Nekonečný boj s lupy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
TeSudička
Kecalka 393 příspěvků 19.01.19 09:49
Nekonečný boj s lupy

Ahoj holky, prosim pomoc, jsem uz zoufala! Vyzkousela jsem snad vsechno- milion znacek samponu, sampony z lekarny, ciste prirodni sampony, delam si zabaly ( bud kokosovy nebo olivovy olej) a nemuzu se toho zbavit a kdyz, tak jenom na chvilku. Utratila jsem uz majlant vlasovou kosmetiku a zadny zlepseni. Je to otesny, je to videt a mam nasnezino na polstari, na obleceni! Nejaka rada? Diky

Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19906 příspěvků 19.01.19 09:53

Byla jsi u kožního?

TeSudička
Kecalka 393 příspěvků 19.01.19 10:02

@pikola nebyla, jelikoz by semnou s timhle asi vyrazil dvere, je mi to blby tam jit s tim, ze mam jenom lupy

nozu
Extra třída :D 12118 příspěvků 19.01.19 10:10

Proč by s tebou vyrazili dveře. Lupy jsou stejný kožní problém jako třeba akné atd. Pokud jsi vyzkoušela všechny dostupné přípravky, je návštěva lékaře na místě

pikola
Neúnavná pisatelka 19906 příspěvků 19.01.19 10:10
@TeSudička píše:
@pikola nebyla, jelikoz by semnou s timhle asi vyrazil dvere, je mi to blby tam jit s tim, ze mam jenom lupy

Nevyrazil, to že máš plnou hlavu lupů dlouhodobě bude závažnější problém.

hodinarka
Kecalka 386 příspěvků 19.01.19 10:40

Možná to bude sebora a to je bohužel celoživotní úděl. Zajdi na kožní

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >