Několikahodinové kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martina1811
Nováček 3 příspěvky 07.12.18 17:15
Několika hodinové kojení

Zdravím, malá má 2. tydny. Požaduje několika hodinové kojení, u prsu třeba po půl hodině usne, dam ji odrihnout a položím do postýlky, v ten moment je vzhůru a chce jenom prso. Uhoupat nejde, pláče dokud nedostane prso. A takhle se nám to opakuje klidně 3 hodiny. Je to normální? Nebo mam slabé mléko? Ale četla jsem že slabé mléko neexistuje. Tak nevím :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Hobitka
Závislačka 3732 příspěvků 07.12.18 17:17

Spis nechce byt v postylce. Zkus poridit satek, pokud potrebujes volne ruce. Ja fungovala s ditetem 24 hodin na tele dost dlouho. Nechtela jsem byt superkontaktni matka, ale jinak mala silene rvala.

Alyss1
Závislačka 2870 příspěvků 1 inzerát 07.12.18 17:22

Nez o mleko spis jde o tebe. Precti si neco o “ctvrtem trimestru” o Karpovi a Nejstastnejsim miminku v okoli. Zkus ho po kojeni pevne zavinout, pustit bily sum, dat dudlik, nepokladat do postylky ale do hnizda atd atd

Kriss Tina
Kelišová 6065 příspěvků 07.12.18 17:25

Chce být u tebe plus si z tvého prsa udělala dudlík ;)

kacakaca
Závislačka 2618 příspěvků 07.12.18 17:29

Zkusilas nedavat odrihnout? Ja nemam nic proti dudliku, nez si nechat rozzizlat bradavku, nechala bych zizlat dudlik.

Terkapali
Kecalka 252 příspěvků 4 inzeráty 07.12.18 17:31

Bere to jako dudlík… Radši dát dudlík, než tohle :think:

Zuzka1111
Povídálka 18 příspěvků 3 inzeráty 07.12.18 17:38

Ja to mela se synem a spatne pribiral, byl hladovy. Nejvic brecel vecer, kdy jsem mela po celodennim kojeni uplne prazdna prsa…Dudlik mel a stejne spal jen s prsem v puse…ve trech mesicich trapeni a neustaleho place skoncil na UM…najednou ze dne na den hodny, spokojeny a spal kdekoliv…hlidejte pribirani a pocurane plenky…

Hlaholice
Kecalka 473 příspěvků 07.12.18 17:52

Mě malej tohle taky provádí.

Martina1811
Nováček 3 příspěvky 07.12.18 17:55

Kacakaca zkousela jsem ji davat spat na bok bez odrihnuti, nepomohlo. proti dudliku nic nemám, ale malá ho nechce a vyplivuje

Terkapali
Kecalka 252 příspěvků 4 inzeráty 07.12.18 18:07

@Martina1811 tak pak je dost pravděpodobné, že na hlad a tvoje mliko ji nestačí, já to měla. U dcery musela jsem přejít na UM a pak mě krásně spinkala… To byla. Úleva a klid najednou :mrgreen:

Hlaholice
Kecalka 473 příspěvků 07.12.18 18:07

@Martina1811 Co zkusit nějaký jiný? Mě taky malej některý dudlíky nebere.

rozand
Závislačka 3456 příspěvků 07.12.18 18:19
@Martina1811 píše:
Kacakaca zkousela jsem ji davat spat na bok bez odrihnuti, nepomohlo. proti dudliku nic nemám, ale malá ho nechce a vyplivuje

Zkusilas vic typu? Synovi sedl 1 z 5. Ma rad MAM, ten se zuzenou stopkou.

rozand
Závislačka 3456 příspěvků 07.12.18 18:23

@Martina1811 A na tobe spi? 2tydenni mimino nemusi byt schopne dobre spat samo v postylce.

Filzefina
Stálice 88 příspěvků 07.12.18 18:49
@Kriss Tina píše:
Chce být u tebe plus si z tvého prsa udělala dudlík ;)

Dudlik neboli siditko, nahrazuje diteti prso. To ze si dite udela dudlik z prsa je tedy nesmysl. 8o

rozand
Závislačka 3456 příspěvků 07.12.18 18:57

@Filzefina Tak kazdy asi pochopi, ze tim dotycna myslela, ze jen dudla, nepije. A jasne, vsichni ti na strankach mamily vysvetli, ze se mas nechat nenutritivne nasavat klidne 24/7, ale prakticky to taky muze skoncit ustoupenim od kojeni, protoze to ta matka fyzicky ani psychicky neda…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >