Neklidné dítě, stále brečí a je nespokojené.

64
2.9.20 13:47

Neklidné dítě, stále brečí a je nespokojené.

Ahoj holky, jdu si pro radu, třeba se tu najde někdo kdo má nebo měl stejný problém. Mám 7m starou holčičku, chce stále chovat, jak ji dám na zem, abych si s ní mohla hrát nebo ona sama aby si hrála, tak strašně brečí, vzteka se. Když potřebuji něco dělat, tak ji dám k sobě do kočáru nebo do sedátka, ale to vydrží max. 10min. Bez řevu nejdu ani na záchod. Zatím se neplazi ani neleze. Pouze pivotuje kolem dokola. Chodíme na rhb a zatím se mi nepodařilo ji rozlezt. Je strašně nespokojená, už jsem vyčerpaná z toho věcného nošení a breceni. Zabírá jen stále s ní dělat blbiny a neustále ji zabavovat. Spí ní přes den max 3× po 45min. Vyrvani jsem zkousela, ale bylo to jeste horší. Máte nějaké rady co pomohlo Vám? ;) díky :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9603
2.9.20 13:58

Moje dcera si sama vystačila (dokud neseděla/nelezla) pouze za předpokladu, že byla v postýlce a vybalená z plínky, pak si hrála s nožkama, hračkami a čímkoliv…to pak vydržela klidně hodinu, dokud se nepočůrala.
Od doby co sedí a leze se to zlomilo a vystačí si sama, popř si hrajeme spolu. VYDRŽ :hug: :hug: :hug: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10279
2.9.20 14:00

Hele, moje nejstarsi dcera byvala to same. Proc chodite na RHB? Dela neco spatne? Dcera se v 7m jeste ani neotocila na bricho, ale byla zpomalena prave kvuli tomu, ze porad rvala, nemela cas „trenovat“, jak byla porad na ruce. Dohnala vse, lezt zacala cca v 9.5m a trochu se to zlepsilo (rvani), ale nastoupil mod sebevrah, takze jsem udelala jeste mene nez se rvoucim lezakem :mrgreen:. Bude lip. :hug: (S prvnim ditetem jsem neudelala nic a se tremi jsem ze zacatku davala vse s prstem v nose, to kdyby mi tehdy nekdo tvrdil, tak si myslim, ze spadl z visne).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
2.9.20 14:01

@Kotatko03 já už jsem na zblazneni… V noci toho taky moc nenaspi… Doma všude bordel… Furt prostě musím měnit aktivity a vymyslet novou a novou zábavu… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5326
2.9.20 14:09

Vítej ve světě matek na „dovolené“ ještě pár měsíců vydrž než se s ditkem půjde aspoň trochu domluvit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
2.9.20 14:14

@Hobitka na rhb chodíme právě kvůli opožděně u motorické u vývoji (kvůli tomu že neleze nebo se neplazi) také si myslím že je to kvůli tomu jak neustále řve a vzteka se… Přijdu si totálně neschopná, že nic nezvládám a mam nespokojeme mimčo… Jenže, jak toho docílit, aby nebrecela a dokázala si hrát… Myslím si že ji nic netrápí, neboli, že kvůli tomu to není… Je to narocne mimčo už od narození…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9603
2.9.20 14:14
@Holinac píše:
@Kotatko03 já už jsem na zblazneni… V noci toho taky moc nenaspi… Doma všude bordel… Furt prostě musím měnit aktivity a vymyslet novou a novou zábavu… :roll:

Taky jsem byla hotová. Naštěstí malá teda dopoledne spala v kočárku a odpo na procházce, takže jsme venku byly cca 4hod denně. Zkus vydržet. U nás jsou noci na budky ještě teď v 9m. Pořád je vzhůru a má žízeň :roll: :mrgreen:
Hračky jí nezajímají?
Co nosítko? Vím, že dost holek si ho chválí. Já teda používám jen když jdeme někam kousek a nehodí se kočár, přece jen je to makačka na záda, ale třeba by ti to také pomohlo.
Venku je v pohodě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
2.9.20 14:16

@JancaS84 no…,, dovolená,, super :lol: prostě budu muset zatnout zuby… A vydrzet asi No… Trápí mi to i kvůli ní, dyk z toho musí i sama nešťastná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1779
2.9.20 14:22
@Holinac píše:
Ahoj holky, jdu si pro radu, třeba se tu najde někdo kdo má nebo měl stejný problém. Mám 7m starou holčičku, chce stále chovat, jak ji dám na zem, abych si s ní mohla hrát nebo ona sama aby si hrála, tak strašně brečí, vzteka se. Když potřebuji něco dělat, tak ji dám k sobě do kočáru nebo do sedátka, ale to vydrží max. 10min. Bez řevu nejdu ani na záchod. Zatím se neplazi ani neleze. Pouze pivotuje kolem dokola. Chodíme na rhb a zatím se mi nepodařilo ji rozlezt. Je strašně nespokojená, už jsem vyčerpaná z toho věcného nošení a breceni. Zabírá jen stále s ní dělat blbiny a neustále ji zabavovat. Spí ní přes den max 3× po 45min. Vyrvani jsem zkousela, ale bylo to jeste horší. Máte nějaké rady co pomohlo Vám? ;) díky :zed:

Porid si kvalitní nosítko. Tyhle děti ho milují. Bude u tebe, spokojená a ty si v klidu uděláš nějaké domácí práce. Mě, když dcerka brečí a chce kontakt, tak jí chvíli ponosim, ona se u mě třeba prospí a pak je jak vyměněna. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
2.9.20 14:26

@Kotatko03 spánek i v kočáru když jedeme po venku je také max 45min…nositko mám a využívám… Venku v kočáru to někdy jde někdy ne… I venku na dece, kde se kolem ní motaji dva psy, tak je to stejné… Prostě jí zábavním vždy jen na chvilku… Hračky ji zajímají opravdu chvilinku, dávám ji i třeba kelímky, lžičky nebo varecky, ale to vše je na chvilku… Že zoufalství, abych si mohla dojít bez řevu na záchod, ji po tu dobu posadí před TV a pustím letecká… Jinak bych se v klidu ani nevy…ja vím to hrozný, ale už mi dochází nápady..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
2.9.20 14:36

@mamina89 nositko mám, tulu ftg.. Nosím ji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10279
2.9.20 14:49

@Holinac Hele, nejsem doktor, ale ja tohle popohaneni nemam rada, kazde dite ma sve tempo… No, ale tak zas jste aspon pod kontrolou. Ja RHB odmitla, dcera delala vse spravne, jen pozdeji. Take narocna od narozeni. Takove deti jsou, nic moc neudelas. Trochu se priprav, ze to muze byt ditko narocnejsi dlouhodobe, ale tohle miminovske peklo skonci, bude to jine. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
2.9.20 14:54

@Hobitka oni mi tam spíš ukázaly, jak ji rozlezt a jak ji stimulovat k tomu pohybu…zadna drastarna… Typu Vojtovka…chodíme jednou za 3tydny…
Jo na to se připravují, že bude zřejmě i náročnější až povyroste… Díky za podporu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22511
2.9.20 19:53

@Holinac Videl ji k te rhb i neurolig? Dite asi bzde drazdive.
Jak pise @Hobitka, je to s nimi beh na dlouhou trat. Nikdo nevi, jestli jim ta kebule dozraje ve trech letech nebo v osmnacti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
2.9.20 20:47

@Svistice proč neurolog? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu