Neklidné miminko přes den i noc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zavos
Povídálka 11 příspěvků 17.12.17 16:11
Neklidné miminko přes den i noc

Syn - 4,5m..přes den spí 4-5× po 30 min..v kočárku 2 hodiny..ale musí se sním jezdit..porad se budí, tře si oči, špatně usíná, uspáváme i 30 min..pořád breči, je nevrlé, podrážděné..ne­klidné..je neklidné i u jídla..u lah­vičky..z prsa nechce pít od 2. měsice..porad mrči..kope nozickama…háže rukama..v noci se budí i 3× za hodinu..pak spí 2 hodiny..a pak zase několikrát za hodinu se budi

měl nekdo stejný problém? Jak jste to vyřešili..lékaři to nějak neřeší..i když test krve zkoušeli..

nervová soustava? že by s ní bylo něco v nepořádku?

děkuji za rady

Příspěvek upraven 17.12.17 v 16:39

Reklama

Reakce:

pppetulda22
Kecalka 215 příspěvků 1 inzerát 17.12.17 16:20

Neprorezavaji se mu zoubky? Nekdy to trva hodne dlouho nez mu vyleze prvni ale treba uz ho to boli

zavos
Povídálka 11 příspěvků 17.12.17 16:25

Dasne nema zarudle..a na dotek..taky neni nic citit..ale…tohle nevime jiste noo

e008
Závislačka 3135 příspěvků 43 inzerátů 17.12.17 16:53

Nevyzrala nervova soustava. Ja mela synovi davat na to pyridoxin.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 17.12.17 16:56

Asi vyšší dráždivost, je to normální. Co nosit místo kočárku? Bílý šum, zavinutí, společné spaní…

e008
Závislačka 3135 příspěvků 43 inzerátů 17.12.17 17:01

U nas nepomohlo nic, musel z toho vyrust…

enny3
Extra třída :D 13643 příspěvků 17.12.17 17:04
@zavos píše:
Syn - 4,5m..přes den spí 4-5× po 30 min..v kočárku 2 hodiny..ale musí se sním jezdit..porad se budí, tře si oči, špatně usíná, uspáváme i 30 min..pořád breči, je nevrlé, podrážděné..ne­klidné..je neklidné i u jídla..u lah­vičky..z prsa nechce pít od 2. měsice..porad mrči..kope nozickama…háže rukama..v noci se budí i 3× za hodinu..pak spí 2 hodiny..a pak zase několikrát za hodinu se budi

měl nekdo stejný problém? Jak jste to vyřešili..lékaři to nějak neřeší..i když test krve zkoušeli..

nervová soustava? že by s ní bylo něco v nepořádku?

děkuji za rady

Příspěvek upraven 17.12.17 v 16:39

Zklamu tě- můj syn v únoru mu budou 3 je přesně takový- do teď se budí v noci, někdy i několikrát za hodinu, řve, přes den už nespí, když usne, tak se vzbudí se řevem, je neklidný u jídla, u všeho. Je objednán k psychiatričce.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.17 17:05

Měla jsem to doma. Kolem 4 měsíců nespal skoro vůbec. Přes den 2× 20 minut. Pak pomohl přísný rezim, kdy byl den rozplanovany na minuty. Uspavali jsme i 4 hodiny (večer jecel od 20:00 do půlnoci a nepomáhalo nic).. Vyrostl z toho. I když je mu 3,5 roku a je to pořád nespokojenec, uplakanek a spaní je problém. Sice od 2,5 roku spí celou noc, ale usínání je problém.
Jídlo bylo u nás taky problém. Plakal, odtrhával se, prikrmy byl problém…
První 3 měsíce jsem ho nosila, pak už nechtěl. Sumeli jsme půl roku. V kočáru nespal tak do roka věku. Pak zase usinal jen v kočáru…
Doktorka to neřešila. Řekla mi, že jsme ho rozmazlili a tím to pro ni skončilo.

Zaluzie
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 17.12.17 17:42

Ukaze az čas. U nas prvni tri mesice pres den spa jen v náručí, u prsa, v kočárku po dlouhem revu usnula vzdy na 30 minut. Pres noc dve hodiny spanek, pak treba hodina a pul vzhuru. Pres den protivna, protoze byla nevyspala. Tech 20-30 minut jim nestaci a do pořádného hlubokého spánku se nedostanou :(
Spani v kocarku se zlepsilo v 5 mesicich a postupne lepší, spaní pres noc v 7 mesicich. Sice stale vecer uspávání na hodinu, ale treba se to taky zlepší.

Verunka1995
Stálice 61 příspěvků 1 inzerát 17.12.17 18:23

Máme úplně to samé syn 4,5 měsíce už to je přes týden možná zoubky :)

Příspěvek upraven 17.12.17 v 18:48

Ollik
Kecalka 225 příspěvků 17.12.17 18:42

Dcera (5m) mi taky nechce spát. V noci mi sama v postýlce spinká tak dvě - tři hodinky, pak ji beru k nám. A přes den se můžu ukočárkovat. Když se mi ji náhodou povede uspat doma, tak max 30minut. :D v šátku nebo nosítku spí jen příteli. Vyhovuje ji hodina a pul vzhuru a alespoň tech 30 min spánku. To je pak zlatá. Když vypadnem z rytmu tak je nevrlá, brečí, šije sebou, mne si oči… To už pak funguje jen hodit do kočáru a běžet ven… :(

Ollik
Kecalka 225 příspěvků 17.12.17 18:46

Ještě mě napadlo. Když ji uspávám v kočárku, tak ji musím sebrat všechny chrastítka, hračky… cokoliv, co jí rozptyluje. Chvíli sice protestuje, ale pokud je vážně unavená, tak pak usne snáz.

zavos
Povídálka 11 příspěvků 17.12.17 20:40

Dekuji za nazory:)

hracky davame nedavame..zkousime vse

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama