Několikadenní špinění před MS a pozitivní TT

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kykyka
Povídálka 50 příspěvků 09.10.18 15:03
Několikadenní špinění před MS a pozitivní TT

Ahoj všem.
Mám dotaz k těm, kterým se stalo že týden před MS začaly trochu špinit (světle hnědá nebo růžová krev s hlenem), zda jim poté v den MS nebo dříve nebo déle vyšel pozitivní TT?
Já začala špinit minulý pátek - týden před MS (běžně mám tak den předem a ráno to dostanu), což mi přišlo hodně brzy. Byl to jen hnědý flíček, tak jsem doufala v uhnizďování (bylo to cca 9 DPO), další den další flíček, potom světle růžová - malinko, tak jsem si vzala večer 1 Duphaston (aby se nejednalo o dysfunkci žlutého tělíska nebo málo progesteronu a případné embryo hned neodešlo). Zase hnědé špinění, dnes růžové. Vždy trošinku na papíře či na vložce.
Trvalo někomu více dnů špinění takhle ze začátku a našel pak pozitivní test? Já 1O DPO byla negativní. Chci tedy zkusit až v den menstruace. Pokud bude negativní, tak Duphaston vysadím, pokud pozitivní, zajdu k dr., abych mohla brát alespoň dva denně.
Ještě doplním, že piju Infolic třetí měsíc a minulé dva měsíce byly vzorné - 28 dnů, 14. den OVu. A to jsem Duphaston nebrala.
Díky předem za Vaše za zkušenosti.

Reakce:
Triixy
Povídálka 44 příspěvků 29.10.18 15:56

@Kykyka Ahoj, můžu se zeptat, jak to dopadlo…Byl pak pozitivní test nebo přišla MS? Děkuji a držím palce.

Váš příspěvek
Reklama