Neklesající BT po menstruaci

Anonymní
24.3.16 21:45

Prosím o radu - BT a dvě ovulace za měsíc

Dobrý večer krásné dámy, jsem
tu nová, tak prosím omluvte mé prozatimní zevlování, ale hledám podporu a radu a zdejší fórum je vždycky plné milých lidí, tak jsem se rozhodla také připojit… Ale už k věci.. Žádám vás o radu k následujícímu, jelikož je na TT velmi brzy:
Tento měsíc jsem měla naprosto ukázkový cyklus s ovulací 14.DC (podpořeno hodnotami BT, děložním hlenem a souhlasila i statisticky. Ovulace mi chodí 10 dní po skončení menstruace a 12 dní od ovulace je pak příchod další menstruace). Na 12.den od ovulace (25.DC) přišla má obvyklá 7 denní Teta Flo a ukázala mi, že má ještě páru :D (dva měsíce před tím byla divná, slabá a jeden cyklus 12 dní a druhý pouze 3. Nicméně testy negativní, i krev negativní a podstoupila jsem na začátku února i operaci v břišní oblasti a všechno ok… Tak proto mě tento měsíc tak potěšila). Jenže…
Měli jsme s partnerem nechráněné mazlení se vším všudy ke konci mé menstruace (5. a 6.den) a nyní měřím BT a nestačím se divit.

Pro pochopení:
mé klasické BT se pohybují okolo 35,8 před ovu a 36,2 po ovu. Tento měsíc vážně ukázkové. Nyní mám po skončení menstruace třetí den po sobě teploty 36,40/ 36,42 a 36,33.
Minulý týden jsem se léčila s nachlazením, tak jsem vůbec neměřila a začala jsem měřit až když jsem byla v pořádku. Momentálně mám jen zbytky rýmy, ale přijde mi divné, že bych kvůli doznívací rýmě (vím o ní asi 9. den, tak je to opravdu už jen aby se neřeklo) měla takové teploty. Tak se ptám - stala se vám někdy podobná věc? Říkám si, že na těhu by to muselo být moc náhod najednou (musela bych mít dvě ovulace za měsíc, ta druhá při menstruaci a ještě přesně tak, aby došlo k oplození (přes tampon mimochodem) ze styku v rozmezí zhruba 8 hodin - v sobotu noci a v neděli brzy ráno a teď máme čtvrtek a už mám tyto hodnoty).
Tak já vám nevím, to bychom tedy trefili přímo do středu terče… Co myslíte? Pravda je, že jsem poslední dny docela unavená až vyčerpaná, motá se mi hlava a mám žaludek na vodě, ale nevím, nevím…
Doběhla jsem si pro Clearblue digital, myslíte si, že bych ho mohla použít třeba za týden (tedy týden a půl od našeho mazlení)? Má ukazatel týdnů a měl by být schopný zobrazení, protože čekat na menstruaci, tak čekám celý měsíc…
Napadl mě ještě anovulační cyklus, ale to by BT byla nízká jako před ovu celý měsíc…?
Děkuji za každý názor a radu a hezký večer! :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

25.3.16 05:58

Tak dnes opět 36,40

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu