Reklama

Nekonečné těhotenství..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

andrea.ch123
Povídálka 18 příspěvků 28.11.17 11:36
nekonečné těhotenství..

Čekání na porod jako na smilování.. máte to taky tak? :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 28.11.17 11:43
@andrea.ch123 píše: Čekání na porod jako na smilování.. máte to taky tak? :nevim:

Mela jsem u prvniho. Strasne velke bricho, vsechno me bolelo, posledni mesic jsem denne brecela a prosila at uz vyleze. Bolesti jsem sotva chodila.

andrea.ch123
Povídálka 18 příspěvků 28.11.17 11:46
andrea.ch123

Čert ven, že si přijdu jako hroch, ale všechno mě bolí a přijdu si jako bych každým dnem měla prasknout a ono furt nic..pořád se mi chce brečet..přijdu si už jako padlá na hlavu.. :oops:

Netopirek
Echt Kelišová 7750 příspěvků 28.11.17 11:56

Pokaždé… :zed: teď mám do termínu ještě skoro měsíc :cert:

andrea.ch123
Povídálka 18 příspěvků 28.11.17 11:57
andrea.ch123

Já jeden den a vubec to nevypadá, že by se mu chtělo ven :think:

Janli
Kelišová 5685 příspěvků 9 inzerátů 28.11.17 11:59

Já to tak měla od chvíle, kdy jsem uviděla dvě čárky :(. Těhotenství si extrémně neužívám.
Porodila jsem o 7 týdnů dřív a ve skrytu duše jsem musela přiznat, že se mi ulevilo. Holky držte se! Matka příroda to dobře zařídila. Místo toho, aby jsme se porodu bály, tak se na něj těšíme

Aries6
Generální žvanilka 21947 příspěvků 5 inzerátů 28.11.17 11:59
@andrea.ch123 píše: Čekání na porod jako na smilování.. máte to taky tak? :nevim:
:mrgreen: zažila jsem 2× (ze tří tehotenství). Měla jsem pocit, že už budu těhotná celý život. Uteklo to, ale naprosto soucítím ;)

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10086 příspěvků 28.11.17 12:02

Obě děti se mne držely jak o život a oba kluky jsem rodila az 42tt. Navíc vždy v lete. Normálně je mi vedro a nemůžu dýchat jen si to vybavim :lol:

andrea.ch123
Povídálka 18 příspěvků 28.11.17 12:09
andrea.ch123

Já od začatku těhotenství samé komplikace.. nejdrív mi tvrdili že pujde dřív o 14 dní a ted se mu zase nechce… přítel si bral i dovču aby s námi byl doma a vypadá to, že se spíš malý zazimoval :lol:

andrea.ch123
Povídálka 18 příspěvků 28.11.17 12:10
andrea.ch123

Jako pro mě je to zahul už ted, a jako čekat do tt 8o :roll: no nevím..to mi dřív hrábne :zed:

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 28.11.17 12:18

Zazila jsem u prvniho tehotenstvi. Myslela jsem, ze se zblaznim :mrgreen:. Ted jsem tehotna podruhe a naopak se modlim za kazdy tyden navic, co tam mala vydrzi.

Fima
Nadpozemská drbna 29225 příspěvků 16 inzerátů 28.11.17 12:30

Jo, měla jsem to tak 3 x. První dvě děti šly naštěstí den a dva dny po termínu, třetí mě nechalo vycukat. Vytáhli ho z břicha osm dní po termínu, jinak by tam možná byl ještě teď. :mrgreen: To třetí těhotenství bylo vůbec katastrofální a o tom konci ani nemluvím. :zed:

Marben
Ukecaná baba ;) 1966 příspěvků 28.11.17 13:07

37 tt - 19kg nahore, ani nevím kde jsem to nabrala. Uz at je venku… natekle mam snad i ušní lalucky :zed:

scentini
Závislačka 3403 příspěvků 28.11.17 13:16

Citim s tebou, ja na porod cekala od 36 tydne a nakonec jsem rodila vyvolavane 41+ 3. Kdyby mi nepomohli, myslim ze by tsm dcers byla jeste ted :mrgreen:. Drz se :hug:

Lizatko15
Ukecaná baba ;) 1200 příspěvků 28.11.17 13:39

Holky já mám cca 20dni do termínu a vypadá to že ji budu nosit ještě na silvestra.. a to jsem od začátku byla na rizikovém, hrozil předčasný porod a cca v 35tt mi porod zastavovali.. a teď se jí nechce :( každý den si dávám horkou vanu, máme sex atd.. a furt nic

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >