Nekojené miminko trpící na prdíky a zácpu

Anonymni
25.9.09 21:05

Nekojené miminko trpící na prdíky a zácpu.

Neví někdo ze zkušených maminek, zda nezpůsobuje zácpu feniklový čaj?
Problém, je i v tom, že Jiříček nekaká sám, pouze po použítí trubičky, a neustále křičí. Dětská lékařka trvrdí, že je vše v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24918
25.9.09 21:20

Nemám zkušenost s nekojeným dítkem, ani fenyklovým čajem.

Nepíšeš kolik malému je. Podle mě není v pořádku kakání s trubičkou. Možná bych mu spíš zkusila dát nějaké ovoce kvůli vláknině. Ale záleží na stáří…

Třeba poradí někdo, kdo s tím má zkušenosti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
25.9.09 21:36

Podle mě spíš ne. Možná bych zkusila změnit značku UM, každému sedí něco jiného. Zácpy zpočátku bývají hodně po Bebě, nejlépe stravitelné by měl být Nutrilon Comfort. Ten má být i proti bolení bříška, klukům tedy moc nepomáhal (neumím si to představit s normálním mlíkem), ale se stolicí problémy neměli.

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
25.9.09 21:44

já si myslím,že fenikl zácpu nezpůsobuje,aspoň Elda jí po něm nemá,zkus jinou UM,malá měla po bebě trochu tužší stolici,tak jsem přešla na sunar HA a zatím jsme spokojení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
teresa20
26.9.09 07:45

Fenyklový čaj asi ne. Pila jsem ho já i malý a ten z toho akorát víc prděl.

Malý měl také potíže se zácpou a táhne se to s ním pořád. Jako UM jsme měli sunar a museli ho změnit na nutrilon - ze začátku comfort, z fin. důvodů pak obyč a bylo to celkem v pohodě. Při zavádění zeleniny se to vše opakovalo, teď už čtrnáct dní dávám ovoce a je to mnohem lepší. Takže pokud je tvému mimi alespon 6 měsíců, šla bych do toho ovoce.

• Nahlásit
  • Citovat
989
26.9.09 08:05

Zkus vyměnit UM, ale Vítek kakal dlouho (no přesně už nevím, ale cca 3měs) taky jen za pomocí trubičky. Pak začal normálně kakat sám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zu
4347
26.9.09 08:18

Myslím,že některým prckům, může působit fenykl naopak než má, určitě.
A to kákání jen s trubičkou - znám hodně mamin, co na ni nedají dopustit a dětiček, které opravdu nemají žádné následky..
Nenapsalas, jak máš staré mimi,ale může to být klasická kolika a pak musíš prostě jen zkoušet všechno, co se tu dočteš,že by mohlo zabrat :wink: :D
Za sebe doporučuji šátek :wink:
Zlom vaz,ať je trápení brzy za vámi!
Z.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
20.10.09 12:39

zkuste Probioticke kapky pro dět

ahoj, čtu tady ty problemky.. no opravdu dobre zabiraji na temer vsechny travici problemy Probioticke kapky, kolika, prdiky i zacpa… jde o to, že to jsou zive strevni bakterie, ktere kojenci a nekojenci obvzlast nemaji.. my je pouzivali na koliky a byly skvele.. i od ostatnich jsem slysela snad jen pozitiva :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17085
20.10.09 14:22

No tak tady bych ráda upozronila že nám teda probiotické kapky působily přesně opačně. Takže zase v klidu leží v lednici a už je nechci ani vidět :wink: takže záleží asi taky jak kdo :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mišelin
30.1.12 20:56

změn značku mléka. to jediné pomohlo nám, než jsem na to přišla, dcera se pěkně trápila.....

• Nahlásit
  • Citovat
541
4.2.12 22:33

Ahoj, zkusila bych Nutrilon Comfort, jak tady radily jiné holky. Má to být hodně šetrné mléko na zažívání, kamarádky synkovi pomohl při bolení bříška.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1360
8.2.12 13:43

Mohla by pomoct výměna mléka a nebo už zmíněné probiotické kapky (ty jsou super).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1885
8.2.12 13:47

nečetla jsem diskuzy ale naše dcerka měla toto taky a pomohla změna mlíka-místo sunaru jsme dali Nutrilon a byl klid :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
323
8.2.12 14:00

Na zácpu nám pomohl Nutrilon comfort :) ,neřekla bych,že ale fenyklový čaj ji způsobuje a rozhodně není v pořádku,že se mimčo vykadí jen za pomoci rektální rourky..!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.12 11:21

mimi

Dobry den, může te mi poradit…Mám měsíc starý dítě..Napíná se, bolí jí bříško..A nemůže kadit..Je to zacpa?? Kadí mi obden, co na to pomůže děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama