Reklama

Neklidné miminko přes den i noc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zavos
Povídálka 11 příspěvků 17.12.17 16:11
Neklidné miminko přes den i noc

Syn - 4,5m..přes den spí 4-5× po 30 min..v kočárku 2 hodiny..ale musí se sním jezdit..porad se budí, tře si oči, špatně usíná, uspáváme i 30 min..pořád breči, je nevrlé, podrážděné..ne­klidné..je neklidné i u jídla..u lah­vičky..z prsa nechce pít od 2. měsice..porad mrči..kope nozickama…háže rukama..v noci se budí i 3× za hodinu..pak spí 2 hodiny..a pak zase několikrát za hodinu se budi

měl nekdo stejný problém? Jak jste to vyřešili..lékaři to nějak neřeší..i když test krve zkoušeli..

nervová soustava? že by s ní bylo něco v nepořádku?

děkuji za rady

Příspěvek upraven 17.12.17 v 16:39

Reklama

Reakce:

pppetulda22
Kecalka 215 příspěvků 17.12.17 16:20

Neprorezavaji se mu zoubky? Nekdy to trva hodne dlouho nez mu vyleze prvni ale treba uz ho to boli

zavos
Povídálka 11 příspěvků 17.12.17 16:25

Dasne nema zarudle..a na dotek..taky neni nic citit..ale…tohle nevime jiste noo

e008
Závislačka 3244 příspěvků 26 inzerátů 17.12.17 16:53

Nevyzrala nervova soustava. Ja mela synovi davat na to pyridoxin.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1694 příspěvků 17.12.17 16:56

Asi vyšší dráždivost, je to normální. Co nosit místo kočárku? Bílý šum, zavinutí, společné spaní…

e008
Závislačka 3244 příspěvků 26 inzerátů 17.12.17 17:01

U nas nepomohlo nic, musel z toho vyrust…

enny3
Extra třída :D 13651 příspěvků 17.12.17 17:04
@zavos píše:
Syn - 4,5m..přes den spí 4-5× po 30 min..v kočárku 2 hodiny..ale musí se sním jezdit..porad se budí, tře si oči, špatně usíná, uspáváme i 30 min..pořád breči, je nevrlé, podrážděné..ne­klidné..je neklidné i u jídla..u lah­vičky..z prsa nechce pít od 2. měsice..porad mrči..kope nozickama…háže rukama..v noci se budí i 3× za hodinu..pak spí 2 hodiny..a pak zase několikrát za hodinu se budi

měl nekdo stejný problém? Jak jste to vyřešili..lékaři to nějak neřeší..i když test krve zkoušeli..

nervová soustava? že by s ní bylo něco v nepořádku?

děkuji za rady

Příspěvek upraven 17.12.17 v 16:39

Zklamu tě- můj syn v únoru mu budou 3 je přesně takový- do teď se budí v noci, někdy i několikrát za hodinu, řve, přes den už nespí, když usne, tak se vzbudí se řevem, je neklidný u jídla, u všeho. Je objednán k psychiatričce.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.17 17:05

Měla jsem to doma. Kolem 4 měsíců nespal skoro vůbec. Přes den 2× 20 minut. Pak pomohl přísný rezim, kdy byl den rozplanovany na minuty. Uspavali jsme i 4 hodiny (večer jecel od 20:00 do půlnoci a nepomáhalo nic).. Vyrostl z toho. I když je mu 3,5 roku a je to pořád nespokojenec, uplakanek a spaní je problém. Sice od 2,5 roku spí celou noc, ale usínání je problém.
Jídlo bylo u nás taky problém. Plakal, odtrhával se, prikrmy byl problém…
První 3 měsíce jsem ho nosila, pak už nechtěl. Sumeli jsme půl roku. V kočáru nespal tak do roka věku. Pak zase usinal jen v kočáru…
Doktorka to neřešila. Řekla mi, že jsme ho rozmazlili a tím to pro ni skončilo.

Zaluzie
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 17.12.17 17:42

Ukaze az čas. U nas prvni tri mesice pres den spa jen v náručí, u prsa, v kočárku po dlouhem revu usnula vzdy na 30 minut. Pres noc dve hodiny spanek, pak treba hodina a pul vzhuru. Pres den protivna, protoze byla nevyspala. Tech 20-30 minut jim nestaci a do pořádného hlubokého spánku se nedostanou :(
Spani v kocarku se zlepsilo v 5 mesicich a postupne lepší, spaní pres noc v 7 mesicich. Sice stale vecer uspávání na hodinu, ale treba se to taky zlepší.

Verunka1995
Stálice 61 příspěvků 1 inzerát 17.12.17 18:23

Máme úplně to samé syn 4,5 měsíce už to je přes týden možná zoubky :)

Příspěvek upraven 17.12.17 v 18:48

Ollik
Kecalka 228 příspěvků 17.12.17 18:42

Dcera (5m) mi taky nechce spát. V noci mi sama v postýlce spinká tak dvě - tři hodinky, pak ji beru k nám. A přes den se můžu ukočárkovat. Když se mi ji náhodou povede uspat doma, tak max 30minut. :D v šátku nebo nosítku spí jen příteli. Vyhovuje ji hodina a pul vzhuru a alespoň tech 30 min spánku. To je pak zlatá. Když vypadnem z rytmu tak je nevrlá, brečí, šije sebou, mne si oči… To už pak funguje jen hodit do kočáru a běžet ven… :(

Ollik
Kecalka 228 příspěvků 17.12.17 18:46

Ještě mě napadlo. Když ji uspávám v kočárku, tak ji musím sebrat všechny chrastítka, hračky… cokoliv, co jí rozptyluje. Chvíli sice protestuje, ale pokud je vážně unavená, tak pak usne snáz.

zavos
Povídálka 11 příspěvků 17.12.17 20:40

Dekuji za nazory:)

hracky davame nedavame..zkousime vse

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >