Nekonečná, neporazitelná mykóza v těhu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janca.kk
Stálice 99 příspěvků 13.11.14 15:52
Nekonečná, neporazitelná mykóza v těhu

Ahoj těhulky :)
jsem tři týdny před porodem a od 3. měsíce se nemohu zbavit vaginálních mykóz.
Jsem z toho zoufalá a bojím se s tím jít rodit, ráda bych se toho do porodu zbavila.
Zkusila jsem krémy typu dafnegin, clotrimazol, macmiror, vaginální tělíska scarlet, výplachy rosalgin, borax-glycerové globule, probiotika fermalac, sprchový gel s tea tree olejem, hojící mastičky bepanthen či infadolan a už jsem opravdu, opravdu zoufalá, :? jelikož nic nepomáhá, plácám pátý přes devátý, chvíli to, pak to a už fakt nevim. :nevim:
Máte někdo nějaký dobrý typ, co by mohlo moct? a chci se zeptat, co říkáte na řepíkovou koupel(aspoň pro hojení a zklidnění z venku), myslíte, že se v těhu může?
Děkuju za každou radu ;)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Liška2014
Neúnavná pisatelka 19547 příspěvků 13.11.14 15:54

@janca.kk to je moc líto..otravné..za mě probiotika byla číslo jedna…máš normální hladinu cukru?? Zkus vydržet omezit sacharidy

atominnka
Generální žvanilka 22015 příspěvků 13.11.14 15:55

@janca.kk mrzí mě to, taky jsem měla.. pomohl porod, bohužel :zed:

gaha
Kecalka 452 příspěvků 13.11.14 16:00

@janca.kk taky jsem si tím prošla, opravdu pomohl až porod.. při druhém těhotenství už to bylo o něco lepší :lol:

janca.kk
Stálice 99 příspěvků 13.11.14 16:02

@Liška2014 snažila jsem se sladké omezit a nepomohlo to, takže už na to prdím a sladké si dám, když mám chuť. mám pocit, že jsem zkusila už vše :think:

@atominnka no, to mi taky říká doktorka, že jediné, co mi asi pomůže, bude porod. A nemělo to nějaký vliv na porod? mě doktorka říkala že to není dobré, protože se maminy uvnitř pak trhají a vyšetření jsou pro ně nepříjemné

zrcadlo
Kelišová 7297 příspěvků 13.11.14 16:03

Kamarádka s tím taky bojovala a pomohlo jí úplně vysadit bílý cukr, žádné sladkosti ani cukr do čaje, sladké pečivo, výrazné zlepšení prý už po cca deseti dnech. Tak to zkus, na ni taky už žádné mastičky ani čípky nezabíraly.

Šarlota4
Extra třída :D 10675 příspěvků 13.11.14 16:08

Muj dr. mi doporucil lactofeel. Ja jsem si ho tedy koupila ( myslela jsem si, ze neco uz se chysta ) ale nakonec nemusela pouzit takze jestli by pomohl nevim, ale doporucil mi ho.

atominnka
Generální žvanilka 22015 příspěvků 13.11.14 16:11

@janca.kk vyšetření příjemná nebyla, alě měla jsem jen jeden kosmetický steh :-)

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 13.11.14 16:23

Ahoj, taky s tím bojuju, hodně mi pomáhá zevně dubová kůra a jak píšou holky, hodně omezit sacharidy. A hlavně se neškrábat, pak je to kolotoč stále dokola ;)

blumen
Hvězda diskuse 47104 příspěvků 13.11.14 16:50

@janca.kk a na jak dlouho jsi to sladke omezila? Chce to zkusit dodrzovat delsi dobu.

radka101
Kelišová 5707 příspěvků 12 inzerátů 13.11.14 16:50

@janca.kk A jsou to opravdu kvasinky? Máš to pokaždé prokázané výtěrem? Já jsem se takhle samoléčila minulý rok, nic mi nezabíralo, vyzkoušela jsem všechno. Měsíc co měsíc urputné svědění. No a nakonec se prokázalo, že mám protilátky na sperma, od té doby gumisex a žádné problémy. Pomáhal mi výplach jedlou sodou 30g na 1/2 l vody.

magion
Kecalka 392 příspěvků 13.11.14 17:07

Ahoj, a partner se také přeléčil? Nemusí mít příznaky a přitom bejt přenašeč a při každém styku máš šanci, že to máš zpět… vygoogli si to. Samozřejmě je také riziko, že to chytne od Tebe…

Jinak spodní prádlo a ručníky raději přežehlovat, samozřejmě bavlna a žádné umělotiny.

Takové problémy jako Ty jsem neměla a s těhotenstvím nemám zkušenost, ale když jsem měla mykózu, tam docela mi pomohlo používat mycí olej pro intimní hygienu od Hadka plus krém od něho a Fermalac. Ten krém byl hodně příjemný, zklidňoval.
http://eshop.karelhadek.eu/…ni-hygienu-1
Viz http://www.karelhadek.eu/…apie-02-2014?…

Příspěvek upraven 13.11.14 v 17:08

Svistice
Neúnavná pisatelka 17758 příspěvků 10 inzerátů 13.11.14 17:08

@janca.kk Hele, to by mě taky zajímalo. Já bojuju už přes měsíc. Po dokončení léčby max. 2 dny ok a pak je to zpátky. :pocitac:
U mě zřejmě způsobené hormonální nerovnováhou - u prvního jsem s tím taky bojovala, ale tam pak stačilo 2× týdně preventivně použít něco s laktobacili na udržení mikroflóry. Teď se to zcela míjí účinkem. Začínám se s miřovat s tím, že mě taky vysvobodí až porod. :zed:

magion
Kecalka 392 příspěvků 13.11.14 17:27

Jo a ještě bych se zkusila zeptat gynekoložky na přípravek Candivac… osobní zkušenost s ním nemám, ale myslím, že stojí za pokus.

u763
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 13.11.14 17:59

Za me Fungicidin, to byl zazrak.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Zemřel Dan Nekonečný (†52): Co zabilo milovníka slunce, třpytek a žhavých rytmů?!

Proslul jako zpěvák, tanečník, velký šoumen, a hlavně fanatik do ohně,... číst dále >