Neklouzavá podložka na jógu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Monulie
Kecalka 198 příspěvků 1 inzerát 27.10.14 14:17
Neklouzavá podložka na jógu

Ahoj, nenarazili jste někdo na fajn podložku na jógu, která OPRAVDU neklouže na podlaze, ale i pod rukama? Ráda bych nějakou stabilní, co se nehne a neroluje, normálně (4mm) tlustou. Existuje taková? Výběr na netu je obrovský, ale nedokážu se vůbec zorientovat, na co koukat.

Díky všem za tipy.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Zireael
Ukecaná baba ;) 1789 příspěvků 27.10.14 14:20

Já mám podložku z Decathlonu, na podlaze se ani nehne (máme laminátovou plovoučku), pod rukama v podstatě taky ne, až když se hodně zpotím, tak trošičku. Maximální spokojenost.

Monulie
Kecalka 198 příspěvků 1 inzerát 27.10.14 14:28

Děkuju za tip. A je to ta rolovací, nebo skládací? http://www.decathlon.cz/…8131782.html

Zireael
Ukecaná baba ;) 1789 příspěvků 27.10.14 14:46

Tak teď koukám na jejich web a asi doporučuju něco, co už nemají. Mám rolovací, ale ne tu z odkazu (ta zrovna vypadá docela klouzavě), stála nějak kolem tří stovek. Má takový „polštářkový“ vzorek na povrchu a je trošinku jakoby lepivá (nevím, jak to líp popsat). Asi bych zkusila osahat v obchodě ty skládací, cenově zhruba tak odpovídají, tak by to mohlo být použitelné.

Zireael
Ukecaná baba ;) 1789 příspěvků 27.10.14 14:51

Ještě jsem tam našla tyhle dvě:
http://www.decathlon.cz/…8314851.html
http://www.decathlon.cz/…8314854.html
Taky jsou jiné než ta co mám doma, ale jsou přímo na jógu, tak by mohly být fajn, nejspíš jen novější vzory

Monulie
Kecalka 198 příspěvků 1 inzerát 27.10.14 22:50

Tu „lepivou“ stranu právě sháním! Ještě jednou díky za tip, do Decathlonu bych jinak určitě nekoukala.

bibie
Kecalka 371 příspěvků 12.01.15 10:32

@Monulie koupila jsi si prosím nějakou podložku? Já jsem začala teď shánět a je jich tolik…A když tak jakou a jestli jsi spokojená|? Děkuji!
Pokud můžete poradit i někdo jiný tak budu ráda…

Monulie
Kecalka 198 příspěvků 1 inzerát 12.01.15 10:41

Ježíšek mi podle instrukcí „neklouzavá, tenká“ nakonec nadělil modrou Bodhi http://www.energyobchod.cz/…-asana-blue/ - a musím říct, že se nehne ani o píď. Ani nesmrdí :), jak jsem se bála u nový podložky.

edit - tady jsou na ní ještě další recenze http://www.yogashop.cz/…-jogu-10013/ za mě rozhodně spokojenost

Příspěvek upraven 12.01.15 v 10:44

fibingerka
Kecalka 410 příspěvků 12.01.15 10:44

Mno… já mám úplně obyč z Lidlu a je super. Tehdá jsem ji brala buď anebo za tu cenu a osvědčila se.

bibie
Kecalka 371 příspěvků 12.01.15 11:44

Koukala jsem na letáky z lidlu a mají v nabídce podložku na cvičení, půjdu tedy navštívit kamenný obchod :-) podívám se jak vypadají. bohužel speciál na jogu začne až 29.1. a to už budu v zahraničí. ta Bodhi ale vypadá hezky, akorát jsem s jogou právě znovu začala a nevím jestli u ní vydržím tak dlouho aby se mi to vyplatilo. Děkuji!

fibingerka
Kecalka 410 příspěvků 12.01.15 13:36

Já mám z toho lidlu takovou fialovou a z jedné strany je hladká a z druhé strukturovaná.

katakata
Nováček 3 příspěvky 02.02.19 17:14

Dobry den, poradila by mi prosim nektera z Vas podlozku na jogu, ktera opravdu neklouze pod zpocenyma rukama? Planuji si koupit, ale nevim kterou. Diky moc :)

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34166 příspěvků 1 inzerát 03.02.19 09:26

@katakata Mám nějakou úplně obyčejnou ze sportisima. Spíš než vyhledávat nějakou extra podložku bych se zaměřila na ty ruce. Necvičíš ve zbytečně přehřátém prostředí? To je zásadní chyba, na cvičení raději chladnější prostory. Při józe se mi i zdá zvláštní, že bys byla tak výrazně zpocená, že by se to projevilo i na dlaních! Pokud jde o to, že přecházíš na jógový typ cvičení z nějakého akčního kardia, tak si mezi cvičením umyj a osuš ruce. V nejhorším případě bych to pořešila magnéziem (bílý prášek, používají gymnasté apod, aby jim neklouzaly ruce).

katakata
Nováček 3 příspěvky 04.02.19 11:13

No cvicim prave v chladu a zpocena nejsem, jen ty ruce a nohy jsou, ale to je genetika, s tim nehnu :roll: ale diky za tipy

Monulie
Kecalka 198 příspěvků 1 inzerát 04.02.19 14:48

Ono prostě všechno pod zpocenýma rukama bude klouzat, z toho si nic nedělej. 8) o to víc je potřeba zapojit střed těla a soutředit se na celou plochu nejen dlaně, ale i prstů a kloubů pod nima

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >