Nekuřácké restaurace v Českých Budějovicích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
barbaruška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.14 15:48
nekuřácké restaurace v českých budějovicích

Prosím poraďte nekuřácké hospody a restaurace v Budějovicích, nebo alespoň, kde jsou nějak oddělené kuřácké prostory. Dřív jsem kouřila, tak jsem to neřešila, ale když jsem teď těhotná, nechci sedět v zakouřené místnosti. Jednou do měsíce se scházíme s kamarádkama, tak prosím o tipy, kam zajít (čajovna už není ono, chtělo by to změnu a já znám akorát The Pub, kde si bez rezervačky neškrtnem)
 Díky.

Reakce:
vally
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 27.10.14 15:51

Ahojky :-) také to řeším :) v indický je to oddělené pro kuřáky a nekuřáky a potrefená husa také :)

xFelli
Závislačka 2735 příspěvků 27.10.14 15:55

Indická, Husa, Brio

cliq
Povídálka 12 příspěvků 27.10.14 15:58

Nepadl tu Olivier a z kavaren Fer Cafe, myslim i Datel pod Indickou, Cerne oci porcelanovych salku. Stavebne oddelena je i Horka vana. Urcite jeste nekdo neco prida :)

Čajová.panenka
Kecalka 122 příspěvků 27.10.14 19:35

Restaurace v hotelu Budweis, Pegas v Litvínovicích a dále restaurace v penzionu na Štilci - tam výborně vaří.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Youtuber Tary, který čelí kritice za chování k fanouškovi: Zvažuji trestní oznámení!

Jedna věta mu převrátila kariéru youtubera doslova naruby. Parkourista Taras... číst dále >

Tomáš Plekanec okomentoval výsledek soudu: Hra na kanadskou rodinu skončila!

Nejcennější vítězství. Přesně tak označil hokejista Tomáš Plekanec rozhodnutí... číst dále >