Nekončící bezmoc z rozchodu. Nevím, jak dál

Anonymní
14.9.19 17:50

Nekončící bezmoc z rozchodu...a dál?

Ahoj holky, predem se omlouvam za dalsi tema ktere tu bylo jiz nekolikrat. Ale konkretni svuj problem jsem tu nenasla a potrebuji asi poradit a rict mi ze jsem uplne blba a nebo naopak ze si za vse muzu sama.

Zila jsem 8 let s otcem mych deti, ale bohuzel vztah byl spise kamaradsky a pratelsky. Za 8 let vztahu jsem nemela jakekoli projevy lasky, partnera to obtezovalo a nestal o to i kdyz jsem to s nim probirala nekolikrat, ze mi to moc chybi. A tak jsem po materske nastoupila do prace a po tydnu se zamilovala. S partnerem jsme vztah po domluve ukoncili a o deti se dal starame oba a myslim ze rozchod jsme krasne ustali i co se tyka deti.

A ja propadla svemu novemu objevu. Rok jsem ho k sobe loudila, neustale odolával/nechtel/stále rikal ze nejsme pripraveni. Zaroven mi napsal dopis ve kterem se vyznal ze jsem ta jedina na kterou cekal a jak moc me miluje ale ze chce abych jeste zachranila rodinu…zaroven jsme se obcas o vikendech vidali a bylo to prekrasne, zivelne, plne energie (coz jsem s otcem svych deti nemela ani na zacatku)…po roce kdyz zjistil ze se stehuju do vlastniho bytu tak otocil a chtel semnou byt naplno ve vztahu…poznat me deti…a to vse se stalo…behem pul roku jsme spolu byli na 2 dovolenych, chodili na vecere, do kina, jezdili na vylety, sex naprosto dokonaly…v lete ale opet zacal couvat…začali jsme se hadat ale vzdy jen po sms…kdyz jsme byli spolu tak to bylo krasne…a on ze nedava hadky a vztah ukoncil…ve finale tvrdi ze jsem ho ukoncila ja…ale nemuzu byt vedle cloveka co stale nevi…ale ja se trapim…je to mesic a ja bez neumim byt…ani s nim a ani bez nej…jenze za ten rok a pul uz to bylo tolikrat…krasny vikend a ve stredu sms jak to nejde…za mesic opet krasny vikend a pak jak to zase nejde…vetsina techto akci byla ma iniciativa…i ted po rozchodu jsem ja ta, ktera se doprosuje a prosi o navrat…ale dostava se mi pouze odpovedi jak to neslo a jak se trapi a jak nezvladal hadky…chtela bych rict ze v jeho 31 letech jsem byla prvni takto vazny vztah…vse co bylo dovolene, vecere atd pry zazival semnou poprve…a ja nevim co si mam o vsem myslet protoze verim ze me fakt hodne miloval…ma cenu cekat nebo to vzdat? Momentalne mam stav, mesic po rozchodu, kdy si nedokazu predstavit ze budu nekoho jeste tolik milovat…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1812
14.9.19 17:55

Mozna uz nedaval doma hadky s manzelkou a ne s vami ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
450
14.9.19 17:57

Fakt si myslíš, že tě miloval?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.9.19 18:00
@anahry píše:
Fakt si myslíš, že tě miloval?

No myslela jsem si…nebo clovek asi i naivne veri…

• Nahlásit
  • Citovat
14.9.19 18:10

Krásný, někdo takovou nádhernou lásku nepotká celej život. Až se oddojmu a osuším slzy, pokusím se zareagovat konkrétneji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.9.19 19:08

Tenhle clovek opravdu netusi co to znamena milovat ;) Je to ten radoby zmatenej tajemnej typek se kterym to stejne nepujde a az o nem uslysis treba za 5 let tak zjistis, ze skoncil s nejakou megerou, ktera si naopak vycvicila jeho ;) ptz takovou on potrebuje, nebo ze uz ma xtou v poradi, ptz se stale hleda a do 45 se hledat bude. Jsou takovy, pro zivot to moc neni, musela bys byt jinak stavena a to evidentne nejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.9.19 19:16
@Mysticlipstick píše:
Tenhle clovek opravdu netusi co to znamena milovat ;) Je to ten radoby zmatenej tajemnej typek se kterym to stejne nepujde a az o nem uslysis treba za 5 let tak zjistis, ze skoncil s nejakou megerou, ktera si naopak vycvicila jeho ;) ptz takovou on potrebuje, nebo ze uz ma xtou v poradi, ptz se stale hleda a do 45 se hledat bude. Jsou takovy, pro zivot to moc neni, musela bys byt jinak stavena a to evidentne nejsi.

Je ale strasne tezky si to pripustit protoze jsem se na nej desne upla…vzdycky i nejakym stylem udrzujeme kontakt ale rikam si proc…proc porad chodi okolo a narovinu nedokaze rict nemiluju te, nech me bejt…to by mi pomohlo vic nez kecy typu…vnitrne nemuzu, porad nad tim premyslim, moc jsem s tebou chtel zazit ale hadky me nicili…vsak preci vsechno se da resit a ty hadky byly vetsinou z duvodu ze on zas neco nevedel…slibil ze se bude stehovat ke me a pak 100 duvodu proc to nejde…tak proc me to k nemu tak tahne? Nebo to jen proto ze se bojim byt sama a ze uz nikoho nepotkam?

• Nahlásit
  • Citovat
14.9.19 19:29
@Anonymní píše:
Je ale strasne tezky si to pripustit protoze jsem se na nej desne upla…vzdycky i nejakym stylem udrzujeme kontakt ale rikam si proc…proc porad chodi okolo a narovinu nedokaze rict nemiluju te, nech me bejt…to by mi pomohlo vic nez kecy typu…vnitrne nemuzu, porad nad tim premyslim, moc jsem s tebou chtel zazit ale hadky me nicili…vsak preci vsechno se da resit a ty hadky byly vetsinou z duvodu ze on zas neco nevedel…slibil ze se bude stehovat ke me a pak 100 duvodu proc to nejde…tak proc me to k nemu tak tahne? Nebo to jen proto ze se bojim byt sama a ze uz nikoho nepotkam?

Nerad by si úplně uzavřel dvířka od tvé vagínky, to ti není jasné? :nevim:

A zároveň je těžký si připustit, že jsi rozbila rodinu kvůli koko.tovi, kterej si chtěl jen za. šu. kat bez souvisejících povinností.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
121
14.9.19 19:32

Cim vic mu budes dokazovat ze za to stojis a snazit se mu zalibit tim vic ho to bude odrazovat. Citi ze je tvuj stred vesmiru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.9.19 19:33
@Anonymní píše:

Je to nevyzralej nevyrovnanej typek a rad si s tebou hraje predevsim proto ze si na tu hru s nim pristoupila. Citi z tebe ze jsi zoufala a dela mu to dobre. Tahne te to k nemu, ptz zakazane ovoce nejlepe chutna a i tvuj strach. Nicmene casem potkas nekoho kdo za to stat bude :palec: a ty na tom emocne taky budes lepe, ovsem tenhle chlapec to urcite nebude, ten potrebuje jeste nejaky cas nez dospeje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.9.19 19:40

Uf podle psaní mi přišlo, že vám ještě nebylo ani 20, on si musí něco odžít a ty už máš 2 děti, asi není úplně připravený hrát si na náhradního tatínka a perfektní rodinku, třeba tě i miluje, ale nejspíš prostě nedává ty závazky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.9.19 19:43
@Mysticlipstick píše:
Je to nevyzralej nevyrovnanej typek a rad si s tebou hraje predevsim proto ze si na tu hru s nim pristoupila. Citi z tebe ze jsi zoufala a dela mu to dobre. Tahne te to k nemu, ptz zakazane ovoce nejlepe chutna a i tvuj strach. Nicmene casem potkas nekoho kdo za to stat bude :palec: a ty na tom emocne taky budes lepe, ovsem tenhle chlapec to urcite nebude, ten potrebuje jeste nejaky cas nez dospeje.

Tak to děti budou mít zase dalšího tatínka/mámy kamaráda, kolik jich ještě do dospělosti stihnou poznat, ty budou ale obohacený :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
121
14.9.19 19:48
@Mysticlipstick píše:

Souhlas on je nevyzraly, zveda mu to sebevedomi a zakladatelka nema sebeuctu se takhle doprosovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.9.19 19:52
@welovefashion píše:
Uf podle psaní mi přišlo, že vám ještě nebylo ani 20, on si musí něco odžít a ty už máš 2 děti, asi není úplně připravený hrát si na náhradního tatínka a perfektní rodinku, třeba tě i miluje, ale nejspíš prostě nedává ty závazky ;)

Prave ze si s nim tak kolikrat prijdu jak kdyby mi bylo 15 a ne tolik kolik mi je…asi se to snažím vsechno jen pochopit..chtela jsem klidnej zivot rodinnej

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.9.19 19:53
@AloisR píše:
Souhlas on je nevyzraly, zveda mu to sebevedomi a zakladatelka nema sebeuctu se takhle doprosovat.

Bohuzel si uvedomuju ze jsem ztratila veskerou svou hrdost a tohle jsem nikdy nedelala :(

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama