Reklama

Několikadenní špinění před MS a pozitivní TT

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kykyka
Povídálka 47 příspěvků 09.10.18 15:03
Několikadenní špinění před MS a pozitivní TT

Ahoj všem.
Mám dotaz k těm, kterým se stalo že týden před MS začaly trochu špinit (světle hnědá nebo růžová krev s hlenem), zda jim poté v den MS nebo dříve nebo déle vyšel pozitivní TT?
Já začala špinit minulý pátek - týden před MS (běžně mám tak den předem a ráno to dostanu), což mi přišlo hodně brzy. Byl to jen hnědý flíček, tak jsem doufala v uhnizďování (bylo to cca 9 DPO), další den další flíček, potom světle růžová - malinko, tak jsem si vzala večer 1 Duphaston (aby se nejednalo o dysfunkci žlutého tělíska nebo málo progesteronu a případné embryo hned neodešlo). Zase hnědé špinění, dnes růžové. Vždy trošinku na papíře či na vložce.
Trvalo někomu více dnů špinění takhle ze začátku a našel pak pozitivní test? Já 1O DPO byla negativní. Chci tedy zkusit až v den menstruace. Pokud bude negativní, tak Duphaston vysadím, pokud pozitivní, zajdu k dr., abych mohla brát alespoň dva denně.
Ještě doplním, že piju Infolic třetí měsíc a minulé dva měsíce byly vzorné - 28 dnů, 14. den OVu. A to jsem Duphaston nebrala.
Díky předem za Vaše za zkušenosti.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >