Několik dni bolest hlavy a únava

2.10.19 16:42

Několik dni bolest hlavy a únava

Ahoj, již asi 6 dni mě trápí tupá bolest hlavy, kterou nedokážu lokalizovat (přesně takto mě bolí hlava při horečce, kterou nemám). Není to nic, co by mě vyřadilo z provozu, ale zároveň jsem si 3 dny brala léky na bolest. Cítím se celkové nedobře, unavená a zadycham se i při chůzi do schodů (není to u mě obvyklé). Přemýšlím, ze zítra půjdu k obvodakovi, ale pořad se to ve mě pere, jestli neplasim, když mě až tak nic není. Šli byste?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

535
2.10.19 18:58

@Ivusska777 Ahoj jestliže tě bolí permanentně a tři dny užíváš prášky na bolest tak bych ráno hned šla k doktorovi. Nevis co to může být, všechno u hlavy je nebezpečné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.10.19 19:13

Nebolí permanentne, vždy začne během dopoledne a zhoršuje se to s pohybem, jakoze když chodím, hýbu se, tak bolí, jakmile si třeba na hodinu sednu, tak se to zlepší. Tím si vysvětluji to, ze ráno mě nic neboli. Ale asi půjdu, nemam z toho dobrý pocit a cely příští týden jsem na sc v zahraničí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
535
2.10.19 19:52

@Ivusska777 Tak to radši jdi třeba to je prkotina ale budeš v klidu. držím palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3018
2.10.19 21:03

To muze byt cokoliv. Od blokle patere pres boreliozu az stres atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
535
3.10.19 13:19

@sediza Ahoj tak jak si dopadla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
535
3.10.19 13:20
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.10.19 17:13

@Nykotynka no byla jsem akorát naštvaná, čekala jsem tam skoro 2 hodiny a odešla s ibalginem. udělal mi crp, změřil tlak a řekl, ze mu to na nic vážného nepřijde, mám si brát léky na bolest a kdyby to během týdne, dvou nepřešlo, tak mám přijít a pošle mě na neurologii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
535
3.10.19 21:11

@Ivusska777 Tak to se divím že tě neposlal hned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
177
4.10.19 18:14

To je normální u dr.me bolí hlava teď také šílene už týden…vyšetření mi dělali před půl rokem CT mozku..nic…beru také často léky…píšou mi jen rehabilitace a nic…ono to nic nebude…krční páteř dělá divy a někdy je to šílene…zkus zvýšit magnezium :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama