Reklama

Nekvalitní vajíčka, nízké AMH. Jaký protokol IVF byl úspěšný?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ella123
Kecalka 137 příspěvků 12.08.18 16:03
Nekvalitní vajíčka,, nízké AMH.Jaký protokol IVF byl úspěšný?

Prosím o názor, pokud máte podobný problém a zkušenosti.
Děkuji.

Reklama

Reakce:

Janli
Kelišová 5714 příspěvků 9 inzerátů 12.08.18 16:05

Amh 0,9 a za sebou šest biochemických zěhotenství. Měla jsem krátký protokol, úspěch na první dobrou.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 16:13

Čistě statisticky s nízkým AMH poměr cena/výkon nejlíp vycházejí nativy nebo minimálky. Nestatisticky, AMH jsem tehdy ještě neznala, ale vajíčka už tehdy stála totálně za prd (za pár let jsem se pak dohrabala na AMH 0,16) je mé dítě z dlouhého protokolu z folikulární fáze. Jen jsem na to jedno jediné oplodněné vajícčko do sebe narvala tunu hormonů. Pár let poté jsem otěhotněla z čistého nativu (zcela bez hormonů, jedno vajíčko odebrané, jedno oplodněné, jedno vložené), ale skončilo 7.tt, což už je holt věcí náhody. A dalších pár let poté jsem otěhotněla přirozeně, zatím teda 13.tt, proto anonym.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >