Nekončící MS po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
motyčenka
Stálice 82 příspěvků 09.02.19 12:37
Nekončící MS po porodu

Ahoj. Jdu si pro radu. 7.11. jsem porodila dceru. Přesně na den, tj. 7. 1. jsem dostala první měsíčky. Trvaly 12 dní, pak na 6 dní skončily, pak zase trvaly 12 dní, pak na 4 dny skončily a ted začaly zase a dnes je to opět 3. den, co je mám…Malou jsem předevčírem přestala kojit s tím, že jsem doufala, že to přestane. Kojila jsem toti hrozné minimum, zhruba 20 ml…take jsem dokrmovala a moje mléko nebylo vůbec tučné, jen taková ta voda. Měla jste některá tento problém a případně jak jste ho vyřešily? Už mi z toho slušně jebe s prominutím…ani sex samozřejmě pak nemůže být…a kdyby byla aspon tyden, ale 12 dní jsem to nikdy dlouhé neměla.. už to nedávám Díky za rady :)

Reakce:
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23069 příspěvků 09.02.19 12:49

Pokud už tedy nekojíš, tak si kup ženský čaj například od grešíka a zkus popíjet ten. Holt hormony se rovnají a takhle se to projevuje. Pokud by to trvalo déle jak 2 měsíce, tak bych došla k lékaři.

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 7032 příspěvků 09.02.19 12:50
@motyčenka píše:
Ahoj. Jdu si pro radu. 7.11. jsem porodila dceru. Přesně na den, tj. 7. 1. jsem dostala první měsíčky. Trvaly 12 dní, pak na 6 dní skončily, pak zase trvaly 12 dní, pak na 4 dny skončily a ted začaly zase a dnes je to opět 3. den, co je mám…Malou jsem předevčírem přestala kojit s tím, že jsem doufala, že to přestane. Kojila jsem toti hrozné minimum, zhruba 20 ml…take jsem dokrmovala a moje mléko nebylo vůbec tučné, jen taková ta voda. Měla jste některá tento problém a případně jak jste ho vyřešily? Už mi z toho slušně jebe s prominutím…ani sex samozřejmě pak nemůže být…a kdyby byla aspon tyden, ale 12 dní jsem to nikdy dlouhé neměla.. už to nedávám Díky za rady :)

Na kontrole po šestinedělí si byla?

motyčenka
Stálice 82 příspěvků 09.02.19 12:53
@ivašot. píše:
Na kontrole po šestinedělí si byla?

Ano, byla..vše v pořádku..tam jsem byla ještě před tím, že mi mesicky začaly..

Bebuše
Echt Kelišová 7999 příspěvků 09.02.19 13:03

Taky jsem to poprvé dostala u obou porodů přesně na den po 2 měsících. První dceru jsem nekojila, druhou ano. Taky jsem měla chaos v MS a to u obou. Jediný rozdíl byl ten, že u té, kterou jsem nekojila bylo krvácení šílené (největší tempon vydržel max 30 minut). Upravilo se to samo po cca 12 měsících. S dr. jsem konzultovala a radila tomu nechat čas, pak kdyžtak srovnat hormonálně. Naštěstí to nebylo potřeba.

motyčenka
Stálice 82 příspěvků 09.02.19 13:32

Kdyby to bylo na 12 dní po měsíci tak bych to zkousla, ale po 4 dnech na 12 dní…to bych rok nepřežila :thinking: :zed:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23069 příspěvků 09.02.19 15:07
@motyčenka píše:
Kdyby to bylo na 12 dní po měsíci tak bych to zkousla, ale po 4 dnech na 12 dní…to bych rok nepřežila :thinking: :zed:

Tak jak říkám, zkus nejdřív bylinky, buďto kontryhel a nebo nějaký vícebylinný čaj, na trhu je jich dost. Pokud se ti to do dvou-tří měsíců nesrovná, tak k lékaři.

lachtanice86
Kelišová 7168 příspěvků 09.02.19 19:59

Já dostala první ms 28dnu po porodu. Teď mám 10tydnu po porodu a už mám 4.ms. kontrola ok. I z jiného důvodu jsem se s dr domluvila na ha a tak mám teď ms naposledy na hodně dlouho. Ale v tvém případě bych zkusila bylinky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Babička heroinové Terezy: Proč prodává dům, kde vnučce slibovala nový domov?

Ke svým prarodičům pojí mnoho lidí výrazně silnější pouto než k vlastním... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >