Nelíbá mě, ale osahává

Anonymní
28.12.18 07:23

Nelíbá mě, ale osahává

Hezké ráno

Poznala jsem někoho, z koho začínám být pořádně PAF. Jak srdečně, tak fyzicky.

ALE začínám si myslet, že mě má jen na to jedno (sex nebyl), prostě a jednoduše. Nedal mi pusu. Prostě ne. Když nepočítám z mé strany polibek na tvář, z jeho strany to samé jednou a dvakrát pusu na rty. Ale vážně jen obyčejnou a rychlou pusu, kdy jsem nestihla, ani otevřít ústa. Tak prostě nic. Přitom se mě jinak dotýká: záda, vlasy, držení rukou, hodně mi sahá na zadeček, boky…

Mám už vážně chuť se ho nějak zeptat??? Ale jak??? Nerad se líbáš??? Nebo nerad se mnou???

Nevím, prostě jak…
Prý ho přitahuji. Jinak se chová normálně, trávíme spolu čas buď u něj nebo u mě, v práci, zve mě na obědy, kupuje dárky, půjčuje knížky…

Ale nevím, zda brát, tento vztah, vážně.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4360
28.12.18 07:35

Třeba to nechce uspěchat. Pro někoho je líbání hodně intimní věc, víc než pohlazeni po zádech…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
28.12.18 08:00

Promiň, abych se tě nedotkla, není ti cítit z pusy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.12.18 08:04

@terinka4444 Ne, to opravdu ne. Taky mě to napadlo, ale netrpim tím. Ověřeno z několika zdrojů

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.12.18 08:14

Třeba chce být jen kamarád. Dva takové jsem poznala. Oba projevovali maximální zájem, dárky, telefonáty, půjčovali knihy, filmy, překopali celý den jen abychom se mohli na chvíli potkat. Ten jeden mi po roce takového velice intenzivního dvoření řekl, že jsme jen kamarádi (a tím taky to kamarádství skončilo) a druhý se mi přiznal, že ač mě miluje, je prostě gay. S tím kamarádím dál a jeho vyznání lásky slyším ob týden, jak mě miluje a co pro něj znamenám, vč. dárků atd. to vše pokračuje. Oba se mě dotýkali, oba mi sahali na zadek, na boky, ten druhý mě často držel za ruku, s ani jedním nikdy ani pusa, ale oba mi přáli hezký den po ránu a dobrou noc každý večer atd. Pak se v těch chlapech vyznej :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.12.18 08:21

Třeba nemá líbání rád, můj muž mi to řekl hned na začátku. Políbit jo, ale líbání s jazykem ne.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.12.18 08:26

Je možné,ze se mu libis tělem,ale ne tvar. Nemáš predkus,nebo křivé zuby atd? Nekomu to vadí.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.12.18 08:28
@Anonymní píše:
Je možné,ze se mu libis tělem,ale ne tvar. Nemáš predkus,nebo křivé zuby atd? Nekomu to vadí.

Panebože :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
16017
28.12.18 08:29
@Anonymní píše:
Hezké ráno

ALE začínám si myslet, že mě má jen na to jedno (sex nebyl), prostě a jednoduše. Nedal mi pusu. Prostě ne. Když nepočítám z mé strany polibek na tvář, z jeho strany to samé jednou a dvakrát pusu na rty. Ale vážně jen obyčejnou a rychlou pusu, kdy jsem nestihla, ani otevřít ústa. Tak prostě nic. Přitom se mě jinak dotýká: záda, vlasy, držení rukou, hodně mi sahá na zadeček, boky…

Mám už vážně chuť se ho nějak zeptat??? Ale jak??? Nerad se líbáš??? Nebo nerad se mnou???

Nevím, prostě jak…
Prý ho přitahuji. Jinak se chová normálně, trávíme spolu čas buď u něj nebo u mě, v práci, zve mě na obědy, kupuje dárky, půjčuje knížky…

A na co jedno té má, když sex nebyl? Na jedno pivo? :lol: Jinak fakt traparna ty tvoje nekonečné diskuse rozebírající každý prd na tom vašem " vztahu" :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.12.18 08:43
@Anonymní píše:
Panebože :mrgreen:

Mne by to odradilo,kdybych viděla špatné zuby..myslím,ze nejsem jediná. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
2423
28.12.18 09:22

Počkej na co „jen na jedno“, když jste spolu tři měsíce a sex nebyl. To je přece blbost. Mě líbání taky s někým baví a s někým nebavilo vůbec, no tak jsem se nelíbala. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.12.18 09:32
@Anonymní píše:
Mne by to odradilo,kdybych viděla špatné zuby..myslím,ze nejsem jediná. :nevim:

Nesouhlasim.. já např jsem na zuby hodně vysazena. Můj nynější partner má jeden zub opravdu ošklivý, jednička nahoře, to se mi na něm hrozně nelíbilo. Ke křivý. Ale když jsem ho poznala více a došlo na líbání, zkusila jsem to, líbá úplně perfektně. Takže ani tohle nemusí být překážka. To by se jí nedvoril vůbec…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.12.18 09:34
@Anonymní píše:
Hezké ráno

Nevím, prostě jak…

Muj muz se liba jen pred sexem, jinak vubec, bere to jako predehru. Vadi mi to, ale zvykla jsem si, jsme spolu 13 let. Jinak bezne pusy. Treba to ma stejne. Anonym dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
6996
28.12.18 10:28
@robínek píše:
A na co jedno té má, když sex nebyl? Na jedno pivo? :lol: Jinak fakt traparna ty tvoje nekonečné diskuse rozebírající každý prd na tom vašem " vztahu" :roll:

Já si říkala, že ten podivný styl psaní jsem už viděla :) podle mě troll

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
451
28.12.18 11:55
@Anonymní píše:
Je možné,ze se mu libis tělem,ale ne tvar. Nemáš predkus,nebo křivé zuby atd? Nekomu to vadí.

..Zakladatelko nemáte v rodině nějakou veverku? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama