Nekvalitní fotka z ultrazvuku?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 14:22
Nekvalitní fotka z ultrazvuku?

Zdravím ženy. Chci se zeptat, máte někdo podobnou fotku z ultrazvuku? Doktor mi toho moc neřekl, jen, že jsem v cca 6 týdnu. Ale přijde mi, že na té fotce není vidět plod. Nebo je schovaný? :nevim: Potřebuju utěšit. :D

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Betyssek
Stálice 95 příspěvků 05.09.18 14:26

Ja zadnou fotku nevidim, ale v 6 tydnu tam neni co videt… max maly gestacni vacek, pokud vubec

ka2ka
Extra třída :D 13124 příspěvků 05.09.18 14:26

nemáš tu fotku
a v tomhle týdnu tam bude max tečka

morinka7
Kelišová 6900 příspěvků 05.09.18 14:26

V 6 týdnů je vidět jen „flíček“ ;) Fotka teda není vidět :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 14:28

Omlouvám se. Tady je. :lol:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16778 příspěvků 05.09.18 14:32
@Anonymní píše:
Omlouvám se. Tady je. :lol:

počkej dva týdny a bude to lepší :kytka:

Janli
Kelišová 6275 příspěvků 05.09.18 14:34

Normální šestý týden. Přestaň se hroutit, pěkný fotky jsou až kolem třetího měsíce.

ka2ka
Extra třída :D 13124 příspěvků 05.09.18 14:36

normální fotka ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 14:36

@Janli Nehroutím se, jen co jsem tak koukala na netu na fotky, tak nebyly tak rozmazané, nebo jak to říct. :lol:

ka2ka
Extra třída :D 13124 příspěvků 05.09.18 14:38
@Anonymní píše:
@Janli Nehroutím se, jen co jsem tak koukala na netu na fotky, tak nebyly tak rozmazané, nebo jak to říct. :lol:

tak záleží i na kvalitě uz

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 14:39

@ka2ka To určitě. ;) Jsem těhotná poprvé, tak fakt nevím, co a jak. ;)

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 05.09.18 14:41

I na pozdejsich fotkach kolem toho tretiho ctvrteho mesice nekteri pribuzni obdivovali miminko, jakou ma hlavicku atd. a pak se ukazalo, ze si ho spletli s moji delohou :mrgreen: :oops: Doktor je zvyklej se v tom sumu vyznat a navic to vidi „v pohybu“, laik nema moc sanci. Priste muzes doktora pozadat, aby ti to na tom snimku ukazal, kde co je.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 14:43

@malytlustyhroch Jo, on mi to ani na obrazovce neukázal, jen mi dal fotku a šla jsem. :lol:

P4ja
Kelišová 6603 příspěvků 05.09.18 14:49
@Anonymní píše:
@malytlustyhroch Jo, on mi to ani na obrazovce neukázal, jen mi dal fotku a šla jsem. :lol:

No já mám fotky za celé těhotenství asi 2 a stačí. Nejlepší je ve 12tt a pak ve 20tt.Dřív tam není nic moc vidět a později už se tam prcek stejně nevejde.

Uživatel je onlinesmurfka
Nadpozemská drbna 29985 příspěvků 05.09.18 15:01
@Anonymní píše:
@malytlustyhroch Jo, on mi to ani na obrazovce neukázal, jen mi dal fotku a šla jsem. :lol:

a co by ti měl ukazovat, když tam ještě nejde v podstatě nic viděl..je to pulec ( v podobě spermie ) to ti asi neřekne, tady je hlavička, tady nožičky..
foto je nekvalitní, asi má starý utz.. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >