš ráda svoje dítě??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.20 11:55
@Anonymní píše:
Ahoj všem, možná mě tu některé odsoudite, ale já už to v sobě nemůžu dusit a potřebuju to někomu říct. Mám syna a jsem na něho samá. Otec se na nás vykašlal. Všechno je to těžké. Když se narodil, tak jsem asi měla poporodní depresí, ale nikomu jsem to neřekla. Když žačal chodít do školky, tak se mi ulevilo. Bylo příjemné, si od syna trochu odpočinout. Když nám, ale zavřeli školku tak jsem si myslela že se zblázním. Teď školka funguje, ale já se děsím až nám ji vláda třeba zase zavře :roll:.. Kvůli synovi si nemůžu najít přítele. Od jeho narození, jsem měla jen jednoho chlapa ale ten se se mnou rozešel právě kvůli synovi. Mám syna ráda, ale šíleně mě omezuje a já mám někdy pocit že jsem ho měla dát pryč.

Jako ženě, která se dlouhý čas snaží o dítě, se mi to čte dost těžko. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.20 11:56

@alialiali má adhd

• Citovat
  • Nahlásit
232
20.10.20 11:56

Kvůli synovi si nemůžeš najít přítele? To je snad špatný vtip. Copak děti brání dospělým v seznámení? A jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.20 11:58

@jendazeskolky jakmile řeknu že mám dítě, tak mě nikdo nechce.

• Citovat
  • Nahlásit
9292
20.10.20 11:59

Já ti asi trochu rozumím. Mám dvě úžasné děti-batolata, ale být na ně sama tak se asi zblázním. Být tebou, zkusím to řešit s odborníkem, protože to všechno může pramenit právě v té poporodní neřešené depresi. Ono to někde hluboko zůstane ukryté a projevuje se to jen jinak. Jinak tím budete s malým trpět celý život :kytka: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1256
20.10.20 12:01
Nezlob se, ale takový chlap stejně stojí za starou backoru.
@Anonymní píše:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5461
20.10.20 12:02

Nevím, ale já tvoje pocity nechápu, ať se mi kdy v životě stalo cokoli, vždy jsem byla šťastná a vděčná, že mám zdravé děti, nic mi není přednější. Chlapa jsem si našla i s dítětem, je to o štěstí a náhodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
20.10.20 12:03
@Anonymní píše:

Všichni takoví nejsou. Jmenovitě já. Mě to nevadí. Dokonce mi fakt nevadí, že by ty děti nebyly moje. Ale každý chlap samozřejmě takový není. Taky mám dítě a bývalou. Ale to není konec světa.

Příspěvek upraven 20.10.20 v 12:08

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3629
20.10.20 12:03

Já tě chápu. Mám jednoho úžasnýho syna a další dítě na cestě a bez manžela bych to absolutně nezvládala. On ho bere ven, sportuje s ním…jsme v tom dva. Být sama je těžký. Ale nezbývá ti než se zkoušet seznámit, třeba v práci, po koroně ve fitku atd. Zkus nějaké kamošky, co mají děti, aby syna pohlídaly. A otec syna vůbec nevídá??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19583
20.10.20 12:04

Jako v necem te i trochu chapu. Treba s tou skolkou, kdyz nam ji na jare zavreli a syn byl doma nekolik mesicu, tak to bylo na bohnice, ne ze bych se ho potrebovala zbavovat, ale chyběli mu kamaradi, krouzky, doma se nudil a porad chodil ptal se kdy pujde do skolky, nebo vymyslel blbiny, fakt uz mi hrabalo, on je dost společenský a neni v mých silach mu ten kolektiv nahradit, natoz v karantene. Dokonce sem si obcas rikala, jak bych se asi mela, kdybych deti nemela, ze bych na tom byla lip finančně a mohla si delat co chci, ale nikdy me na vterinu nenapadlo, ze sem udelala špatně, kdyz sem si je nechala. Nevymenila bych je za nic na svete. Kdyz jsi rodic, tak je jasne, ze to proste obsahuje nejaka omezení, ale treba nechapu jak ti syn brani v seznamovani. Ja si nasla soucasneho partnera 3 mesice po rozchodu a s dvouletym synem v nonstop peci :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1006
20.10.20 12:08

Jestli si myslíš, že kvůli syna tě někdo nechce, tak se mýlíš. Já si našla manžela s desetiměsíčním synem. Teď je malému 8 let a máme ještě 2letou dcerku a čekáme další miminko. Nikdy jsme neměla pocit, že dítě je pro muže problém. Pokud se muž zamiluje, tak dítě přijme. U tebe ten problém bude v tobě, chudák dítě. To si ho neberou ani babičky? S otcem nemá žádný kontakt? Zkus si najít nějakého psychologa třeba by to pomohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
20.10.20 12:09

Možná máš pořád depresi. Máš na sebe taky někdy čas? Máš někoho, kdo by ti pohlídal? Chodíš do práce? Máš nějaké známé, koníčky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9921
20.10.20 12:11
@Anonymní píše:

Tak to asi zatím nebyl ten správný chlap…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama