Nekvalitní vajíčka, nízké AMH. Jaký protokol IVF byl úspěšný?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ella123
Kecalka 137 příspěvků 12.08.18 16:03
Nekvalitní vajíčka,, nízké AMH.Jaký protokol IVF byl úspěšný?

Prosím o názor, pokud máte podobný problém a zkušenosti.
Děkuji.

Reakce:
Janli
Kelišová 6306 příspěvků 12.08.18 16:05

Amh 0,9 a za sebou šest biochemických zěhotenství. Měla jsem krátký protokol, úspěch na první dobrou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 16:13

Čistě statisticky s nízkým AMH poměr cena/výkon nejlíp vycházejí nativy nebo minimálky. Nestatisticky, AMH jsem tehdy ještě neznala, ale vajíčka už tehdy stála totálně za prd (za pár let jsem se pak dohrabala na AMH 0,16) je mé dítě z dlouhého protokolu z folikulární fáze. Jen jsem na to jedno jediné oplodněné vajícčko do sebe narvala tunu hormonů. Pár let poté jsem otěhotněla z čistého nativu (zcela bez hormonů, jedno vajíčko odebrané, jedno oplodněné, jedno vložené), ale skončilo 7.tt, což už je holt věcí náhody. A dalších pár let poté jsem otěhotněla přirozeně, zatím teda 13.tt, proto anonym.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >