Někteří prostě nemají mít to štěstí

14.5.17 21:51

někteří prostě němají mít to štěstí

Ahoj, tak tu přemýšlím… poslouchám jednu a tu samou písničku dokola(Ed Sheeran-thinking out loud) a říkám si, že možná jsou lidé, co mají a co nemají to štěstí potkat svou lásku, zamilovat se, mít děti a vychovat je… Ja jsem zrovna ta, co nemá to štěstí. Znám jich víc, co se ve 20ti vdaly, měli děti a jsou štastné. Já ne.. říkám si, proč se znova musím rozejít a začínat znovu. Co dělám špatně? Nejsem sobecká, myslím na toho druhého, ale to asi nestačí. Právě se rozcházíme a bolí to jak čert.. je mi 34 a musím začít znovu.. Je to předurčeno? Je můj život už předem daný? komu jsem co udělala? Říkám si, dá se vůbec něco v životě ovlivnit, nebo je to daný?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3114
14.5.17 21:55

Ono je to o stesti narazit na toho praveho…nekdo vyhraje „v loterii“ ve dvaceti, nekdo ve 40ti. Pokud jeste nemate deti a rozchazite se, tak je to o milion procent jednodušší. Najdete toho praveho, jen to chce cas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
14.5.17 21:57

No, teď to bolí, je to čerstvé, ale přebolí to. A pak by jsi se měla zamyslet nad důvodem tohoto i předchozích rozchodů… třeba si vybíráš špatné partnery, třeba na nich moc visíš, třeba moc tlačíš, třeba tlačíš málo… já nevím, neznám tě. Ale nemyslím, že má někdo vyloženě nezměnitelně předurčeno, zda bude nebo nebude šťastný. Věřím, že jaký i to uděláš, takový to máš. Tak hodně štěstí do dalšího života!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.5.17 21:57

To by mě taky zajímalo, co jsem komu udělala, že nemám štěstí potkat toho pravého a jsem porad single. Měla jsem alespoň to štěstí, že už mám dvě děti!!! Ale toho správného chlapa ne a ne potkat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
14.5.17 21:58
@slunecnice82 píše:
Ahoj, tak tu přemýšlím… poslouchám jednu a tu samou písničku dokola(Ed Sheeran-thinking out loud) a říkám si, že možná jsou lidé, co mají a co nemají to štěstí potkat svou lásku, zamilovat se, mít děti a vychovat je… Ja jsem zrovna ta, co nemá to štěstí. Znám jich víc, co se ve 20ti vdaly, měli děti a jsou štastné. Já ne.. říkám si, proč se znova musím rozejít a začínat znovu. Co dělám špatně? Nejsem sobecká, myslím na toho druhého, ale to asi nestačí. Právě se rozcházíme a bolí to jak čert.. je mi 34 a musím začít znovu.. Je to předurčeno? Je můj život už předem daný? komu jsem co udělala? Říkám si, dá se vůbec něco v životě ovlivnit, nebo je to daný?

34 - seš mladá máš spoustu času..ta bolest při rozchodu je normální a je to období na prd… musíš si říkat že tím, že se něco ukončilo má šanci začít něco mnohem hezčího..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.5.17 22:01
@slunecnice82 píše:
Ahoj, tak tu přemýšlím… poslouchám jednu a tu samou písničku dokola(Ed Sheeran-thinking out loud) a říkám si, že možná jsou lidé, co mají a co nemají to štěstí potkat svou lásku, zamilovat se, mít děti a vychovat je… Ja jsem zrovna ta, co nemá to štěstí. Znám jich víc, co se ve 20ti vdaly, měli děti a jsou štastné. Já ne.. říkám si, proč se znova musím rozejít a začínat znovu. Co dělám špatně? Nejsem sobecká, myslím na toho druhého, ale to asi nestačí. Právě se rozcházíme a bolí to jak čert.. je mi 34 a musím začít znovu.. Je to předurčeno? Je můj život už předem daný? komu jsem co udělala? Říkám si, dá se vůbec něco v životě ovlivnit, nebo je to daný?

Neni 19.stol,aby byla zenska v 34 označena za starou pannu. Koukni, kdy maji prvni dite herečky apod. Krom toho, ty stesti mas-jsi zdrava a to je fakt nejvic.Pred mesicem umřela 23leta holka na rakovinu, dalsi mlady kluk se na léčí atd.To jsou problemy, ne ze prodelavas rozchod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.5.17 22:07
Z
@nani77 píše:
No, teď to bolí, je to čerstvé, ale přebolí to. A pak by jsi se měla zamyslet nad důvodem tohoto i předchozích rozchodů… třeba si vybíráš špatné partnery, třeba na nich moc visíš, třeba moc tlačíš, třeba tlačíš málo… já nevím, neznám tě. Ale nemyslím, že má někdo vyloženě nezměnitelně předurčeno, zda bude nebo nebude šťastný. Věřím, že jaký i to uděláš, takový to máš. Tak hodně štěstí do dalšího života!

ahoj, vím, že to přebolí. Spíš si kladu otázku, kdy přijde i můj čas. chci rodinu, lásku a věřit, že to bude napoařád. Ale pořád jeto špatně. myslím, že někdo to má dané. jako moje sestra. vdala se ve 23, hned měla dítě a jsou spolu téměř 30 let. někdo prostě to má dané. vždyt ona neví, co je rozchod, bolest. je s prvním chlapema bude nejspíš do smrti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.5.17 22:11
@Prosimklid píše:
Neni 19.stol,aby byla zenska v 34 označena za starou pannu. Koukni, kdy maji prvni dite herečky apod. Krom toho, ty stesti mas-jsi zdrava a to je fakt nejvic.Pred mesicem umřela 23leta holka na rakovinu, dalsi mlady kluk se na léčí atd.To jsou problemy, ne ze prodelavas rozchod.

jasne, já to chápu, ale jsou jiní, co se vdají ve 20ti, mají dvě děti a jsou skutečně stasní. myslím, že máme karmu, která se nám mstí. prostě z minuleho života. protože z tohohle jsem vzorna :) jsem relativně zdraváá, a jsem za to vdečná, ale to díte ne a ne přijít:(((

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2565
14.5.17 22:25

Já když už jsem byla fakt na dně, vztahy mi nevycházely, biologicky hodiny tikaly, tak jsem si řekla, tak jo, budu sama, mám prostě smůlu, deti mít nebudu…a v tom jsem HO potkala. Ale pomohla tomu změna, odešla jsem z maloměsta do Prahy. Taky potkáš, jsi mlada :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.5.17 22:33
Potkám a nebo nepotkám…věřím, že je to dané.
@reny14 píše:
Já když už jsem byla fakt na dně, vztahy mi nevycházely, biologicky hodiny tikaly, tak jsem si řekla, tak jo, budu sama, mám prostě smůlu, deti mít nebudu…a v tom jsem HO potkala. Ale pomohla tomu změna, odešla jsem z maloměsta do Prahy. Taky potkáš, jsi mlada :palec:

jsi milá:) já vím, že potkám někoho jiného. spíš mám obavu na jak dlouho. toho, co právě leží vedle mě tak stále miluji, jen vím, že nám to není souzeno. a taky jsem věřila, že j to otec mých dětí…:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7253
14.5.17 22:40

@slunecnice82 ja verim, ze vsechno ma svuj duvod. nic se nedeje jen tak :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.5.17 22:42
@Bůča píše:
@slunecnice82 ja verim, ze vsechno ma svuj duvod. nic se nedeje jen tak :hug:

taky tomu věřím, jinak bych už nemohla fungovat:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10819
14.5.17 22:44

Dá se to ovlivnit. Ale není to taková romantika, musí se u toho dle možností používat mozek :) A na vztahu pracovat, učit se komunikovat, vážit si partnera (oboustranně, uvědomovat si to a připomínat si pozitiva, když mě seje)…
A vybírat racionálně, co nejvíc, jak hormony dovolí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.5.17 22:46

Ja sice na chlapa a otehotneni štěstí měla, ale mám teď závažnější zdravotní problémy, syn je autista, možna MR… I takhle muze vypadat mateřství. Také se ptám, někdo proste asi nemá to štěstí… Takže, sice to asi nechceš úplne slyšet :) ale buď rada, ze jsi zdravá a neřešís závažnější problémy nez rozchod, asi tak :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.5.17 22:53
@PinkPanther píše:
Ja sice na chlapa a otehotneni štěstí měla, ale mám teď závažnější zdravotní problémy, syn je autista, možna MR… I takhle muze vypadat mateřství. Také se ptám, někdo proste asi nemá to štěstí… Takže, sice to asi nechceš úplne slyšet :) ale buď rada, ze jsi zdravá a neřešís závažnější problémy nez rozchod, asi tak :mavam:
život je prostě jakási hra, nikdy nevíš, na koho padne černý Petr. Já byla těhotná, ale dětátko mělo downuv syndrom, tak jsem šla na potrat. bohužel místo, aby nás to posílilo, tak jsme se odcizil:(
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama