Reklama

Nekonečné bolesti, co dál?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janulle24
Povídálka 25 příspěvků 31 inzerátů 12.09.18 08:02
Nekonečné bolesti, co dál?

Zdravím Vás,
už se 4 týdny trápím s bolestma v oblasti zad a podbříšku. Podstoupila jsem mnoho vyšetření Gynekoogie, Urologie, chirurgie, gastro, a patický lekař pořád dokola a vše v pořádku. Nejdříve mi obvodní lekář bez vyšetření napsal antibiotika na 5 dní, po nich udělal odběry a moč, kde až na bakrerii bylo vše v pořádku. Ale bolesi trvali dál. Napsal mi Algifen kapky, ale ty už nepomohli a řekl, že už neví jak mi jinak pomoct. Ležela jsem doma v bolestech, bolest zad, potíže pri sezení a ležení, silna bolest v podbříšku, která vystřelovala až ke slinivce, při močení a stolici velký tlak ale i bolest v oblasti kříže a močového měchýře až jsem se bála chodit na wc. a velmi časté zvracení. Po té jsem našla p. urologa co řekl abych hned druhý den přišla a vyšetřil mě za ten den hned 2× a druhy den ráno taky. Snažil se mi maximálně pomoct, ale nenašel příčinu… Poslal mě na chirurgii a na Neurologii. Na chirurgii se mi vysmáli, a neurolog potvrdil, že příčinou bude opravdu břicho a musí se dál zjistit příčina a poslal mě zpět k obvodnímu lékaři, na kterého už jsem byla opravdu zlá. Měla jsem veké bolesti a koukal na mě, že to není přece možný jako bych si vymýšlela. Tak mě poslal po vyšetření rovnou na internu/gastro. Zapomněla jsem zmínit, že gynekologie byla v pořádku, jen řekl, že když by nic nezjistili mam přijít na laparoskopii. Tak jsem se ten den zbalila a jela jsem do ustecké nemocnice na příjem kam jsem si předem volala, jestli mě vezmou když nejsem z UL. Odpověd byla samozřejmě, přijeďte. Na řadu jsem šla celkem hned, ale hned jsem se dozvěděla že mě nevezmou, protože nejsem ustecká a začalo dohadování proč mi o do telefonu řekli, že ano. Na konec, že mě vyšetří a mohla bych tam zůstat, vyšetření proběhlo v pořádku jsem vlastně zdrava. Ale řekli, že můžu mít v břiše plno srustu, které oni nevidi, protože jsem mela hodně operací, nebo cyst a nebo ještě může byt něco ve střevech a objednali mě k nám na Gastro ale až za 5 dní. Napsali mi jiné analgetika a šup domů. Doma opět kolečko bolestí a umorných potíží při močení. V uterý jsem nastoupila, naměřili mi opět vysoký tlak, tak jsem doufala, že už to nekdo začne řešit ale omyl… Ležela jsem tam 4dny dostala jsem menší dávku na tlak než normálně beru a ani jednou mi vysoký tlak nezměřili. Sice jsem to řekla, ale uplně zbytečně prý to maji nařízene. Dostala jsem kapacky po kterých mi bylo celkem o trochu lepe, a konečně jsem si odpočinula a bolesti se zmírnili. Udělali mi endoskopie a koloskopii krev, moč a až na bakterii v moči bylo vše v pořádku a poslali mě s bolestma domu s doporucením kontrola u Urologa. Byl předemnou vikend a já opět ulehla s velkýma bolestma, křečema, a opět tlak přimočení. Můj Urolog měl dovolenou tak jsem šla do nemocnice kde mi odebral dvě ampule moči a napsal znova jiné antibiotika na 20 dní, že to chce přeléčit aniž bych měla pořádné vyšetření a kdýž tak další vyšetření nebo laparoskope, ale může to být i od zad. Tak už jsem 4 týden doma na neschopence, bolesti šílený, nemůžu sedět ani řídit, ležět, a na wc je to taky nepříjené, příjdu si porád nastydle. Bolesi zad jsou, hlavně kříže, kříž mě nikdy nebolel, jenžě mě bolí i podbříšek hlavně v oblasti močového měchýře a při zmáčknutí je to opravdu velká bolest. Jsem objednaná na pátek k ortopedovi, kdybych si to nezařídila sama tak mě tam snad nikdo nepošlě. :(
Jsem už vyčerpaná a unavená. Včera jsem měla šílené bolesti a použila analgetika a asi jsem si dala menší čas před dalšími a udelalo se mi zle, zvracela jsem, motala se celkem dlouho. Už je to dobré ale bolesti pořád.
Máte s tím někdo podobné zkušensti? Já už nevím co dál, jsem doma na neschpence už 4 týden a cítím se provinile, že tak dlouho. Ale nemůžu se vůbec hýbat, nemůžu žít žadný osobní život… :(
Moc děkuji :srdce: :hug:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1860 příspěvků 12.09.18 08:12

To je strašný, to mě opravdu mrzí, že tohle zažívas :( konkrétní radu nemam, ale ze zkusenosti mohu říct, že pokud se motas v kruzich, je nekdy nejlepší volbou úplně změnit lékaře. A také že problém je někdy úplně jinde, než ho všichni hledají. Konkrétní příklad, muž trpěl na šílené křeče v břiše, ani na gastru nenasli vubec nic. Nakonec se po mesicich pátrání ukázalo, že to byla vzácná alergie na jeden vitamin, co bral.

Janulle24
Povídálka 25 příspěvků 31 inzerátů 12.09.18 08:23

@Lalelale
Děkuji, že si ten román přečetla celý… :lol: :kytka:

Bohužěl, ještě čekám jak dopadnu u Ortopeda, mám špatnou páteř a bolesti zad znám, jenže by mě přece nebolo břicho při zmáčknutí.
Jeeeje, tak hlavně, že to lékaři nevzdali a dobře to dopadlo. :)
Já už si přijdu jak hypochondr který je otravuje. Ale hýbat se nemůžu sotva a žádný osobní život. :(

lachtanice86
Kelišová 5713 příspěvků 12.09.18 09:19

A ty cysty a srůsty jsou z gynekologie vyloučené? Případně ložiska endometriozy?

Janulle24
Povídálka 25 příspěvků 31 inzerátů 12.09.18 09:50

@lachtanice86
S růsty pan doktor nevyloučil, jen potvrdil, že by mě tolik neboleli. A když nic nenajdou tak je pro laparoskopii. Nic na ultrazvuku neviděl… Ještě počkám na vyšetření se zady, zatím je dosud nikdo neřešil. Ale bolesti jsou velké a čípek který mi zabíral tak jsem po něm začala zvracet. :(

lachtanice86
Kelišová 5713 příspěvků 12.09.18 10:14

@Janulle24 no já tedy nevím, bolesti jsem měla šílené. Nemohla jsem chodit a měla problémy s vyprazdnovanim a při laparo se ukázalo že mám endometriozu v celé dutině břišní a to na utz nebylo vidět nic.

rozand
Ukecaná baba ;) 2270 příspěvků 12.09.18 10:37

@Janulle24 Taky se mi to zdá jako endometrióza, chce to tu laparoskopii asi :? .

Janulle24
Povídálka 25 příspěvků 31 inzerátů 12.09.18 11:33

@lachtanice86 a @rozand
Tak jsem volala gynekologovi, a ten řekl, že jedině jak mi může pomoci tak mi sepíše navrh na Laparoskopii. Ale až 10. října. Pak, že tedy 26. září a musím nejdříve s tím do nějaké poradny… Výsledky na Urologii mam v pořádku a strašné bolesti… Budu doufat, že by mi za měsíc udělali laparoskopii. Jenže bolesti velké a já uplně neschopná… To mám být po celou dobu doma na neschopence, nebo se zvednout a jít s tím pracovat? :(

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1860 příspěvků 12.09.18 11:45
@Janulle24 píše:
@lachtanice86 a @rozand
Tak jsem volala gynekologovi, a ten řekl, že jedině jak mi může pomoci tak mi sepíše navrh na Laparoskopii. Ale až 10. října. Pak, že tedy 26. září a musím nejdříve s tím do nějaké poradny… Výsledky na Urologii mam v pořádku a strašné bolesti… Budu doufat, že by mi za měsíc udělali laparoskopii. Jenže bolesti velké a já uplně neschopná… To mám být po celou dobu doma na neschopence, nebo se zvednout a jít s tím pracovat? :(

takhle, nemám s touto konkrétní nemocí zkušenost, ale nechceš si zavolat sanitku? To by tě měli vzít a ošetřit přednostně, a ne, že tě nechají v bolestech se svíjet ještě měsíc :cert: to je normálně strašný. Jinak pokud máš takové bolesti, že se nemůžeš hýbat, tak si nedokážu představit, jak s tím chceš pracovat.

rozand
Ukecaná baba ;) 2270 příspěvků 12.09.18 11:55

@Lalelale Nepůjde na laparku, udělají jí znovu utz atd., jen bude v nemocnici x hodin.

Pajule25
Kecalka 173 příspěvků 12.09.18 12:34

Ahoj, mám něco podobneho jsem po samovolném potratu a od ledna se nám nedaří otěhotnět(nemam teď popravdě ani chuť sexovat), mám někdy opravdu silné bolesti v podbřišku které vystřelují do zad..taky si mě z URL a gynekologie přehazovaly jako horký brambor…měla jsem nasazené 3× ATB a nic nezabralo. Tak mě nakonec moje gyndarka po snad 4mesicnim trápení posílá na laparku. Sice se mi tam moc nechce jelikož jsem mladá ale chci aby ty bolesti přestaly :roll:
Můžou to být
prej srůsty a nebo endometroza které na ultrazvuku nejsou vidět. Zatím si musím ještě obejít obvodního atd a objednat se…pak se uvidí jestli tam něco je nebo ne.
Ale taky nenapadlo, dělal ti gyndar testy na Chlamydie? Ty taky můžou v pozdějších fázích způsobovat bolesti v podbřišku…

Janulle24
Povídálka 25 příspěvků 31 inzerátů 12.09.18 12:46

@Lalelale To já si taky nedovedu představit ale ani být na neschopence další dva měsíce. :(
Bohužel přesně jak píše @rozand na sanitku to není, ale na práci taky ne a to že já opravdu hodně vydržím a pracují s bolestmi zad i s chripkou bohužel… Pouze by mi udělali vyšetření a poslali domů, nikoho teď nezajímali me bolesti a vždy mě pustili… A když tak možná po týdnu lezení na gynekologii co by mi bolest tlumili bych se laparoskopie dočkala… :(

Janulle24
Povídálka 25 příspěvků 31 inzerátů 12.09.18 12:52

@Pajule25
Jeee to mě mrzí, a držím pesticky. Tak dlouho si to vydržela? Pracuješ při tom? Jak už jsem psala já vydržím hodně, pracuji i s bolestmi zad a chripkou. Ale teď si to nedokážu představit bolesti jsou silnější, sotva si udělám jídlo a postarám o dceru 5 let. Jsem prodavačka v supermarketu a tam lehčí práce nebo v klidu být nejde. (I pokladni musí zvedat těžká břemena když někdo má krabice nebo balení pití po více kusech)… A nedokážu si představit narodit další měsíce. A už vůbec ne vv těch bolestech. Delali skoro na vše hlavně tyto i boreliozu a jsem prostě zdraví člověk. Ale teď gynekolog říkal, že je třeba přelecit a nespoléhat se tolik na výsledky krve a moci. Ze tam někde něco může být

stinga
Závislačka 3446 příspěvků 10 inzerátů 12.09.18 13:02

@Janulle24 a ty bakterie z moči už jsou vyléčené?

Janulle24
Povídálka 25 příspěvků 31 inzerátů 12.09.18 13:15

@stinga Prý se jedná o bakterií E-coli. Ze to mohlo být z nesprávné hygieny. Ze to má skoro každý a mnoho žen o to nevi. A tím to nebude.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama