Někdy mám pocit, že semnou švagrová soutěží ...

Anonymní
12.2.20 16:06

Někdy mám pocit, že semnou švagrová soutěží ...

Ahoj holky,
jsem čerstvě provdaná a se švagrovou a švagrem máme dá se říct dobré vztahy. Nevídáme se často, ale rozumíme si, chlapi jsou spolu v kontaktu přes telefon, řekla bych, každý den…
A k věci. Švagrová je úspěšná (teď je na RD), má (narozdíl ode mě) vysokoškolský titul a na pohled spokojený život.
Když jsem přišla k muži do rodiny, hodně let zpět, tak byla klasika, že po společném obědě u rodičů nebo prarodičů se nikdo nezvedl, vždy jsem vypálila sebrat nádobí a uklidit ho já, jsem tak naučená. :D Švagrová se nikdy moc nebavila s tchýní a tchánem, až, když viděla, že já se s nimi často bavím, tak začala též. Když jsme si koupili nové auto, museli hned oni začít řešit také nové. :D
Vždy, když jsme řešili naši svatbu (oni ji měli dávno před námi), vracela se k té své, nebo, když jsem já zhubla 15kg, tak ona začala hned na to hubnout pak taky…
Já mluvím 5ti cizími jazyky, to mi kompenzuje tu Vš, ona, co vím tak jedním a když jsme se bavili o mém pobytu v cizině, kde jsem nějaký čas žila a vyprávěla o zkušenostech, začala se hned učit další cizí jazyk…je to blbost a maličkost, ale napadá mě, že prostě nedokáže unést, že jsem v něčem lepší, nebo uspěšnější a mám tedy trochu strach, že ten vztah, kterýse zdá být dobrý, bude možná uvnitř pěkně na prd… A nebo ji tak krutě inspiruji :D :mrgreen: :think:
Jak říkám, nehroutím se z toho, spíš mě jen zajímá, jestli třeba někdo nemá podobnou zkušenost, nebo nějaký objektivní názor na věc.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
12064
12.2.20 16:09

A proč by ses měla s něčím hroutit?

Není to tak, že se se švagrovou spíš nevědomky poměřuješ ty a proto sleduješ takovéhle věci a přičítáš si to sobě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1006
12.2.20 16:10

No já bych to teda vůbec neměla potřebu řešit :nevim: třeba jí jen motivuješ a na tom není nic špatného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.2.20 16:12
@Ou píše:
A proč by ses měla s něčím hroutit?Není to tak, že se se švagrovou spíš nevědomky poměřuješ ty a proto sleduješ takovéhle věci a přičítáš si to sobě?

Ne to ne, to s tím hroucením bylo s nadsázkou :-)
A jinak, celé ty roky mi to nedocházelo, zpětně se nad tím zamyslím a vidím to v tom… :nevim:
Ale je to blbost, jen mě zajímalo, jeslti to někdo třeba zažil..

• Nahlásit
  • Citovat
173
12.2.20 16:13
@kavenka píše:
No já bych to teda vůbec neměla potřebu řešit :nevim: třeba jí jen motivuješ a na tom není nic špatného.

Souhlasím. Také si myslím, že je to spíše motivace. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
576
12.2.20 16:15

Je to blbost. Lidi se mají navzájem inspirovat a ne řešit, že když já jsem udělala tohle, ona po mě určitě opakuje. To je jak na střední, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2759

„Nebo ji krute inspiruji :mrgreen:?“

A neni nahodou prani otcem myslenky?

edit-Ma svagrova si pomerne pravidelne kupuje to, co ja. Od kosmetiky az po kabelky ci boty. A protoze vim, ze se ji ten styl libi (a nema stejne financni moznosti), rada ji obcas necim udelam radost. Ale nikdy me nenapadlo, ze bych se mela citit jako jeji guru a resit takove hlouposti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2867
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
jsem čerstvě provdaná a se švagrovou a švagrem máme dá se říct dobré vztahy. Nevídáme se často, ale rozumíme si, chlapi jsou spolu v kontaktu přes telefon, řekla bych, každý den…
A k věci. Švagrová je úspěšná (teď je na RD), má (narozdíl ode mě) vysokoškolský titul a na pohled spokojený život.
Když jsem přišla k muži do rodiny, hodně let zpět, tak byla klasika, že po společném obědě u rodičů nebo prarodičů se nikdo nezvedl, vždy jsem vypálila sebrat nádobí a uklidit ho já, jsem tak naučená. :D Švagrová se nikdy moc nebavila s tchýní a tchánem, až, když viděla, že já se s nimi často bavím, tak začala též. Když jsme si koupili nové auto, museli hned oni začít řešit také nové. :D
Vždy, když jsme řešili naši svatbu (oni ji měli dávno před námi), vracela se k té své, nebo, když jsem já zhubla 15kg, tak ona začala hned na to hubnout pak taky…
Já mluvím 5ti cizími jazyky, to mi kompenzuje tu Vš, ona, co vím tak jedním a když jsme se bavili o mém pobytu v cizině, kde jsem nějaký čas žila a vyprávěla o zkušenostech, začala se hned učit další cizí jazyk…je to blbost a maličkost, ale napadá mě, že prostě nedokáže unést, že jsem v něčem lepší, nebo uspěšnější a mám tedy trochu strach, že ten vztah, kterýse zdá být dobrý, bude možná uvnitř pěkně na prd… A nebo ji tak krutě inspiruji :D :mrgreen: :think:
Jak říkám, nehroutím se z toho, spíš mě jen zajímá, jestli třeba někdo nemá podobnou zkušenost, nebo nějaký objektivní názor na věc.

já si spíš myslím, že má v tobě vzor. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
12064
12.2.20 16:16
@Anonymní píše:
Ne to ne, to s tím hroucením bylo s nadsázkou :-)
A jinak, celé ty roky mi to nedocházelo, zpětně se nad tím zamyslím a vidím to v tom… :nevim:
Ale je to blbost, jen mě zajímalo, jeslti to někdo třeba zažil..

Lidi se učí jazyky, kupují si auta a zkouší hubnout. Vidět v tom svou vlastní zásluhu a ještě to vnímat jako něco negativního je zvláštní, spíš mi to přijde jako vysvětlení, které trošku maskuje něco co tam je podtím skryté nějaké tvoje vlastní, trochu bolavé téma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.2.20 16:17

No, asi takto, moje švagrová vytáhla interní informace a šla to řešit s mým manželem. Ten to nevěděl, protože se nesvěřuji.
Takže až to dojde na takovou úroveň, kopni ji do zadku, tomu zbytku se směj :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14304
12.2.20 16:19

Nemá smysl přemýšlet o blbostech. Já si myslím, že švagrovou svými znalostmi cizích jazyků inspiruješ. Ona má sice VŠ, ale ty máš jiné znalosti a zkušenosti s pobytem v zahraničí. Vzájemné obohacování se je rozhodně mnohem lepší než hloupá rivalita.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.2.20 16:19
@Ou píše:
Lidi se učí jazyky, kupují si auta a zkouší hubnout. Vidět v tom svou vlastní zásluhu a ještě to vnímat jako něco negativního je zvláštní, spíš mi to přijde jako vysvětlení, které trošku maskuje něco co tam je podtím skryté nějaké tvoje vlastní, trochu bolavé téma.

No jasné, ale jde o princip, jak to vzniká. Já v tom nevidím vyloženě něco negativního, jen mi připadá, jakoby se mě snažila „trumfnout“, což je mi jedno, každá jsme uplně jiná a nemám důvod se s někým poměřovat. Víš jako stylem - když ty jsi zhubla 10, tak já 15, a nebo… když vy paní inženýrku, tak my…to budete koukat! (kdo uhádne film má zlatýho bludišťáka :D )

• Nahlásit
  • Citovat
12.2.20 16:22
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
Jak říkám, nehroutím se z toho, spíš mě jen zajímá, jestli třeba někdo nemá podobnou zkušenost, nebo nějaký objektivní názor na věc.

Vítej zpět :hug: víš, že je zbytečný je řešit furt dokola… Co mimco u vás? Přeju ať se brzo zadaří :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14304

Tak to poženem vo štok! :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Hele moje švagrová soutěží o nejlepší snachu, ale soutěže se účastní sama :mrgreen:. Jsme tři snachy - jedna je top, ta nemusí soutěžit, protože si prostě sedla povahově s tchýní, jsou jako kámošky. Já nesoutěžím, protože je mi to ukradený :palec:. No a ta třetí se může strhnout, aby byla nejoblíbenější, ale je jí to prd platný :mrgreen: :mrgreen:. Fakt neřeším ani jednu a žiju pro naši rodinu - partnera a děti. Ke tchýni jsem naprosto korektní, přátelská a ona ke mně.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama