Nekvalitní nehty

165
21.10.20 08:40

Nekvalitní nehty

Ahoj, mám od přírody bohužel nekvalitní nehty, co byste mi na ně poradili?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4503
21.10.20 08:43

Mě pomohlo začít chodit na gelovky. Lámaly se štěpila.. zkoušela jsem biosil, zpevnovače… nic nic nic. Už 12 let gelovky a paráda. Nosím jednobarevné, ne moc dlouhé. Ale je to upravené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18801
21.10.20 09:07

Gel nebo akryl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14229
21.10.20 09:23

Gel nebo akryl. Taky to tak mam, vyzkoušela jsem všechny možné vitaminy, zpevňující laky a stejne nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
21.10.20 09:50

Děkuji za odpovědi, jsme na tom podobně, taky jsem zkoušela výživné laky, biosil, různé krémy ale nic nezabralo. Můžu se zeptat, na ty gelovky chodíte do salonu? Nechce se mi moc chodit každou chvíli na doplnění, nechci chodit s odrosty, a taky co když salóny zase zavřou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
907
21.10.20 10:01

Taky to tak mám. Pomohly mi gelové nehty. Ale najdi si opravdu dobrou nehtařku co používá kvalitní produkty. Ty čínské hrůzy ti nehty můžou úplně dodrbat a to na pěkně dlouho.
Pokud nechceš nic tak drastického, tak se dá koupit „zpevňovač“ na nehty. Já mám třeba jeden od Eveline cosmetics 8in1 total action. Posiluje a vyživuje nehty. Používá se tak 2 týdny, pak měsíc ne a pak zase dva… a tak dokola. A nehty jsou po něm opravdu pěkné. Není to ani nijak drahá věc. Záleží co ti bude vyhovovat. Někomu to prostě nepomáhá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
907
21.10.20 10:04

@Ananaska5 Jsou salony a pak jsou i manikérky co dělají samy na sebe. Zkus pohledat v okolí. Často svoji práci vystavují na fb a myslím, že by se s nimi dalo domluvit, že by dojely třeba k tobě. Některé tak jezdí.
Ono bohužel se na doplnění chodit musí - četnost závisí na tom, jak rychle ti rostou nehty. Někomu vydrží krásné měsíc, někdo už po dvou týdnech musí jít znova.
A nebo se to můžeš naučit dělat sama sobě :D Nakoupit materiály, vysledovat videa a dělat si to podle sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4503
21.10.20 10:37

@Ananaska5 chodím k dobré nehtařce. Na doplnění chodím asi co 4 týdny. Stojí to 500Kč. Bude to plus mínus stejné. Napiš odkud jsi třeba ti někdo někoho doporučí. K vietnamcům bych nešla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2011
21.10.20 12:18

Nemusis nutne na gelove ci akrylove nehty. Dostatecne poslouzi i gellak a vypada podstatne prirozeneji. Ja osobne jsem mela po gelovkach vlastni nehty docela zničené, ted po gellaku uplne v pohode. Vydrzi mi tak 2-3tydny stejne jako klasicke gelovky. A jeste k tomu zobu biotin, ale ten mam spis na vlasy, nehty jsou jen bonus

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama