Nelíbá mě, ale osahává

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.18 07:23
Nelíbá mě, ale osahává

Hezké ráno

Poznala jsem někoho, z koho začínám být pořádně PAF. Jak srdečně, tak fyzicky.

ALE začínám si myslet, že mě má jen na to jedno (sex nebyl), prostě a jednoduše. Nedal mi pusu. Prostě ne. Když nepočítám z mé strany polibek na tvář, z jeho strany to samé jednou a dvakrát pusu na rty. Ale vážně jen obyčejnou a rychlou pusu, kdy jsem nestihla, ani otevřít ústa. Tak prostě nic. Přitom se mě jinak dotýká: záda, vlasy, držení rukou, hodně mi sahá na zadeček, boky…

Mám už vážně chuť se ho nějak zeptat??? Ale jak??? Nerad se líbáš??? Nebo nerad se mnou???

Nevím, prostě jak…
Prý ho přitahuji. Jinak se chová normálně, trávíme spolu čas buď u něj nebo u mě, v práci, zve mě na obědy, kupuje dárky, půjčuje knížky…

Ale nevím, zda brát, tento vztah, vážně.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Halamka
Závislačka 3795 příspěvků 28.12.18 07:35

Třeba to nechce uspěchat. Pro někoho je líbání hodně intimní věc, víc než pohlazeni po zádech…

terinka4444
Hvězda diskuse 69411 příspěvků 28.12.18 08:00

Promiň, abych se tě nedotkla, není ti cítit z pusy?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.18 08:04

@terinka4444 Ne, to opravdu ne. Taky mě to napadlo, ale netrpim tím. Ověřeno z několika zdrojů

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.18 08:14

Třeba chce být jen kamarád. Dva takové jsem poznala. Oba projevovali maximální zájem, dárky, telefonáty, půjčovali knihy, filmy, překopali celý den jen abychom se mohli na chvíli potkat. Ten jeden mi po roce takového velice intenzivního dvoření řekl, že jsme jen kamarádi (a tím taky to kamarádství skončilo) a druhý se mi přiznal, že ač mě miluje, je prostě gay. S tím kamarádím dál a jeho vyznání lásky slyším ob týden, jak mě miluje a co pro něj znamenám, vč. dárků atd. to vše pokračuje. Oba se mě dotýkali, oba mi sahali na zadek, na boky, ten druhý mě často držel za ruku, s ani jedním nikdy ani pusa, ale oba mi přáli hezký den po ránu a dobrou noc každý večer atd. Pak se v těch chlapech vyznej :cert:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.18 08:21

Třeba nemá líbání rád, můj muž mi to řekl hned na začátku. Políbit jo, ale líbání s jazykem ne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.18 08:26

Je možné,ze se mu libis tělem,ale ne tvar. Nemáš predkus,nebo křivé zuby atd? Nekomu to vadí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.18 08:28
@Anonymní píše:
Je možné,ze se mu libis tělem,ale ne tvar. Nemáš predkus,nebo křivé zuby atd? Nekomu to vadí.

Panebože :mrgreen:

robínek
Extra třída :D 14180 příspěvků 28.12.18 08:29
@Anonymní píše:
Hezké ráno

ALE začínám si myslet, že mě má jen na to jedno (sex nebyl), prostě a jednoduše. Nedal mi pusu. Prostě ne. Když nepočítám z mé strany polibek na tvář, z jeho strany to samé jednou a dvakrát pusu na rty. Ale vážně jen obyčejnou a rychlou pusu, kdy jsem nestihla, ani otevřít ústa. Tak prostě nic. Přitom se mě jinak dotýká: záda, vlasy, držení rukou, hodně mi sahá na zadeček, boky…

Mám už vážně chuť se ho nějak zeptat??? Ale jak??? Nerad se líbáš??? Nebo nerad se mnou???

Nevím, prostě jak…
Prý ho přitahuji. Jinak se chová normálně, trávíme spolu čas buď u něj nebo u mě, v práci, zve mě na obědy, kupuje dárky, půjčuje knížky…

A na co jedno té má, když sex nebyl? Na jedno pivo? :lol: Jinak fakt traparna ty tvoje nekonečné diskuse rozebírající každý prd na tom vašem " vztahu" :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.18 08:43
@Anonymní píše:
Panebože :mrgreen:

Mne by to odradilo,kdybych viděla špatné zuby..myslím,ze nejsem jediná. :nevim:

lamicina
Ukecaná baba ;) 2024 příspěvků 28.12.18 09:22

Počkej na co „jen na jedno“, když jste spolu tři měsíce a sex nebyl. To je přece blbost. Mě líbání taky s někým baví a s někým nebavilo vůbec, no tak jsem se nelíbala. :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.18 09:32
@Anonymní píše:
Mne by to odradilo,kdybych viděla špatné zuby..myslím,ze nejsem jediná. :nevim:

Nesouhlasim.. já např jsem na zuby hodně vysazena. Můj nynější partner má jeden zub opravdu ošklivý, jednička nahoře, to se mi na něm hrozně nelíbilo. Ke křivý. Ale když jsem ho poznala více a došlo na líbání, zkusila jsem to, líbá úplně perfektně. Takže ani tohle nemusí být překážka. To by se jí nedvoril vůbec…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.18 09:34
@Anonymní píše:
Hezké ráno

Nevím, prostě jak…

Muj muz se liba jen pred sexem, jinak vubec, bere to jako predehru. Vadi mi to, ale zvykla jsem si, jsme spolu 13 let. Jinak bezne pusy. Treba to ma stejne. Anonym dekuji

Lalelale
Závislačka 3139 příspěvků 28.12.18 10:28
@robínek píše:
A na co jedno té má, když sex nebyl? Na jedno pivo? :lol: Jinak fakt traparna ty tvoje nekonečné diskuse rozebírající každý prd na tom vašem " vztahu" :roll:

Já si říkala, že ten podivný styl psaní jsem už viděla :) podle mě troll

crempus
Kecalka 351 příspěvků 28.12.18 11:55
@Anonymní píše:
Je možné,ze se mu libis tělem,ale ne tvar. Nemáš predkus,nebo křivé zuby atd? Nekomu to vadí.

..Zakladatelko nemáte v rodině nějakou veverku? :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >