Nekvalitní body tatínkův andílek

834
26.6.13 18:45

Nekvalitní body Tatínkův andílek/Maminčin mazlíček

Ahoj, máte taky podobnou zkušenost? Obrázek na body (New baby) se už po prvním vyprání ztrácí, praská, bledne, vyprala jsem 4× a z obrázku zbývá už jen sepraný neidentifikovatelný flek. Zvažuji reklamaci, ale bylo kupované na netu, tak to stále odkládám, kvůli placení poštovného… Ale dost mě to štve… vyrábí myslím i klučičí verzi Maminčin miláček, či tak něco..

Příspěvek upraven 05.08.13 v 21:56

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6963
26.6.13 18:53

VYhodit to, to je nejlepší, a neřešit, jako fakt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64453
26.6.13 18:53

@fialkaa záleží jak jsi prala, jestli dle nich a pod. Jinak s reklamací neotálet, spíš čím dřív, tím lépe.. Ale jedna věc, tyhle bodynka jsou spíš jen na ozdobu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
834
26.6.13 19:03

@martina.se právě…my tu parádu ani nestihly… :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
834
26.6.13 19:06

@tumpach kdybych měla jedno…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64453
26.6.13 19:07

@fialkaa tyhle blbinky jsou hezký max na první vyprání, pak už ne.. měla jsem pro mladého takové tričko (nápis už nevím), vydrželo jen první vyprání na 30, víc už nic :think: vyhodit, neřešit, nebo reklamovat co nejdříve..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2052
26.6.13 19:12

Taky jsem to malymu chtela koupit, takze nedoporucujes?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3138
26.6.13 19:14

Obrázek nesmí být gumový, ale spíš jakoby potisk. pak vydrží

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7449
26.6.13 19:20

@fialkaa Tyhle body se dávají spíše na focení či jednorázovou akci, stačí jednou, dvakrát vyprat, a body je vhodné tak na dobu prvních příkrmů, kdy to má dítě všude… Jestli jich máš víc a nepoužitých, tak zkus vrátit nebo vyměnit za něco jiného z daného webu. A nebo zkus reklamaci, ale o to jde, co ti napíšou. Jestli tam mají něco podobného, jako je u bot „modní obuv“, tak máš smolíka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15074
26.6.13 19:28

Já bych se ozvala, kor jestli toho máš víc. Určitě to nenechat být, aspoň se ozvat, že nejsi spokojená, když by reklamace nebyla výhodná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
686
26.6.13 19:58

@fialkaa nam obrazek taky zmizel. vzhledem k tomu, ze je to levny zbozi bych reklamaci neresila. ja ho kupovala za stovku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1024
26.6.13 20:00

Reklamovala bych. Rozhodně to neberu jako jednorázovou věc 8o, to bych za to peníze nedala. Pár bodýček i triček jsem pro děti taky měla a všechny obrázky vydržely hezké po celou dobu nošení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2604
26.6.13 20:03

@fialkaa my měli úplně to samé bodýčko(Tatínkův andílek) a po prvním vyprání obrázek taky popraskal a vybledl, byla jsem dost zklamaná, protože bylo krásné, ale my ho dostali, takže jsem žádnou reklamaci neřešila a malá ho nosila na doma :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7449
26.6.13 20:18

Můžete sem dát někdo odkaz na stránky s těmito body? Chci něco koupit naší malé, tak abych se jim vyhnula :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8022
26.6.13 20:23

Tak zkušenost mám taky, bodýčko vydrželo jedno vyprání, pak jsem ho chytla a vyhodila. A objednávala jsem z tadyma http://obleceni.mimishop.cz/ , super komunikace, vyšijou cokoliv a hlavně to vydrží i několik vyprání

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat