Reklama

Několik měsíců opakující se kašel u 8. měsíčního dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

niskey
Kecalka 269 příspěvků 16.08.18 13:30
Několik měsíců opakující se kašel u 8 měsíčního dítěte

Ahojky třeba vy mě poradíte.. mám 8 měsíční dceru ta cca od 4 měsíci má opakující se kašel a chrčení. Vždy tak tejden klid a pak dva týdny dávení chrčení. U Mudr že mám dávat sirup na zklidnění návštěva bez výsledku sirup na odkašlávání nic tak napsala antibiotika na přeléčení nic napsala žádanku na alergologii jdeme 3.9 ve středu po 4 měsících udělala aspon stěr z krku nic jinýho zítra mám volat na výsledky. No já nevím zkoušela sem okolo obvolat plicní jenže nikde mě dítě nevezmou ???? pokud zítra nic nezjistí měním Mudr neměli jste něco podobného? Děkuji

Reklama

Reakce:

Demi
Závislačka 4040 příspěvků 16.08.18 13:39

Poslech měla čistý? Asi bych jí nedávala nic na podporu vykašlávání, ať není ještě více zahleněná. Dcera mojí kamarádky měla v kojeneckém věku podobné problémy, jak popisuješ, a na alergologii zjistili intoleranci na laktózu. Když přešla na pokrmy bez mléka, problém se zahleněním zmizel.

lidus1982
Nováček 2 příspěvky 16.08.18 13:51

Nevím, jestli poradím, ale napíšu moji zkušenost. Dcera od 9 měsíce (září 2018) neustálý kašel a zahlenění. Poslechově čistá, na alergologii nic konkrétního nezjištěno. Držely jsme bezmlecnou a bezlepkovou dietu, kojila jsem. Přes 3 měsíce, žádný viditelný výsledek. Alergolog nasadil lék singular, ale kašel neustupoval. Najednou od května ok. Asi jí pomohlo počasí, jsem zvědavá na letošní podzim. Zkusila bych vysadit lepek a mléko, nasadit probiotika - prošla jsem hodně diskuzi a hledala info, a tohle bylo často doporučováno. A počkat na vyšetření na alergologii, treba něco objeví. Je to náročné, člověk neví, jak jim má pomoci.

ivašot.
Kelišová 6408 příspěvků 16.08.18 13:57

Syn od 5 měsíců až skoro do roka trpěl v noci na záchvaty kašle. Po všech vyšetřeních, která byla negativní, uzavřeno jako reflux :think:

blumen
Hvězda diskuse 41228 příspěvků 16.08.18 14:00

Nedavala bych zadne leky. Nemuze mit reflux?

Uživatel je onlinerůžový achát
Závislačka 4251 příspěvků 16.08.18 14:04

Ahoj pokud to nebude reflux, tak na kašel u dětí se mi osvědčil Hedelix, nic jineho jim nedávam už, po třech dnech se toho vždy zbavili, tady ale bych opravdu počkala na všechna ta vyšetření, do postýlky raději monitor dechu asi ještě..přeji ať se uzdravíte! :hug:

niskey
Kecalka 269 příspěvků 16.08.18 14:21

@Demi tak to by už měla od malá ne? Jaké kojenecké mléko použít?

Strecha
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 16.08.18 14:22

Mala cca od 3,4 mesice taky,ale bylo to hodne tim,ze bracha nastoupil do MS a ona to proste odnasela :roll: V jednu chvilku jsem premyslela,ze MS prerusime. U nas byl kasel zpusobeny hleny,takze jsem neustale strikala morskou vodu,odsavala a na stridacku davala pamycon nebo nasivin. Do toho jsem mazala tymianovou mast a vyzkousela jsem kde co-sauny,potapeni,pro­plachovani nosu,2× ji dali na roztazeni prudusek ventoliber (to ji vzdycky pomohlo). Na nocni spani,aby se neukaslala dostala dithiaden.
Co se tyka doktorky-udelala veskere odbery,stery a na nic se ji neprislo. Alergii vyloucila sama,ze to se projevuje jinak. Cca od dubna je dcera ok,ale veskere nachlazeni jde do kasle (teploty nemiva). Jo a vyhybame se nachlazenym lidem,protoze jinak to hned lapne…

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1753 příspěvků 16.08.18 15:00

Pokud by nebylo důvodem jídlo - prověřit srdce. Kašel je prý příznakem srdečního problému.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 15:25
@LaPaloma píše:
Pokud by nebylo důvodem jídlo - prověřit srdce. Kašel je prý příznakem srdečního problému.

Souhlas. Zvláště, pokud by se přidalo neprospívání…
U nás se vada srdcee také projevila kašlem. V tomto případě suchým. Po operaci ustal

niskey
Kecalka 269 příspěvků 16.08.18 15:44

Prospívá dobře :)

Demi
Závislačka 4040 příspěvků 16.08.18 15:49
@niskey píše:
@Demi tak to by už měla od malá ne? Jaké kojenecké mléko použít?

To se projeví postupně, časem. Jaké kojenecké mléko použili pak, to nevím, je to už pár let. Ale k dostání je myslím Nutrilon bez laktózy, možná i jiné. Nemám v tom přehled, mám už velké děti.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >