Reklama

Nekvalitní fotka z ultrazvuku?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 14:22
Nekvalitní fotka z ultrazvuku?

Zdravím ženy. Chci se zeptat, máte někdo podobnou fotku z ultrazvuku? Doktor mi toho moc neřekl, jen, že jsem v cca 6 týdnu. Ale přijde mi, že na té fotce není vidět plod. Nebo je schovaný? :nevim: Potřebuju utěšit. :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Betyssek
Stálice 90 příspěvků 05.09.18 14:26

Ja zadnou fotku nevidim, ale v 6 tydnu tam neni co videt… max maly gestacni vacek, pokud vubec

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12780 příspěvků 1 inzerát 05.09.18 14:26

nemáš tu fotku
a v tomhle týdnu tam bude max tečka

morinka7
Kelišová 6793 příspěvků 05.09.18 14:26

V 6 týdnů je vidět jen „flíček“ ;) Fotka teda není vidět :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 14:28

Omlouvám se. Tady je. :lol:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16015 příspěvků 05.09.18 14:32
@Anonymní píše:
Omlouvám se. Tady je. :lol:

počkej dva týdny a bude to lepší :kytka:

Janli
Kelišová 5682 příspěvků 9 inzerátů 05.09.18 14:34

Normální šestý týden. Přestaň se hroutit, pěkný fotky jsou až kolem třetího měsíce.

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12780 příspěvků 1 inzerát 05.09.18 14:36

normální fotka ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 14:36

@Janli Nehroutím se, jen co jsem tak koukala na netu na fotky, tak nebyly tak rozmazané, nebo jak to říct. :lol:

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12780 příspěvků 1 inzerát 05.09.18 14:38
@Anonymní píše:
@Janli Nehroutím se, jen co jsem tak koukala na netu na fotky, tak nebyly tak rozmazané, nebo jak to říct. :lol:

tak záleží i na kvalitě uz

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 14:39

@ka2ka To určitě. ;) Jsem těhotná poprvé, tak fakt nevím, co a jak. ;)

malytlustyhroch
Kecalka 481 příspěvků 05.09.18 14:41

I na pozdejsich fotkach kolem toho tretiho ctvrteho mesice nekteri pribuzni obdivovali miminko, jakou ma hlavicku atd. a pak se ukazalo, ze si ho spletli s moji delohou :mrgreen: :oops: Doktor je zvyklej se v tom sumu vyznat a navic to vidi „v pohybu“, laik nema moc sanci. Priste muzes doktora pozadat, aby ti to na tom snimku ukazal, kde co je.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 14:43

@malytlustyhroch Jo, on mi to ani na obrazovce neukázal, jen mi dal fotku a šla jsem. :lol:

P4ja
Kelišová 5762 příspěvků 05.09.18 14:49
@Anonymní píše:
@malytlustyhroch Jo, on mi to ani na obrazovce neukázal, jen mi dal fotku a šla jsem. :lol:

No já mám fotky za celé těhotenství asi 2 a stačí. Nejlepší je ve 12tt a pak ve 20tt.Dřív tam není nic moc vidět a později už se tam prcek stejně nevejde.

smurfka
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 05.09.18 15:01
@Anonymní píše:
@malytlustyhroch Jo, on mi to ani na obrazovce neukázal, jen mi dal fotku a šla jsem. :lol:

a co by ti měl ukazovat, když tam ještě nejde v podstatě nic viděl..je to pulec ( v podobě spermie ) to ti asi neřekne, tady je hlavička, tady nožičky..
foto je nekvalitní, asi má starý utz.. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >