Reklama

Někdy mě stresuje krmení miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.18 15:52
Někdy mě stresuje krmení miminka

Ahoj ženy, toto téma zní asi trochu zvláštně, ale najde se mezi vámi nějaká, která zrovna nemiluje, když musí své miminko krmit? U nás to nedávno zrovna nedopadlo s kojením, malá se často vztekala, pak už se nechtěla ani moc přisávat a prso bojkotovala. Teď na láhvi a UM je to sice zatím klidnější, ale já obecně snáším celkově špatně vztek u jídla. Přitom u miminek je to asi dost běžné, ale moc nevím, co dělat, jsem taková bezradná, i když vím, že nejde v tu chvíli o život. Možná je to jen takový blok způsobený i tím neúspěšným kojením a celkovou únavou, režim máme ještě takový drilující, tak si tolik neodpočinu. Máte to některá podobně a nemáte třeba radu, jak se tím tolik zbytečně nezabývat? Asi mám ještě dost volného času, že řeším podobné věci, nevím. :think:

Přečtěte si článek: Kojení - Průvodce od A do Z

Reklama

Reakce:

Janatans
Stálice 99 příspěvků 25.03.18 16:08

Pokud pije z lahvičky, prostřídejte se v krmení s tatínkem. Syn má jídlo někdy taky dost náročné a jsem opravdu vděčná, když to nemusím večer řešit :srdce:

hedvika72
Povídálka 32 příspěvků 28.03.18 21:27

Možná má jen nějaké období. Hlavně že pije :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >