Neklidné 3měsíční miminko

17
3.4.20 20:09

Neklidné 3 měsíční miminko

Dobrý den, můžete mi prosím poradit zda jste nezažily něco podobného? Náš malý je teď na začátku 3 měsíce. Je trochu nastydlí bereme kapičky stoptussinu a kapičky do nosu. Malej je neklidný, u krmení UM se vždy kroutí, vzteká se, chvilku pije pak zase ne, kolikrát ani nedopije svou obvyklou dávku, před spaním je neklidný, hodně se mrská kolikrát i dost pláče, trpíme na prdíky ale ty už dlouho opečujeme a ty v tom jako problem nebudou jelikož na ně je poznat když ho trápí toto. Měnily jsme i savičku kvůli průtoku zda to nemůže být tím a také nic těžko říct zda by to nemohlo být spojeno i s tím jak je nastydlí ale kdyby ti byla některá maminka co toto zažila a její děťátko nastydlé nebylo, poraďte mi včem by mohl být problém. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1511
3.4.20 20:15

Kroucení u pití znamená na 99% prdy.. Dej mu odrihnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
3.4.20 20:21

@mackA159 odříhnout dáváme pravidelně, na toto dbám aby měl co nejméně vzduchu a nabyl nadmutý. Ale je zvláštní že toto začal dělat až teď takovýhle kroucení a dále…od druhého týdne narození je na UM a nikdy takovýhle potíže velké nebyli, najednou skočil ve středu do třetího měsíce a je to takové jaké jsem psala plus najednou přes noc spí nádherně což předtím nebylo takovéhle ani se nebudí na mlíčko, je možné že se ze dne na den přetočil z nočního režimu do normálního? Měli jsme totiž přetočený den a noc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.20 23:42

Nebuďte z toho nervózní pokud je nastydly stačí i jen rýma tak nemusí mít takovou chuť k jídlu proto UM nedopije nevidím v tkm problém nastydnuti přejde a mimísek se vrátí zpět do nějakého režimu každopádně každý měsíc u miminka se mění a liší roste a vnímá každým dnem více odlišnost dne a noci můj malý to měl jak na horské dráze cca v 7 měsících strašil vzhůru ještě o pulnoci a v 9 měsíci spal v 22:00 a v 11 měsíci je v zdy v 20:30 tuhý :) vše se bude postupem času měnit rýmu jsme měli od narození už 4× (13 měsíců) poprvé asi jako ve věku toho tvého miminka je to pro tak malé dítě neznáme a náročné ale opravdu si nedělej starosti pokud nebrecis hlady je vše v pořádku na prdiky jsme v tomto věku taky trpěli hodně pomohla nám rektalni trubička ale od 4 měsíce už můžeš přidat příkrmy ve chvíli kdy malý začal papat Mrkvičku apod. Tyto obtíže naprosto odezneli a na rýmu a kašel vždy používané prospan můžu doporučit :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
5.4.20 11:15

@Dominika2018 tak mockrát děkuji, tohle je uklidňující. Každý měsíc pro nás bude první a kolikrát říkam že je malej takový náš pokusný králík, nemyslim to jako ve zlém ale než přijdem na to co mu vyhovuje a podobně. Tak jsem vděčná za některé názory tady a rady protože je lepší se zeptat zkušených matek ať s jedním nebo více dětmi než se ptát googlu :lol: kterej mi řekne uplný víte co :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama