Neléčená štítná žláza a těhotenství

Anonymní
2.1.20 06:54

Neléčená štítná žláza a těhotenství

Maminky prosím je tu nějaká která měla nelecenou štítnou žlázu v tehu z jakéhokoli důvodu? Prosím je miminko nějakým způsobem zabrzdene? Já ji bohužel měla nelecenou kvůli chybě doktorů a přijde mi že malej je trochu pomalejší tak mě zajímá zda má někdo zkušenosti a jestli to může být tím díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
446
2.1.20 07:33
@Anonymní píše:
Maminky prosím je tu nějaká která měla nelecenou štítnou žlázu v tehu z jakéhokoli důvodu? Prosím je miminko nějakým způsobem zabrzdene? Já ji bohužel měla nelecenou kvůli chybě doktorů a přijde mi že malej je trochu pomalejší tak mě zajímá zda má někdo zkušenosti a jestli to může být tím díky

Ja se sice lecim, ale v tehotenstvi mi uzivani zeleza „zablokovalo“ hormony co jsem na stitku uzivala. Nejakou dobu jakobych leky nebrala. Mela jsem TSH 21. Trvalo to tak 1,5 mesice. Syn je nastesti v poradku, ale obavy taky byly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
783
2.1.20 08:36

Může to mít vliv na miminko, ale záleží jaké hodnoty si měla po dobu těhotenství. Nechce se mi věřit, že kdyby si měla nějaké hrozné, že by to lékaři neléčili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30181
2.1.20 09:09
@Anonymní píše:
Maminky prosím je tu nějaká která měla nelecenou štítnou žlázu v tehu z jakéhokoli důvodu? Prosím je miminko nějakým způsobem zabrzdene? Já ji bohužel měla nelecenou kvůli chybě doktorů a přijde mi že malej je trochu pomalejší tak mě zajímá zda má někdo zkušenosti a jestli to může být tím díky

No, kdyby to bylo tak strašné, ani neotěhotníš :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat